SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 11:30
Jak dołączyć do postaci własne dźwięki i/lub muzykę?
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 14 Marzec 2010, 20:03   

Piotrek napisał/a:
W IT 1.4 raz miałem też tak, że muzyka na początku działała, ale kiedy odtworzył się dźwięk "SWEET!" to się wyłączyła, tak było tylko raz, wcześniej w ogóle od początku nie było muzyki, a teraz z kolei włącza się domyślna muzyka Harolda.

Hm, może więc i faktycznie odtwarzanie dźwięków zależy także od tego, co robi w danej chwili system operacyjny (np. od tego, czy karta dźwiękowa jest zajęta, czy czegoś podobnego)... Wybacz. Ale to dziwne, nigdy o czymś takim nie słyszałem.

Cytat:
Myślałem, że sam ustawiam kolor przezroczystości jako pierwszy w palecie

Tak, w 1.3 przezroczyste są piksele wykorzystujące kolor pierwszego elementu palety. Ale 1.4 obsługuje także grafiki nieindeksowane, zatem być może w 1.4 transparentne piksele są identyfikowane już wyłącznie po ich kolorze. (Strzelam - warto to sprawdzić).

Cytat:
Ściągnąłem jeszcze raz obydwie muzyki z internetu po to, żeby były konwertowane tylko raz, zrobiłem je w formacie WAV, a postać normalną, bez pliku DAT, i w IT 1.3 wszystko działa, ale w IT 1.4 nadal mam domyślną muzykę Harolda, szkoda, bo tak by mi się lepiej grało ;/

Hm, jeśli plik konfiguracyjny postaci jest na 100% poprawny, to... może ten plik jest za duży? Nie mam pojęcia. :(

PS. Gratuluję rekordu. ;)

Odpowiedz do tematu