SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Icy Tower w W11 - Wydział Śledczy
Autor Wiadomość
NeueR
Wow!

Wysłany: 19 Wrzesień 2008, 16:29   Icy Tower w W11 - Wydział Śledczy

Witam

Pisałem juz o tym w shoutboksie, postanowiłem założyć temat, żeby ta ciekawostka nie zawieruszyła się gdzieś ;p W środę (17 września 2008 r.) w odcinku W-11 pojawił się ... Icy Tower! :) W grę grało dwóch ziomków :) Zedytowałem wideo, aby zawierało tylko interesujący nas kawałek, czas trwania: 39 sekund, wielkość pliku: 6.0 MiB

http://rapidshare.com/fil...r1.avi.zip.html

Pozdrawiam
Neuer
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Wrzesień 2008, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Wrzesień 2008, 17:01   

Hehe, świetne! (Gdzie znalazłeś plik?) Sądziłem, że Icy Tower było widoczne przez 2-3 sekundy, gdzieś w tle, całkowicie przypadkowo, na 3. czy 4. planie ekranu. Tymczasem stanowi gwódź programu. Odnośnie treści. Ludzie naprawdę zmieniają początkowe typy schodków! Chyba nie polubiliby Retro Tower i Stone Moda. Musimy podkreślić obecność Icy Tower Trainera 7+, i możliwość wygodnego odblokowywania schodków poprzezeń, na download.icy.pl. Przyda się, najwidoczniej. :)

Nawiasem, co właściwie rozpoczyna kłótnię? Słabo słychać. Moim zdaniem, brzmi jak: „Lepiej to zostaw. Nie masz swojego kompa?” :D

NeueR
Wow!

Wysłany: 19 Wrzesień 2008, 17:20   

Plik znalazłem na torrencie :p Poza tym, też jestem ciekawy, co rozpoczęło kłótnię. Z oryginalnego nagrania raczej się nie dowiemy (jak napisałeś, słabo słychać), trzeba je oczyścić z szumów itd., może się tym jutro zajmnę :)

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 20 Wrzesień 2008, 13:15   

Świetne :D Ja raczej bez problemu zrozumiałem, znaczy że gwara krakowska istnieje :>

-Weź to zostaw, przecież masz swojego kompa!
-Przecież ci nic nie zrobiłem!

Ha, to już mój trzeci związek z tym programem - znajomy grał w jednym odcinku, a na strzelnicę chodzę do tej samej kamienicy w której mają biuro :razz:

-Kris- 
Wow!

Wysłany: 9 Listopad 2008, 12:39   

Widziałem to w telewizji :)

darek kobra 
Wow!

Wysłany: 16 Listopad 2008, 22:32   

ja tez widzialem w tv musze sciagnac to na plyte i dac nauczycielowi od historii nauczyciel spoko ogladamy glownie filmy na historii typu odkrycia geograficzne w11 piraci z karaibow
a kontekstem schodki odblokowac mozna w 5 minut wszystkie schodki przez trainera 8O 8O 8O

-Weź to zostaw, przecież masz swojego kompa!
-Przecież ci nic nie zrobiłem!
-jak to nie zepsules mi cala gre

moral chodz do kafeiki internetowej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 18 Listopad 2008, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu