SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  
Znalezionych wyników: 2
Forum Icy.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak wykorzystać lub usunąć z gry kolory eye candy?
KiAnka

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 61517

PostForum: O tworzeniu postaci i modów   Wysłany: 16 Czerwiec 2009, 18:43   Temat: Jak wykorzystać lub usunąć z gry kolory eye candy?
A nie pomyślałam. Może to dlatego że robiłam z template z 3.1 ;P w każdym razie wielkie dzięki!! już działa ;D
  Temat: Jak wykorzystać lub usunąć z gry kolory eye candy?
KiAnka

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 61517

PostForum: O tworzeniu postaci i modów   Wysłany: 16 Czerwiec 2009, 17:49   Temat: Jak wykorzystać lub usunąć z gry kolory eye candy?
Nie wiem czy tutaj powinnam o to zapytać, ale trudno. Niech będzie. Otóż mam okrutny problem T_T Mianowicie zrobiłam słodziutką postać Dango, w tych ramkach, pracowałam w Photoshopie, wszystko zrobiłam jak należy, wszystkie ruchy itd., zapisałam w bmp (swoją drogą w pcx też próbowałam) i po otwarciu gry owszem jest tam ta postać, ale dookoła niej jest fioletowy prostokąt a nie przezroczyste tło ;( Co mam zrobić? Ten kolor jest dokładnie taki sam jak w template, więc czemu? :(

wygląda to tak:



I tak się dzieje w IT 4.1, bo w 3.1 to w ogóle nie chce się włączyć, znika obraz i pojawia się tylko obrazek z tymi ramkami. Pomocy T_T
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 16