Nie wiem czy tutaj powinnam o to zapytać, ale trudno. Niech będzie. Otóż mam okrutny problem T_T Mianowicie zrobiłam słodziutką postać Dango, w tych ramkach, pracowałam w Photoshopie, wszystko zrobiłam jak należy, wszystkie ruchy itd., zapisałam w bmp (swoją drogą w pcx też próbowałam) i po otwarciu gry owszem jest tam ta postać, ale dookoła niej jest fioletowy prostokąt a nie przezroczyste tło Co mam zrobić? Ten kolor jest dokładnie taki sam jak w template, więc czemu?
wygląda to tak:
I tak się dzieje w IT 4.1, bo w 3.1 to w ogóle nie chce się włączyć, znika obraz i pojawia się tylko obrazek z tymi ramkami. Pomocy T_T |