| Autor |
Wiadomość |
Temat: Kalendarz imprez oraz turniejów |
olysia
Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 75600
|
Forum: O turniejach Wysłany: 9 Maj 2005, 19:31 Temat: nowy turniej |
Hej!!!
Jestem nowa na forum icy tower . Gram w ta gre juz okolo 1,5 roku, ale nigdy nie wpisywalam sie na turnieje itp. Mysle, ze gram na tyle dobrze w icy towera i moge zagrac w turnieju. I mam propozycje, by zrobic nowy turniej i to jaknajszybciej!!!
Piszcie co o tym myslicie. |
| |
|