SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zegnam na nowym forum
Autor Wiadomość
catek
Gość
Wysłany: 24 Marzec 2006, 00:09   ?egnam na nowym forum

Ja jeszcze dodam iz SaleiB wiele rzeczy mi pomogl zrobic, w prawdzie rozumiem ze masz taki czas na ktory poswiecic musisz duzo czasu na nauke ale jednak wiele razy gdy sie zapytalem Ciebie ty starales sie mi pomoc, uszanuje to:) No ale dawno w tym dziale nie zagladalem, gdy dzis spojrzalem to szczerze mowiac nie spodziewalem sie tego po Tobie, aczkolwiek, gdy dzien po twym odejsciu napisalem do Ciebie czesc itp. to Ty zaczales klnac i przezywac, tak o bez powody, jak na forum zupelnie, tego nie rozumiem, zamiast powiedziec co Ci nie pasuje wobec innych to Ty z tym chodziles w ''sobie'' i zeby tu nie byc, a raczej nie udawac 14-latka mowiecego tak do Ciebie powiem tak: czyzby nie udawales milego faceta, jednoczesnie Administratora?, a naprawde byles taki jak, pisales na forum, kazdego bys tylko przezywal, mysle ze tak jednak nie jest i nie bylo, na redakcje ''brudy'' i na co niektorych moderatorow, coz w pewnym sensie mowiles tez o zwyklych userach, za to z pewnoscia masz minusa od kazdego ktory przeczytal post, z gory wielkie sorry jak sie pomyle ale chyba Petr cytowal poszczegolne fragmenty wpisu na forum SaleiB-a, hmm, Petr, moze tak to ujme, SaleiB powiedzial do Petra ''cwelu'' (bodajze ostatni wyraz we fragmencie jednym z posta), chyba lekko przesadzil, nie wiem, to ze mial najwazniejsza range w dziejach tej stron oraz forum nie znaczy ze ma prawo obrazac innych urzytkownikow, czy kto sie zgadza? Bardzo podoba mi sie post Jacoba, ktory zaczynajac swoj post napisal ''wal sie'', prawdopododnie wiedziales Jacob do kogo piszesz, ale fajny post, szczere to bylo, powiedziales to co myslales, masz + u mnie za taki post... Poczytajcie pierwsze posty odrazu napisane bo odejsciu SaleiB-a, wiekszosc osob obecnych na forum pisalo, min.:, moze tak, uzywalo milych slow, zarazem jak by proszac o pozostanie na forum SaleiB-a, oczywiscie proszac tak w cudzyslowie. Zapewne SaleiB nigdy tu nawet nie wpadnie na moment tez mysle ze nie, mowie o forum, z jednej strony szkoda a z drugiej.... :) W pewnych postach no praktycznie wszyscy nie mowili tego co mysleli o SaleiB tak naprawde no bo panowali nad emocjami, pewnie klotnia bylaby ale bez obecnosci bylego Admina, bo jak mowilem i jak narazie zauwazylem SaleiB-a w ogole na forum nie widac, moze inny nick w co watpie, jeszcze wroce do postow, hmm pierwsza strona jest mila, ze tak powiem, a druga, coz sami widzicie, ''klotnie'', zle powiedziane, nie sa to z pewnoscia zadne klotnie, poniewaz no nie umiem wytlumaczyc, poprostu SaleiB chyba tak az za bardzo szczery w swoich wypowiedziach mysle ze nie byl, Tylko wlasnie, dlaczego tak naprawde SaleiB jestes taki a nie jak byles kiedys, czyli przyklad: mily, pomagajacy, uwazam ze kolezenski i dobrze zarzadzajacy strona i tym forum, wspominales ze bys zrobil strone na swiatowym poziome, w co nie wolno nie wierzyc, z pewnoscia jak bys mial czas ktory jak mowiles kiedys Ci brakuje, to napewno, na bank, by Ci sie to udalo... Jeszcze dwa slowa powiem, moze i sie powtorze, nie szkodzi, powiedziales ze sam bys lepiej dal rade niz 5 wspolpracujacych z icy.pl , ciekawe, troche uznajesz Siebie za mistrza, nie wiem jak jest w realu, po pisaniu w ogole osoby nie mozna naprawde poznac, nie wiem jak zachowujesz sie na codzien, a moze ten dzien gdy to zaczales pisac byl dla Ciebie zly? nie moja sprawa. 50% wina SaleiB no i jak naprawde ''obgadywalicie'' w Jego nieobecnosci samego SaleiB to rowniez winni moga byc redaktorzy, moderatorzy. Troche temat zaczal nabierac tempa, mysle ze niedlugo temat ktos zamknie ale mam nadzieje, wiem przesadzam? nie. On powinnien chociaz tych co maja rangi specjalne przeprosic, nawet nie bedac na forum, i jeszcze powiem ze fajnie co niektorzy powiedzieli co mysla, nie o Nim lecz ogolnie, typu slowa: ''wal sie'', o czyms to swiadczy, bravo!

PS. Zanudzalem wszystkich pewnie, ale dzieki kto to czytal, pozdro for all@!

SaleiB moze kiedys zaczniesz pisac znow na forum, doslownie bedzie to ''kiedys'' narazie!

Laura_x 
No way!

Wysłany: 26 Kwiecień 2006, 15:53   ?egnam na nowym forum

Sory, ale po pewnych namyslach postanwialam napisac teog posta, ktory jest moim pozegnalnym. Odcodze z teog forum z kilku powodow, ktore zjam tylko ja i nikt inny, i nie bede Wam sie tlumaczyla z wszystkiego ;) Wiec, powiem tylko krotko, czemu podjelam taka decyzje, czyli kilka powodow, dlategotez tak robie. Otoz, ostatnio granie w IT nie sprawia mi juz tkaiej radosci, jak kiedys, no i po prostu rakuje mi na forum czasu, no i niedlugo, jak sie uda, wyjadje do pracy zagranice, wiec i tak bym na neta nei wcodzila, no a pozatym, kilka osob na tym forum neiustannie przyprawia mnei o biala goraczke, i nie musze sie tlumaczyc , ldaczego. Moze jesszcze kiedys, jak bede miala ochote, bede cos na forum pisala, ale teraz jest to niemozliwe. Jak bedzieie ccieli ze mna pogadac, to zapraszam na gadu. I tyle w tej sprawie. C'ya.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 26 Kwiecień 2006, 16:49   ?egnam na nowym forum

Laura_x napisał/a:
Odcodze z teog forum z kilku powodow, ktore zjam tylko ja i nikt inny, i nie bede Wam sie tlumaczyla z wszystkiego

A ja mowie, ze cie kocham. I tez nie powiem nikomu, dlaczego tak powiedzialem. :mrgreen:

Laura_x 
No way!

Wysłany: 15 Maj 2006, 20:15   ?egnam na nowym forum

Dobra, wrocilam, przynajmniej na jakis czas. Przyznam, ze ciezko mi bylo bez Was wytrzymac ;)

Odpowiedz do tematu