SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Need 4 Speed
Autor Wiadomość
FOX 
Wow!

Wysłany: 27 Luty 2008, 09:26   Need 4 Speed

Moja przygoda z tą grą zaczęła sie jednego dnia, kiedy przybył do mnie Kamil Piątkowski. Zainstalował na komputerze grę wyścigową, która na pierwszy rzut oka wyglądała dla mnie normalnie. Ale jeden widok sprawił, że zmieniłem zdanie. Policyjne radiowozy, których w innych wyścigówkach nie widziałem. To już wyglądało na naprawdę trudne. Nie tylko trzeba było wygrać wyścig, ale jeszcze uciekać policji. Moja reakcja była natychmiastowa. Od razu polubiłem tą grę, jako, że mogłem spróbować swoich sił w prawdziwym nielegalnym wyścigu. Na początku jednak nie szło mi zbyt dobrze. Tylko wystartowałem i góra po minucie mnie złapali. Najpierw nabierałem wprawy w pojedynczych wyścigach i mistrzostwach. Dopiero później znowu spróbowałem z policją. I im uciekłem niejednokrotnie. Złapali mnie dopiero w ostatnim wyścigu "Parklands", gdy miałem odblokować wyścigi mercedesa CLK-GTR i Porsche Carrera GT, przez co zająłem trzecie miejsce. Do odblokowania wyścigu było mi potrzebne drugie.
Do dzisiaj nie mogę zapomnieć tamtych przegranych dni w tej grze. A co wy możecie powiedzieć o tej grze?
floor=680
n00b=416
rush timer=145,?? s
Ostatnio zmieniony przez FOX 1 Marzec 2008, 09:04, w całości zmieniany 1 raz  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 27 Luty 2008, 11:58   

Moje doświadczenia z tą serią skończyły się na NFS 2. Ach, nie, przepraszam! Zapomniałem o bardzo ważnym doświadczeniu towarzyskim. Pewnego razu znajoma z klasy zaprosiła mnie do siebie i graliśmy w NFS III: HP. :D

rakieta 
That's great!

Wysłany: 28 Luty 2008, 16:09   

w need for speed most wanted tez cie gania policja :lol: ale w ta gre jeszcze nie gralem moze dzisiaj sciagne to zobacze :lol:

ten link to z tej gry? http://www.freewebs.com/c..._hp2_59_big.jpg

score: 8000 coś
Floor: 324
combo:60

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 28 Luty 2008, 17:45   

Vin, NFS HP to jest kolejna część po NFS III. Grałem tylko w te dwie, mam bardzo miłe wspomnienia, świetny klimat, tworzony przez chyba najlepsze techno jakie słyszałem :)

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 28 Luty 2008, 20:14   

devastator napisał/a:
Vin, NFS HP to jest kolejna część po NFS III.

Poważnie? Nazwa artykułu na Wiki brzmi Need for Speed III: Hot Pursuit, stąd też mój skrót…

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 29 Luty 2008, 09:07   

Wg mnie z całej serii najlepszy jest Most Wanted. Może dlatego, że jest o tym co fajnie było by zrobić naprawde ;) Na dalszych miejscach lądują Carbon i Pro Street. Ale i tak przeszedłem wszystkie prócz Pro Streeta ;)

Profil FLD: 1565

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 29 Luty 2008, 19:29   

Vinyanov napisał/a:
devastator napisał/a:
Vin, NFS HP to jest kolejna część po NFS III.

Poważnie? Nazwa artykułu na Wiki brzmi Need for Speed III: Hot Pursuit, stąd też mój skrót…

oo, przepraszam, zapomniałem że III miał taki podtytuł. Pomyliło mi się z NFS High Stakes, który był czwartą częścią.

FOX 
Wow!

Wysłany: 1 Marzec 2008, 09:01   

Ja przeszedłem "Need 4 Speed Underground" (obie gry), "Need 4 Speed Porsche Unleashed". Obecnie gram w "Need 4 Speed Hot Pursuit 2", który, jak już wspomniałem, jest najnowszą grą z serii mieszczącą się na płycie CD.
Swoją drogą cała seria to następujące gry:
* Need for Speed - (1995)
* Need for Speed II - (1997) - W tej chwili najstarszy, jakiego mam.
* Need for Speed III: Hot Pursuit - (1998)
* Need for Speed: Road Challenge (High Stakes w USA) - (1999)
* Need for Speed: Porsche 2000 - (2000) - mam do dzisiaj.
* Need for Speed: Hot Pursuit 2 - (2002) - Najnowszy, jaki mieści się na jednej płycie CD
* Need for Speed Underground - (2003)
* Need for Speed: Underground 2 - (2004) - Najnowszy, jakiego mam.
* Need for Speed: Most Wanted - (2005)
* Need for Speed: Carbon - (2006)
* Need for Speed: ProStreet - (2007)
floor=680
n00b=416
rush timer=145,?? s

macdom 
Hey, good!

Wysłany: 10 Maj 2008, 20:18   

zapomniales o nfs 2 special edition po dwójce

Lubię kanapki.

IT Code:

FOX 
Wow!

Wysłany: 23 Lipiec 2008, 21:16   

To był "Need For Speed 2", więc mówiąc "Need For Speed 2", miałem na myśli i tytuł, który wspomniałem, oraz jego specjalne wydanie. Chyba już ci wszystko wytłumaczyłem, więc nie ma, o czym więcej mówić.

A jeśli wrócić do tematu, to z tych jednopłytowych za najlepszy uważam "Need For Speed Hot Pursuit 2". Choć muszę przyznać, że policja była niezbyt udana.
floor=680
n00b=416
rush timer=145,?? s

Hasacz 
Hey, good!

Wysłany: 26 Lipiec 2008, 22:06   

NFS to jedna z moich ulubionych serii gier, zaraz po GTA. Wszystko zaczęło się od III:Hot Pursuit jeszcze w podstawówce.
Przełomową grą był Underground poprzez opcje, które oferował, soundtrack i grafikę...łupało się w to godzinami. Potem czekanie na U2, aż w końcu wyszło i zwaliło mnie z siedzenia, grałem jeszcze więcej niz jak w pierwszą odsłonę.
Najlepszą grą z serii wg. mnie jest Most Wanted. Znakomita grywalnośc, świetny scenariusz, i innowacja z pościgami policyjnymi - to jedna z moich ulubionych gier.
Carbon jest w porządku, ale zdecydowanie za krótki (w 3 dni przeszedłem) i nieco niedopracowany w porównaniu z MW. Przyznam się bez bicia, że w Pro Street nie grałem, ale słyszałem złe opinie...pozostaje nam czekać na NFS Undercover, bo o ile się nie mylę tak ma się nazywać następna odsłona tej serii :P .

FOX 
Wow!

Wysłany: 6 Sierpień 2008, 09:31   

Ciesz się, że nie grałeś w Pro Street, bo tam nie można tworzyć profili, jak to miało miejsce od Porsche do Most Wanted. Chyba będziemy musieli znaleźć kogoś, kto zrobi darmową edycję gier z serii "Need For Speed", bo autorzy tego tytułu zamierzają z każdego komputera wycisnąć siódme poty, a nie wszyscy mają takie mocne komputery, jak panowie z EA. Naprawdę przykre, że kładą nacisk na rozbudowaną grafikę, zamiast na grywalność, tak jak to robią nasi przyjaciele ze szweckiego FLD. Gry EA nie zagoszczą długo na komputerach, a "Icy Tower" króluje już chyba tak długo, że nawet "Need For Speed Underground" wydaje się nigdy nie istnieć. Smutne i niewiarygodne, ale prawdziwe.
floor=680
n00b=416
rush timer=145,?? s

Odpowiedz do tematu