SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
3 Wrzesień 2010, 22:56
Test Tournament (Neuer)
Autor Wiadomość
NeueR
Wow!

Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 13:34   Test Tournament (Neuer)

Witam!

Zapraszam do wzięcia udziału w Test Tournament. Ten turniej jest oparty o "Online Tournament" i jest pierwszym turniejem rozgrywanym według tego skryptu. Turniej nie ma żadnej rangi IM, chodzi o zwykłe przetestowanie :) Jeśli nie macie czasu, to nie ma znaczenia: możecie wysłać nawet 4 combo czy 10 floor. Chodzi tylko o przetestowanie!

1) Zapisy
- użytkownicy nie posiadających jeszcze konto, muszą się zarejestrować pod tym adresem, a następnie wejść do sekcji "Signup" i zapisać się
- zapisy trwają do piątku, 25 września, godz. 20 polskiego czasu

2) Kategorie i plan turnieju
- każda runda zaczyna się o 20.15 i kończy o 20.00 dnia następnego
- turniej rozpoczenie się w piątek o 20.00 (chociaż to tylko testowy turniej, więc ustawiłem pierwszą rundę na aktywną, tak więc od razu po zapisaniu możecie wrzucać powtórki do pierwszej rundy)
- 25 wrzesień - 26 wrzesień: combo; hidden mode: TAK
- 26 wrzesień - 27 wrzesień: floor; hidden mode: NIE
- 27 wrzesień - 28 wrzesień: CC4; hidden mode: NIE
- 28 wrzesień - 29 wrzesień: JS2; hidden mode: TAK
* czym jest hidden mode? jeśli jest aktywny, nie pokazuje nazwy gracza, tylko sam rezultat :)

3) Powtórki
- powtórki wrzucacie tutaj (bardzo ważne, aby hasło było w polu Comment
- hasło dla każdej rundy (jak i pozostałe opcje: kategoria, hidden mode) znajdziecie w przeglądzie rund

4) System
- K++ klasyfikacja generalna turnieju

5) Uczesntnicy
- lista uczestników

Neuer

edit: proszę szanownych redaktorów o wrzucenie info na stronę główną, w przeciwnym razie - sam to uczynię (no, chyba że wszystko na bieżąco aktualizowaliście, ale znając Was, to nie :P ) ...
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 1 Grudzień 2009, 07:50, w całości zmieniany 1 raz  

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 21:59   Re: Test Tournament

NeueR napisał/a:
edit: proszę szanownych redaktorów o wrzucenie info na stronę główną, w przeciwnym razie - sam to uczynię (no, chyba że wszystko na bieżąco aktualizowaliście, ale znając Was, to nie :P ) ...

chcialem powiedziec 'Zapraszamy', ale widze ze info juz jest :<

Profil FLD: 13218

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 22:05   Re: Test Tournament

Doob napisał/a:
NeueR napisał/a:

chcialem powiedziec 'Zapraszamy', ale widze ze info juz jest :<

Już chciałem zaproponować, aby zbanowano NeueRa za kolejny akt samowoli wobec Icy.pl, ale zobaczyłem, że newsa napisał nie on, ale Klaud. :P

NeueR
Wow!

Wysłany: 22 Wrzesień 2009, 22:42   Re: Test Tournament

Vinyanov napisał/a:

Już chciałem zaproponować, aby zbanowano NeueRa za kolejny akt samowoli wobec Icy.pl, ale zobaczyłem, że newsa napisał nie on, ale Klaud. :P

Powiem szczerze, że ja też wątpiłem, że ktoś z Was napisze tego newsa i będę znowu musiał posunąć się do ostateczności ... Naprawdę dzięki Klaud, za poświęcenie czasu na przeredagowanie tekstu i wrzucenie na stronę główną ;-)

Neuer

NeueR
Wow!

Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 22:16   

*bump*

Przypominam, że turniej cały czas trwa :P Aktualnie odbywa się runda 3 (rozgrywana kategoria: cc4 - najwyższy floor do 4 prędkości), hasło: zaq. Powtórki wysyłamy do jutra do godziny 20.00 ;)

Neuer

Odpowiedz do tematu