SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup nowych wież
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Marzec 2010, 18:09   Zakup nowych wież

Hej,

i jak, macie już wszystkie? Jeśli tak, to jaką metodą zamawialiście - telefonem? A jeśli tak, to przez jakiego usługodawcę z tych dwóch, które oferuje ITFB?

I w ogóle od której wieży zacząć? :P

I czy nie sądzicie, że Johan będzie wypuszczał na rynek coraz mniej nowatorskie wieże, by tylko nakłonić kolekcjonerów do kupna, tak jak to jest ze znaczkami? :D

I czy uważacie, że koszt ~11 zł za jedną wieżę to dużo czy mało? ;)

W końcu za 30 złotych można chyba kupić świetne gry-klasyki sprzed np. 10 lat.

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 25 Marzec 2010, 00:53   

Nie wiem zbytnio o co chodzi ale ~11 zł przeznaczyłbym na jakiś szczytniejszy cel ;)
Czyli jak na chwilę obecną na różę dla mojej Moniki ;)
Mi wystarcza retro tower ;)
A co do wież to pewnie jak zwykle pieniądze wezmą górę nad stylem...

Profil FLD: 1565

Boru
miszcz

Wysłany: 25 Marzec 2010, 12:25   

Zagralem w ta gre kilka razy i juz wiecej nie zamierzam :P Nie umiem w to grac .. chyba jestem za slaby w IT. ;)

Profil FLD: 8888

alosza
Yo!

Wysłany: 1 Kwiecień 2010, 22:53   

jungle tower było za free przez 1 dzień.. i średnio mi się podobało

disco tower kusi ;>

diabol 44
Yo!

Wysłany: 6 Kwiecień 2010, 11:20   

icy tower na facebooku jest dosyc fajny ale...
schodki nie są 3d w stosunku do ludka :neutral:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 6 Kwiecień 2010, 20:18   

Cytat:
schodki nie są 3d w stosunku do ludka :neutral:

Możliwe. Choć mnie bardziej zniechęciło coś innego - co jednak występuje w przypadku już opublikowanych wież na szczęście tylko w przypadku Western (a co zobaczyłem na YouTube). Otóż schodki przestają być schodkami, a zaczynają być elementami kolażu różnych obiektów luźno związanych tematycznie z głównym motywem - w WT są to pistolety, lassa, talie kart... Nie o to chodzi w IT. IT - i jej warianty Facebookowe - musi być grą spójną, realistyczną. Jeśli zaczynamy czynić schodki byle zawieszonymi w przestrzeni obiektami, to gra - oficjalna! formalna! - zaczyna przypominać... byle amatorskiego moda autorstwa człowieka, któremu nie dostaje wyobraźni, by wymyślić spójną wizualnie koncepcję schodków materialnych, architektonicznych, prostopadłościennych. :/

WT samo w sobie może i jest ładne, ale liczę, żę ten trend zostanie w kolejnych wieżach odwrócony. Wraz z nadejściem ITFB usunęliśmy "Icy" z "Icy Tower". A tymczasem WT nie rozgrywa się nawet w wieży. Nie usuwajmy z pozostałego "Tower" "Tower"... :P

osomer37
Gość
Wysłany: 25 Kwiecień 2010, 09:36   

Hi..

Zamawiał ktoś z Was przez telefon xD?

Ja zamawiam, i jak mam już odpowiedzieć na tego smsa, to wyskakuje komunikat, że Wysyłanie nie powiodło się, ponowić?

;/

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 27 Maj 2010, 18:54   

[Dzisiaj 14:09] SaleiB napisał/a:
też macie wrażenie że w ITfFB na każdym kroku chcą od was pieniędzy?

Chodzi ci o tę wymienność wirtualnych walut ITFB i Facebooka, o której ostatnio powiadomiono? Czy po prostu o model biznesowy? ;)

Pewnie tak. Ale przynajmniej reklamy w ITFB są "wewnętrzne", tzn. też reklamują ITFB. Mogło tu być gorzej, o ile regulamin FB pozwala na reklamowanie zewnętrznych produktów w swoich aplikacjach. No i w końcu zrezygnowano z tych najordynarniejszych, ogólnych płatnych przywilejów typu "VIP", rozbijając je na trzy podprzywileje - akcesoria, wieże i możliwość usunięcia reklam... To chyba należy docenić, bo to uprzejmość względem graczy...

Choć też chętnie bym zobaczył, czy ITFB w tej chwili przynosi straty. ;)

Faktycznie na Facebooku widać, że FLD/Muskedunder bardzo usilnie próbuje podtrzymać zainteresowanie grą (te konkursy...) - i trudno stwierdzić, czy to po prostu normalny element jej utrzymania, czy też działanie w desperacji, bo liczba graczy spada. W każdym razie mi trudno jest sobie wyobrazić, że będą ją promować równie intensywnie przez np. najbliższy rok.

osomer37 napisał/a:
Zamawiał ktoś z Was przez telefon xD?

Witaj na forum. Niestety, nie próbowałem (chociaż też pewnie wykorzystałbym tę formę płatności i też jestem ciekaw odpowiedzi na twoje wątpliwości).

PS. Pamiętajmy jednak, że im więcej zarobi FLD, tym hojniej będzie rozdawał wiernym graczom IT koszulki Icy Tower, darmowe monety w ITFB itp. (Mówię sobie, naiwny... ;) ).

Buzzek
Hey, good!

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 20:11   

Ja używam tylko ofert i jakoś mam na nich dużo kasy.
Choć Western kupiłem z nagrody za translacje.
I tak z ofert dzisiaj dostałem 159 coins.(zarejestruj się na jakiejś stronce Pepsi).

ktoś z Upjers 
Wow!

Wysłany: 19 Lipiec 2014, 06:24   

Ej, nie wiem co jest u mnie grane, ale: czy u Was też na fejsie zniknął ten plus "Dodaj monety"? Bo nie wiem teraz, jak mam je kupić.

Krysiann 
Hey, good!

Wysłany: 4 Wrzesień 2017, 09:22   

u mnie jest to samo ...

Odpowiedz do tematu