SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
[mod] Fire Tower
Autor Wiadomość
TheUzeler 
Sweet!

Wysłany: 31 Lipiec 2010, 19:23   [mod] Fire Tower

IT 1.3 Fire Tower MOD
by Iron Modder

Mój drugi mod do icy towera ale niestety do wersji 1.3 :(

SCREENY

DOWNLOAD

marcin12kow
Hey, good!

Wysłany: 31 Lipiec 2010, 20:05   

Bardzo fajny mod dobrze się gra fire boy'em

http://footballteam.pl/in...polecil=83134#v

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 1 Sierpień 2010, 08:04   

Witaj. :)

Hm... miałem wrażenie, jakbym tego moda już kiedyś widział... Nie oskarżam cię o kopię/plagiat, ale czy nie wydawałeś go już np. dla wersji 1.2? A może mówię tak tylko dlatego, że widziałem już kiedyś chyba innego moda, którego HEROFACE miało zamiast czapki opaskę na czole, a teraz je mylę...

Ładny mod. Wydaj go tylko w wersji 1.4 (gdy hasło zostanie ujawnione), bo 1.4 nie obsługuje pulsującego eye candy, które to eye candy obecnie w ekranie instructions (i wszędzie) straszy. ;)

Szkoda, że tylko pierwszy typ schodków nie jest wyłącznie czerwoną rekoloryzacją jego domyślnego wyglądu. Np. schodki 600-699 mogłyby być całe czarne, co oznaczałoby, że pnącza je stanowiące uległy zwęgleniu (?), a schodki 800-899 powinny być raczej szare, by reprezentowały kłęby dymu ogniowego gromadzące się w górnych obszarach wieży (w zasadzie typy 900-999 i 1000+ też mogłyby być takie; byłby to pierwszy chyba przypadek, który pamiętam, by celowo upodobniono do siebie różne typy schodków, ale - byłby uzasadniony). :)

Lubię "łihu" Fire Mana. ;)
A także to, jak logo Icy/Fire Tower w menu ma zniekształcone kontury, jakby nadtopiło się w wysokiej temperaturze.

PS. Można by też dostosować nagrody, np. tak (skala z przerwami):
- That's hot! ;) (Odpowiednik Good!)
- Spark
- Ignition
- Bonfire
- Wildfire
- Hellfire

(Wzorowałem się na moich propozycjach do nieistniejącego Snow Tower, także (oprócz Icy Tower) odwrotności twojego moda).

BTW.

Vinyanov w 2004 (?) napisał/a:
od dawna marzy mi sie FireTower :smile:

TheUzeler 
Sweet!

Wysłany: 1 Sierpień 2010, 10:39   

Co do schodków to bardzo mi się podobają twoje propozycje i wykorzystam je do wersji tego moda w IT 1.4 . HEROFACE wzorowałem się na dark modzie który mi się baaaardzo podobał. Nagrody zmienię jak tylko zdobędę hasło 1.4. Cieszę się że mój drugi mod tak mi wyszedł i że się wam podoba :)

Odpowiedz do tematu