SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
22 Luty 2008, 03:19
Jak popularyzować Icy Tower?
Autor Wiadomość
Asef 
Fantastic!

Wysłany: 9 Grudzień 2005, 23:17   Jak popularyzować Icy Tower?

Zalozylem specjalnie temat,zebysmy mogli tu naspisac,jak rozpowszechnic gre taka jak ta czyli oczywiscie Icytower.
Ja bym proponowal,na wszystkich stronach,na gg,moze nawet do nieznajomych,moze nawet pytajcie sie o czyjes komorki,doslownie wszytsko co mozliwe.

ALE JAK NAPISAC:

Ja na gg podaje te forum,swiatowa liste i screnn z gry, i jeszcze jak cos to napisze co to za gierka,ogolnie to wszelkie strony zwiazane z icytowerem.A jak mozna inaczej,tu piszcie i wysylajcie na gg 8)
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 06:57, w całości zmieniany 5 razy  

petr 
Administrator

Wysłany: 10 Grudzień 2005, 06:17   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Hm..
Niby moznaby scalic z "polska scena", ale z drugiej strony takie cos zasluguje na osobny temat...
Ok, zostaje.
Teraz dzial - IT ogolnie czy Interakcje? Sklanialbym sie za tym drugim, jesli ktos mnie poprze, prosze od razu przeniesc.

Asef: dobry pomysl ze screenem, na to nie wpadlem... Tylko ze nie kazdy moze miec wlaczone odbieranie obrazkow... I jesli wyslesz to za jednym razem taka osoba nie otrzyma nic... Wiec staraj sie rozdzielic...

Jestem tez przeciwny metodzie CTRL+C / CTRL+V - ktos moze odebrac taka wiadomosc za spam (lub jego filtr odbierze ja jako spam :wink: ) wiec proponowalbym podejsc do kazdego indywidualnie... Tak robilem dotychczas ja ;] Ale na razie bez wiekszych efektow, postaram sie na wieksza skale...

Profil FLD: 761 IT Code:

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 10 Grudzień 2005, 09:57   Re: UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Asef napisał/a:
Zalozylem specjalnie temat,zebysmy mogli tu naspisac,jak rozpowszechnic gre taka jak ta czyli oczywiscie Icytower.
Ja bym proponowal,na wszystkich stronach,na gg,moze nawet do nieznajomych,moze nawet pytajcie sie o czyjes komorki,doslownie wszytsko co mozliwe.

ALE JAK NAPISAC:

Ja na gg podaje te forum,swiatowa liste i screnn z gry, i jeszcze jak cos to napisze co to za gierka,ogolnie to wszelkie strony zwiazane z icytowerem.A jak mozna inaczej,tu piszcie i wysylajcie na gg 8)

Lool, no comments. Znowu Was skrytykuje. Nie macie szans na takie rozpowszechnienie gry ...

petr 
Administrator

Wysłany: 10 Grudzień 2005, 10:15   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Noo, wiadomo, nie osiagniemy wiele piszac do swoich znajomych na gg ;] Ale wystarczyloby, gdyby kazdy namowil jedna osobe do regularnego grania - i juz polskie IT sie rozwinie ;]

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 10 Grudzień 2005, 11:08   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

petr napisał/a:
Noo, wiadomo, nie osiagniemy wiele piszac do swoich znajomych na gg ;] Ale wystarczyloby, gdyby kazdy namowil jedna osobe do regularnego grania - i juz polskie IT sie rozwinie ;]

Trafiles w sedno. Problem tkwi w regularnym graniu. Bo nie kazdemu sie chce grac przynajmniej godizne dziennie ;)

MfG Jacob

pikol
Amazing!

Wysłany: 11 Grudzień 2005, 14:58   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

ale jezeli zrobimy tutaj tresc wiadomosci i wyslemy do 5 osob a na koncu dolaczymy prosbe o wyslanie do kolejnych 5 osob powstanie reakcja lancuchowa, w wynkiu ktorej po godzinie mozemy miec nawet 500 nowych graczy.

a gdyby nawet jedna osma pisala na tym forum i miala coraz lepsze rekordy...

http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=18681- to m?j link w?a?cie w niego pliss!!!

Domia 
No way!

Wysłany: 11 Grudzień 2005, 15:33   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Ta juz widze, jak wszyscy chetnie reaguja na ten lancuszek.

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Grudzień 2005, 00:24   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Mowilem, zadnych lancuszkow, do kazdego indywidualnie!

Asef 
Fantastic!

Wysłany: 1 Luty 2006, 14:54   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Tak,mowiac o tym na forum moich kolegow w dziale Gry o icytower -http://www.szwalu.forumer.pl/ :twisted: oraz jak mozna we wszystkich forumach :twisted:

jakub_kabu
That's great!

Wysłany: 1 Luty 2006, 21:03   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Ja rozpowszechnilem Icy Tower w moim miescie, szczegolnie w swojej klasie, prawie wszyscy chlopcy graja, Icy Tower to super zabawa, aha jak bedziecie reklamowac Icy Tower to wspomnijcie o mojej lidze, zeby tam poczatkujacy sie zapisywali i nabierali doswiadczenia, co jak myslicie??

Aha jakby ktos zapomnial to link do forum mojej ligi tu:
Szczawnicka Liga Icy Tower - Liga dla poczatkujacych

Na wymienienie informacji o mojej lidze w takiej reklamie zasluguje fakt iz do ligi mozna zapisac sie w dowolnym momencie np. jest taki gracz co przychodzi na 4 kolejke, wygrywa ja i ma satysfakcje ze wygral i dalej nie gra, warunek jest jedne aby uczestniczyc nie wiecej jak 500 FLOORS i 200 COMBO, a w pozniejszym okresie nie wiecej jak 120 % z rekordow ligi, oczywiscie po pierwszej kolejce juz rekordy beda

P.S Czyli, ze ja juz namowilem z 8 graczy do regularnego grania, na 99 % z dwoch bedzie to robic, czyli, ze mam wielkiego +,albo nie... moze nie... jestem skromnym chlopakiem i na jakies wyroznienia nie zasluguje

Asef 
Fantastic!

Wysłany: 1 Luty 2006, 21:10   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

U mnie w Walczu tylko ja jestem taki co te gre lubi,dlatego chcem zebyscie pokazli,napisali cos fajnego na ich forum http://www.szwalu.forumer.pl/ to wtedy moze nie beda mnie przezywac :?

jakub_kabu
That's great!

Wysłany: 1 Luty 2006, 21:26   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

Asef napisał/a:
U mnie w Walczu tylko ja jestem taki co te gre lubi,dlatego chcem zebyscie pokazli,napisali cos fajnego na ich forum http://www.szwalu.forumer.pl/ to wtedy moze nie beda mnie przezywac :?

ja sie zarejestrowalem na to forum, ale cos tam cos tam, chyba autoryzacja admina czy cos jest potrzebne i nie da rady

Asef no to napisz im o mojej lidze, niech sie chlopaki sprawdza

Asef 
Fantastic!

Wysłany: 1 Luty 2006, 21:29   UWAGA!-Rozpowszechniamy informacje o Icytower!!

ale oni nie cierpia jak ja mowie o icytower,chodzi o to zeby byla jakas druga osoba,albo trzecia za tym ze icytower jest dobra gra,itd

kacpi123 
Yo!

Wysłany: 11 Sierpień 2016, 13:51   

Jeśli nie wiecie jak popularyzować icy to najlepiej udostępniać posty na fejsie, czy na jakiś tam forach i grupach społecznościowych :D Tak najszybciej dotrzeć do całej społeczności. A gra jest ponadczasowa :)

icy90 
Hey, good!

Wysłany: 12 Grudzień 2016, 14:24   

Z tego co widze to nie ma chyba oficjalnej polskiej strony icytower, moze to by pomogło :)

Odpowiedz do tematu