| Autor |
Wiadomość |
Temat: PLIT 2005 - przekladanie meczy |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 25360
|
Forum: Polska Liga Icy Tower Wysłany: 10 Wrzesień 2005, 16:45 Temat: PLIT 2005 - przek?adanie meczy |
| Chcialbym przelozyc mecz z NEO i Ari. Wyjezdzam dzis i wracam w niedziele za tydzien. Termin jest mi obojetny! Od poniedzialku jestem wolny! Pozdrawiam |
Temat: Zasady ligi |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 23593
|
Forum: Polska Liga Icy Tower Wysłany: 9 Wrzesień 2005, 15:03 Temat: Zasady ligi |
1.3 ! Przeciez na niego czekalismy |
Temat: Icy Tower 1.3 - wasze opinie po wydaniu |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 56339
|
Forum: Historia Icy Tower Wysłany: 9 Wrzesień 2005, 14:48 Temat: Official :smile: / :sad: topic :P |
Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale Retro Tower strorzyl SYO ! To jest jego ciezka praca, nie bede gral na RT by John Beak. Retro Tower by SYO forever Nie inaczej POZDRAWIAM
P.S
Gdyby nie on nie byloby wiekszosci wspanialych rekordow Icy tower 1.2 moich wszystkich... Podejrzewam, ze waszych rowniez. |
Temat: Wasze rekordy (różne) / Your highscores (various) |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 778
Wyświetleń: 643846
|
Forum: Rekordy Wysłany: 8 Wrzesień 2005, 16:13 Temat: Wasze rekordy (1.)3 |
I znow male poprawienie
Combo:611 Floor: 1051 |
Temat: Wasze rekordy (tymczasowe) / Your highscores (temporary) |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 1504
Wyświetleń: 1179465
|
Forum: Rekordy Wysłany: 8 Wrzesień 2005, 15:35 Temat: Wasze rekordy (1.)3 |
1012 Floor jakies dziwne schodki ! Nie wiem, ale wydawalo mi sie, ze sie kreca I szybko spadlem |
Temat: Icy Tower 1.3 - wasze opinie po wydaniu |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 56339
|
Forum: Historia Icy Tower Wysłany: 7 Wrzesień 2005, 23:33 Temat: Official :smile: / :sad: topic :P |
| Gra na pewno jest latwiejsza od wczesniejszej! Jest mozliwe dojscie do 200 przed pierwszym dzwonkiem:) Pozdrawiam i najwazniejsza rzecz skoki 5 pietrowe poprawione:) ludek leci nad, a nie rowno ze schodkiem! |
Temat: Wasze rekordy (tymczasowe) / Your highscores (temporary) |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 1504
Wyświetleń: 1179465
|
Forum: Rekordy Wysłany: 7 Wrzesień 2005, 23:29 Temat: Wasze rekordy (1.)3 |
584 combo Gra mi sie na prawde o wiele lepiej niz w poprzedniej wersji
Mowiliscie, ze jest trudniejsze. Nad czym polega ta trudnosc, skoro mozna osiagnac CCC200? Ja mialem 50 i rowno jedna czwarta zegara:) a 150CCC to bez pospiechu zrobilem:] Moim zdaniem jest o wiele latwiej! Mam jeszcze pytanie, czy sa jakiej niespodzianki po 1000 schodku? pozdrawiam |
Temat: Wasze rekordy (tymczasowe) / Your highscores (temporary) |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 1504
Wyświetleń: 1179465
|
Forum: Rekordy Wysłany: 7 Wrzesień 2005, 22:31 Temat: Wasze rekordy (1.)3 |
854 floor nie zapisalem bo stwierdzilem, ze slabo mam nadzieje, ze pobije! |
Temat: Wasze rekordy (tymczasowe) / Your highscores (temporary) |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 1504
Wyświetleń: 1179465
|
Forum: Rekordy Wysłany: 7 Wrzesień 2005, 19:24 Temat: Wasze rekordy (1.)3 |
Rekord Polski
100 combo |
Temat: PLIT 2005 - przebieg |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 133834
|
Forum: Polska Liga Icy Tower Wysłany: 6 Wrzesień 2005, 19:21 Temat: PLIT 2005 - przebieg |
DP po uplywie czasu.
Powtarzam prosbe o przesuniecie mojej kolejki (post wyzej) jak narazie zero reakcji:/
Pozdrawiam |
Temat: Gra w dopisywanie ^^ |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 149736
|
Forum: Pub Wysłany: 6 Wrzesień 2005, 13:23 Temat: Gra w dopisywanie ^^ |
- "Byl sobie smierdzacy burak"? Kiepskie!
- Dobre!
- Aczkolwiek jest calkiem pachnacy!
- Czemu pachnial ?
- Nie powiem, bo mama jest w wiezieniu z podwyzszonym stezeniem smrodu.
- Gram |
Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 174586
|
Forum: Kawiarnia Wysłany: 5 Wrzesień 2005, 20:36 Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
ja tez sobie strzele UAE KuNrOkZ to mi sie obilo o uszy:D Heh |
Temat: *** SKOJARZENIA *** |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 247
Wyświetleń: 240210
|
Forum: Pub Wysłany: 5 Wrzesień 2005, 20:27 Temat: *** SKOJARZENIA *** |
| Szachy - > Hetman - > Hitman - > Film - > Popcorn - > kino - > dziewczyna - > podpaska - > okres - > ciotka - > no-spa ;-D - > "a toko byla chorutko" - > oscypek - > ser |
Temat: *** SKOJARZENIA *** |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 247
Wyświetleń: 240210
|
Forum: Pub Wysłany: 5 Wrzesień 2005, 12:10 Temat: *** SKOJARZENIA *** |
Szachy - > Hetman - > Hitman - > Film - > Popcorn - > kino - > dziewczyna - > podpaska - > okres - > ciotka - > no-spa ;-D - > "a toko byla chorutko" |
Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 174586
|
Forum: Kawiarnia Wysłany: 5 Wrzesień 2005, 11:09 Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Rzeczywiscie:) NEO masz racje i zadajesz pytanie! Pozdrawiam
Mam nadzieje, ze wiecej takich pomylek nie popelnie :] |
Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 174586
|
Forum: Kawiarnia Wysłany: 4 Wrzesień 2005, 23:44 Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Mattrib maszyna wie "wszystko" powiedzialaby, ze istnieje i ams ams Jestescie bardzo blisko! |
Temat: PLIT 2005 - przebieg |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 133834
|
Forum: Polska Liga Icy Tower Wysłany: 4 Wrzesień 2005, 23:42 Temat: PLIT 2005 - przebieg |
Mnie nie bedzie od 11-18 wiec prosze o przelozenie meczy:) z gory dziekuje. Mowie to tak wczesnie, aby nie bylo niedomowien. pozdrawiam
EDIT: Jeszcze raz prosze o przesuniecie kolejki! Z gory THX |
Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 174586
|
Forum: Kawiarnia Wysłany: 4 Wrzesień 2005, 22:52 Temat: Zagadki / quizy matematyczne |
Domia: CYTUJE: Zadaj maszynie pytanie aby przezyc
NEO: Byles blisko, ale maszyna odpowie, ze nie powinien siebie golic, bo nie goli tych co gola siebie:) i Cie zje! Pozdrawiam pozdrawiam i czekam na dalsze pomysly! |
Temat: Gra w dopisywanie ^^ |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 149736
|
Forum: Pub Wysłany: 4 Wrzesień 2005, 22:46 Temat: Gra w dopisywanie ^^ |
- "Byl sobie smierdzacy burak"? Kiepskie!
- Dobre!
- Aczkolwiek jest calkiem pachnacy!
- Czemu pachnial ?
- Nie powiem, bo mama jest w wiezieniu z podwyzszonym |
Temat: *** SKOJARZENIA *** |
Kubu? Biel@nek
Odpowiedzi: 247
Wyświetleń: 240210
|
Forum: Pub Wysłany: 4 Wrzesień 2005, 22:44 Temat: *** SKOJARZENIA *** |
| Szachy - > Hetman - > Hitman - > Film - > Popcorn - > kino - > dziewczyna - > podpaska - > okres - > ciotka:) |
| |