skoro tyle osob sie wypisalo to i jaa chce sie ZAPISAC ZAPISUJE SIE
[size=9px][SaleiB] solec - BAN solmat - ostrzezenie za uzwywanioe 2 roznych uzytkownikow na forum (sprawdzilem po IP). chyba udostepnie widocznosc IP dla moderatorow zeby jurko i syo wiedzieli kto sciemnia a kto nie
[/size]