| Zimnygosc napisał/a: | Ja nie będę oryginalny, wkurza mnie po prostu ten moment, kiedy wydaje się, że doskoczę, a niedoskakuję, a zabrakło normalnie kilka mm, a jeszcze do tego masa kombosów... albo jak robię jeden skok, drugi, piąty i omijam platformę, bah w dół |
O to to!
Mam dokładnie to samo |