SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  
Znaleziono 1 wynik
Forum Icy.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nieprzyjemności / Annoyances
tomziom14

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 251305

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 19 Listopad 2014, 20:59   Temat: Nieprzyjemności / Annoyances
Zimnygosc napisał/a:
Ja nie będę oryginalny, wkurza mnie po prostu ten moment, kiedy wydaje się, że doskoczę, a niedoskakuję, a zabrakło normalnie kilka mm, a jeszcze do tego masa kombosów... albo jak robię jeden skok, drugi, piąty i omijam platformę, bah w dół ;(


O to to!
Mam dokładnie to samo
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 12