| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
 |
Jak oduczyć się stosować rejump
|
1 |
09-09-08 mario800 |
6367 |
15 Wrzesień 2008, 20:39 Vinyanov  |
 |
Ogólnie o pliku tower.cfg (pliku konfiguracyjnym gry)
|
19 |
02-01-05 ja-ja@o2.pl |
22925 |
30 Czerwiec 2008, 18:47 kubpica  |
 |
Czy Icy Tower jest łatwą grą?
|
6 |
29-12-06 zizzy |
14400 (ankieta) |
22 Maj 2008, 22:47 petr  |
 |
Kod źródłowy Icy Tower - czy jest dostępny?
|
7 |
14-09-06 kuba9449 |
14732 |
20 Maj 2008, 16:38 Vinyanov  |
 |
[ustawienia] Ilość eye-candy
|
13 |
13-08-05 Kunio |
18200 |
20 Maj 2008, 14:46 Vinyanov  |
 |
[ustawienia] Gamepad czy klawiatura?
|
19 |
01-05-04 SzCzeniaaK |
29674 |
20 Maj 2008, 14:22 Vinyanov  |
 |
Skąd pobrać grę? / Jak uruchomić grę?
|
24 (1, 2) |
22-04-06 Kosiarz |
39742 |
16 Kwiecień 2008, 14:50 Doob  |
 |
Wasze marzenia związane z Icy Tower
|
34 (1, 2) |
04-03-04 Domia |
42395 |
24 Marzec 2008, 16:17 Devlin  |
 |
[ustawienia] Skaczecie z rejumpem czy bez?
|
16 |
18-04-04 CelseR |
20420 (ankieta) |
4 Grudzień 2007, 09:57 FOX  |
 |
Icy Tower na komputery Macintosh
|
4 |
12-01-07 icy tower on Mac OS X |
9344 |
16 Listopad 2007, 20:57 Devlin  |
 |
Debug Mode / Fun Mode - uruchamianie, możliwości
|
57 (1, 2, 3) |
15-10-05 emwu1988 |
76395 |
16 Listopad 2007, 09:51 Vinyanov  |
 |
[ustawienia] Jak gracie?
|
26 (1, 2) |
13-04-04 Neo |
35174 |
12 Październik 2007, 16:36 syo  |
 |
Devlina pytań kilka
|
9 |
03-05-07 Devlin |
15408 |
17 Sierpień 2007, 14:45 syo  |
 |
Historia Icy Tower
|
37 (1, 2) |
27-10-05 mattirab |
272558 |
5 Maj 2007, 12:46 LEO  |
 |
Ciekawostka i pytanie
|
18 |
06-12-05 Pirochemik |
23867 |
10 Maj 2006, 11:08 Pirochemik  |
 |
Jak napisać własne Icy Tower?
|
26 (1, 2) |
19-02-06 adamou |
32579 |
25 Luty 2006, 10:06 petr  |
 |
Wzory matematyczne dotyczące punktacji
|
8 |
09-02-06 Pirochemik |
11987 |
14 Luty 2006, 11:37 Pirochemik  |
 |
Wrodzony talent do Icy Tower
|
22 (1, 2) |
05-02-06 Pirochemik |
28789 |
10 Luty 2006, 22:17 SaleiB  |
 |
Rywalizacja w światku IT w filmiku z Tekkena 5
|
10 |
22-08-05 syo |
13885 |
17 Listopad 2005, 01:25 petr  |
 |
Wymagania sprzętowe
|
5 |
20-09-05 Kobold |
8665 |
21 Wrzesień 2005, 21:47 SaleiB  |
 |
Icy Adventure - komentarze / comments
|
21 (1, 2) |
27-06-05 Davo |
28709 |
28 Lipiec 2005, 08:05 devastator  |
 |
Typy schodków po pokonaniu całego cyklu
|
5 |
29-06-05 Ray |
9038 |
29 Czerwiec 2005, 22:38 petr  |
 |
Icy Adventure - zapisy, zadania, ranking
|
10 |
26-06-05 syo |
15247 |
29 Czerwiec 2005, 09:11 mateczko  |
 |
IT quiz! - punktacja, pytania
|
3 |
13-11-04 syo |
7350 |
25 Czerwiec 2005, 08:23 LEO  |
 |
Ile czasu dziennie poświęcacie na Icy Tower?
|
12 |
06-02-05 LEO |
13114 (ankieta) |
2 Maj 2005, 16:14 Asef  |
 |
Czy można wyjść z gry, a później do niej wrócić?
|
4 |
27-12-04 Kubu? Biel@nek |
7879 |
24 Kwiecień 2005, 21:29 mateczko  |
 |
IcyPamiętnik - osobisty rejestr osiągnięć
|
6 |
23-05-04 DNA |
12193 (ankieta) |
24 Maj 2004, 19:38 DNA  |
 |
Icy Tower a narkotyki - czy gra się lepiej?
|
19 |
17-05-04 PastorFX |
19202 |
18 Maj 2004, 21:44 PastorFX  |