| Autor |
Wiadomość |
Temat: LIGA - PRZEBIEG |
mario
Odpowiedzi: 209
Wyświetleń: 187723
|
Forum: Polska Liga Icy Tower Wysłany: 27 Maj 2004, 19:29 Temat: LIGA - PRZEBIEG |
ja zgaduje ze to prawda bo inaczej bys sie tak nie podniecal |
Temat: Syndrom trzęsących się rąk - stres podczas gry |
mario
Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 82045
|
Forum: Icy Tower ogólnie Wysłany: 27 Maj 2004, 16:56 Temat: Symptom trz?s?cych si? r?k |
Mi zaczynaja drgac palce przy 700 . Przy 900 juz sie trzese , przy 1000 juz prawie w ogole nie kontroluje odbijania sie od scian , a tak ok. 200 schodkow przed rekordem zwykle spadam w roznych banalnych, glupich sytuacjach i nastepna godzine sie wsciekam |
Temat: Wasze rekordy (różne) / Your highscores (various) |
mario
Odpowiedzi: 778
Wyświetleń: 644704
|
Forum: Rekordy Wysłany: 16 Maj 2004, 17:00 Temat: Wasze rekordy |
| mialem dzisiaj 5 skromnych rekordzikow: CCC 138, TF 1689, combo 261, score 70962 i UNML 314 |
Temat: Wasze rekordy (tymczasowe) / Your highscores (temporary) |
mario
Odpowiedzi: 1504
Wyświetleń: 1180629
|
Forum: Rekordy Wysłany: 15 Maj 2004, 14:30 Temat: Wasze rekordy |
to dzieki faylowi , bo na jego modzie gra sie po prostu extra |
Temat: Wasze rekordy (tymczasowe) / Your highscores (temporary) |
mario
Odpowiedzi: 1504
Wyświetleń: 1180629
|
Forum: Rekordy Wysłany: 15 Maj 2004, 14:04 Temat: Wasze rekordy |
syo, pobilem cie o 4 schodki mam [glow=blue]1478[/glow]!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[size=18px][shadow=red]jestem trzeci w Polsce!!![/shadow][/size] |
Temat: Wasze rekordy (różne) / Your highscores (various) |
mario
Odpowiedzi: 778
Wyświetleń: 644704
|
Forum: Rekordy Wysłany: 23 Kwiecień 2004, 19:47 Temat: Wasze rekordy |
Wlasnie pobilem rekord we floorach ! Teraz mam [glow=indigo][/glow]1275 schodkow !!! A wczoraj pobilem rekord w NML na 732 schodki |
Temat: Polska Liga Icy Towera - ZAPISY! |
mario
Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 93110
|
Forum: Polska Liga Icy Tower Wysłany: 3 Kwiecień 2004, 19:28 Temat: Polska Liga Icy Towera - ZAPISY! |
| ja tez sie zapisuje |
Temat: II PTIT - zapisy |
mario
Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 140806
|
Forum: Polski Turniej Icy Tower Wysłany: 22 Marzec 2004, 15:40 Temat: II PTIT - zapisy |
| ja tez |
| |