SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  
Znaleziono 1 wynik
Forum Icy.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Postać] Candyman
skl15

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 11806

PostForum: Galeria postaci i modów   Wysłany: 15 Grudzień 2008, 14:25   Temat: [Postać] Candyman
Candyman - zrobiony (a nie stworzony) z template.Ale jest jedna rzecz wyjątkowa w tej postaci - EYE CANDY.Postać miga w połowie (siebie) oraz pozmieniałem trochę schodki (zmiany są widoczne od 200 +) do roślinnych (mario nie widziałem)

LINK - http://uploader.pl/?d=0347BE561
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 16