SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 13:05
Neo
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 18 Wrzesień 2005, 20:24   Neo

Syo:Jak oceniasz sytuacje w polskim ladderze IT?
Neo:Rywalizacja jest jak na razie bardzo zacieta. Rekordy sa bite z dnia na dzien, poprzeczka podnoszona jest coraz to wyzej. Zmiany w nowej wersji IT wywolalo kilka ciekawych zjawisk. Wsrod nich na pewno jest powrot Jurka Zabojcy do gry. Obecnie trwa walka na szczycie - Tajek, Kubus Biel@nek, Neo, Jurko Zabojca a ostatnio takze wicemistrz poprzedniej listy, Syo, codziennie zmieniaja swoja kolejnosc. Potrzeba bedzie jeszcze kilku dni/tygodni zanim sytuacja stanie sie bardziej przejrzysta.
Syo:A jak wypadaja Polacy na swiatowej liscie? Czego i kogo brakuje?
Neo:Przede wszystkim brakuje mi na liscie Syo, ktory w poprzedniej wersji mial floor az 4731 (co bylo 2 wynikiem na swiecie). Przydalby sie nam teraz ktos taki, ktory nawiazalby walke z Johnem Beakiem. Z dostepnych mi informacji wiem, ze ostatnio jego forma zwyzkuje, byc moze juz wkrotce pojawi sie The K2 of Icytower 1.3 :)
Co do postawy pozostalych graczy, nie mam im nic do zarzucenia. Wszyscy osiagaja wyniki na miare swoich mozliwosci... Jak na razie prowadzi Tajek, zaraz za nim Jerzy Zabojca, Neo i Kubus Bielanek.
Na dzien dzisiejszy (18.09) w klasyfikacji krajow przegrywany z Czechami roznica az osmiu punktow (41:33). Spowodowal to rekord w combo Kris S, ktory troszke ni z gruszki ni z pietruszki pojawil sie na liscie, znacznie komplikujac sytuacje...
Syo:Z kim z obecnych graczy Icy Towera mozna wiazac nadzieje na dobre rezultaty i poprawe pozycji Polski na liscie?
Neo:Mysle, ze cala nadzieja wiaze sie z obecna piatka liderow - Tajek, Kubus Bielanek, Jerzy Zabojca, Neo oraz Syo (ze wskazaniem na tego ostatniego, poniewaz jak na razie tylko on nie punktuje - na szczescie ma zwyzke formy i punktowanie dla kraju wydaje sie kwestia czasu). Regularne szlifowanie formy i srubowanie wynikow przez tych graczy moze miec doskonale skutki dla pozycji Polski na liscie.
Syo:Czy jest ktos inny, kto moglby zaskoczyc nas mocnymi rezultatami?
Neo:Spoza Polski tez? Jesli tak, to analizujac listy rekordow (stara i nowa) oczekuje wlasnie eksplozji kogos takiego jak slawni Angelfly, Marco i Undertaker... Sposrod Polakow pamietam jeszcze doskonale wyniki w combo Kishony'ego... niestety, kiedys niepochlebnie wyrazal sie on o "wyczyszczeniu" listy rekordow, wiec nie wiem jak bedzie z jego dalsza gra...
Syo:Przed nami 4. kolejka PLITu. Na kogo mozna stawiac i jakie wedlug Ciebie beda najciekawsze spotkania?
Neo:Mysle, ze jak zwykle swoje pojedynki wygraja Tajek i Syo, natomiast najciekawszym spotkaniem wydaje mi sie mecz Domaz - Domia ze wzgledu na jego "otoczke" :) ... Poza tym, tuz po zakonczeniu kolejki 4 odbedzie sie moj zalegly pojedynek z Kubusiem... mysle, ze moze byc ciekawie.
Syo:Dzieki za wywiad:)
Neo:No problem, pozdrowienia dla calej spolecznosci Icy.pl :)

Komentarze mile widziane.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Maj 2008, 13:21, w całości zmieniany 2 razy  
  Profil FLD: 91 IT Code:

petr 
Administrator

Wysłany: 18 Wrzesień 2005, 20:45   Wywiad z Neo - 18.09.05

Bardzo bardzo git, ale w zlym dziale :]

Profil FLD: 761 IT Code:

LEO 
Splendid!

Wysłany: 18 Wrzesień 2005, 21:02   Wywiad z Neo - 18.09.05

Dobra robota, fajny wywiaDzik. :D

domaz
Fantastic!

Wysłany: 19 Wrzesień 2005, 07:44   Wywiad z Neo - 18.09.05

lol jaka otoczke?:D

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Wrzesień 2005, 14:19   Wywiad z Neo - 18.09.05

Kris S to dziewczyna... :wink:

Poza tym - zaskoczenie i dobra robota. Dobrze przeczytac podsumowanie ostatnich dni na scenie. Ale jednak brakuje mi informacji o udzielajacym odpowiedzi lub bardziej osobistych opinii... Rozumiesz, przyzwyczajenie z czasow starych wywiadow. :grin:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 19 Wrzesień 2005, 17:43   Wywiad z Neo - 18.09.05

Neo napisał/a:
Spowodowal to rekord w combo Kris S, ktory troszke ni z gruszki ni z pietruszki pojawil sie na liscie

Cytat:
Kris S to dziewczyna...

Na liscie POJAWIL sie REKORD, a nie sama Kris S... :P

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Wrzesień 2005, 17:57   Wywiad z Neo - 18.09.05

Kontekst pozostawia dowolnosc w kwestii interpretacji.

Odpowiedz do tematu