| Autor |
Wiadomość |
Temat: psychopaci są wśród nas? |
kolok
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5104
|
Forum: Kawiarnia Wysłany: 8 Luty 2014, 20:39 Temat: psychopaci są wśród nas? |
| nawiązując do bieżącego problemu tego zboczeńca, co go z pudła wypuszczają zastanawiam się jak poznać, że ktoś ma z banią nie tak. jak mówią psychopaci potrafią się bezbłędnie ukrywać. |
| |
|