SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
MISTRZOSTWA POLSKI 2010
Autor Wiadomość
Boru
miszcz

Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 11:22   

Vinyanov napisał/a:
Jeśli natomiast pucharki są dwa, użytkownik forum nie już zwróci uwagi na ich kolor (i na przyczynę, dla której ów gracz został takim akurat kolorem odznaczony, tj. na jego niższe lub wyższe umiejętności w Icy Tower), ale na ich liczbę. Kiedy więc zada on sobie pytanie, dlaczego przyznano mu ich aż tyle

..to sobie zobaczy, ze taki Boru ma podwojny status i zrozumie skad 2 puchary. Nie pomysli sobie tego, co ty przewidujesz, bo tak nie mysli normalny czlowiek.

Fabian napisał/a:
dziwne były pucharki które widniały mimo, że były zdobyte nieuczciwie.

znowu sam sobie odpowiedziales :P

Fabian napisał/a:
faworyzowanie na tym forum jest od zawsze i na zawsze zostanie, każdy zasłużył sobie na inny szacunek.

Ja sobie widocznie nie zasluzylem :)

Cytat:
Bo inaczej na podium wszedł i puchar zdobyłby Vinyanov? ;)

Dokladnie tak :) wszedlby na podium, chociaz powinien byc czwarty. Chyba lepiej jesli na podium sa rzeczywiscie najlepsi gracze, a nie ci co sie zapisali?

Profil FLD: 8888

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 18:21   

Tupac napisał/a:
@Fabian - nie zgodzę się z Tobą, ponieważ schodki na jakiejś olbrzymiej wysokości nie zawsze muszą układać się w taki sposób, aby nie możliwym było ich przeskoczenie. Na tym polega właśnie między innymi urok Icy Tower.
A ten dalej swoje, obejrzyj powtórkę od VInego:) Są, po za tym, żeby robić skoki jak komputer, musisz trafiać co do 0,1 s to nie jest możliwe przez tak długi czas, przegglądnij sobie testy itp jakie robią grupy statystyczne, wybacz ale ludźki rozum nie jest tak dobry, zresztą masz rezultaty na top ten:)
Boru napisał/a:
..to sobie zobaczy, ze taki Boru ma podwojny status i zrozumie skad 2 puchary. Nie pomysli sobie tego, co ty przewidujesz, bo tak nie mysli normalny czlowiek.
Nawet BOru jest po mojej stronie;d
Boru napisał/a:
znowu sam sobie odpowiedziales :P
A powiesz na jakie pytanie?;O?
Boru napisał/a:
Ja sobie widocznie nie zasluzylem :)
Widocznie źle traktujesz Klaud:) hehe. Moim zdaniem masz znacznie lepiej niż jakiś nowicjusz, dziwne, żę tego nie widzisz, dla mnie tooczywiste. Jak wszedłem pierwszy raz, to jako bossi od razu pojawiali się Syo Tajek itp. a teraz jest inaczej, nie mniej jednak każdy ma szacunek do SYo, czy do VInego i na żadnego jego dziwne pomysł nie będzie najeżdżał tak jak np., na pomysły kogoś zielonego, nawet jak są takie same.
Vinyanov napisał/a:
"powtórki nagranej przez bota"?

NIe, ja tak nie pomyślałem, a widziałem coś co było lepsze, tzn 2051 floor, kiedy ja robiłem 300, uwierzyłem, tak czy inaczej nadal są tacy co nie wierzą mimo, żę na youtube są nagrania:)
Vinyanov napisał/a:
Wiem. Nie, nie napiszę. Nie umiem pisać tak, by inni chcieli mnie czytać.
Raczej zdarza CI siępoisać całkiem ciekawie, i gdyby Twoje posty były krótsze... nie raz zaskakujesz no i jeszcze jedno, chyba oboje dobrze wiemy, że bez Ciebie te forum by nie żyło, bądź byłoby tak jak inne, podupadłe na duchu:)
Vinyanov napisał/a:
Nie napisałem "mnie"
Wybacz, myślałem, żę też nim jesteś;)
Vinyanov napisał/a:
To nie argument.
Tak czy inaczej nie zróżnicuje to działąnia forum, toteż można uznaćto za argument:)

Polska Lista Top Ten

Boru
miszcz

Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 18:55   

Cytat:
A powiesz na jakie pytanie?;O?

Napisales, ze to dziwne, ze niektorzy mieli pucharki chociaz ich miec nie powinni, a w nastepnym zdaniu sobie odpowiedziales, ze zawsze bylo faworyzowanie pewnych osob :P o to chodzilo.

Ostatnio czepiam sie wszystkiego i wszystkich o jakies pierdoly, wiec mozecie mnie ignorowac :P

Cytat:
Widocznie źle traktujesz Klaud:)

Klaud! Wypowiedz sie :P

Profil FLD: 8888

Klaud 
Fantastic!

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 19:03   

Eee... nie mogę narzekać? Nie licząc tego, że Boru nie chce ostatnio dojadać moich posiłków (nawet wirtualnie!). :(

Profil FLD: 11954 IT Code:

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 19 Wrzesień 2010, 19:11   

Klaud napisał/a:
Nie licząc tego, że Boru nie chce ostatnio dojadać moich posiłków (nawet wirtualnie!). :(
i Wszystko jasne;d
Boru napisał/a:
Ostatnio czepiam sie wszystkiego i wszystkich o jakies pierdoly, wiec mozecie mnie ignorowac :P
Zauważyłem, tylko nie zrób się na Doob`a z przed 2 lat;d

Polska Lista Top Ten

petr 
Administrator

Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 20:10   

Ekhm
doprawdy piękna dyskusja ale pozwolicie że się nie dołączę :P
Chociaż...
uważam że jeśli Fabian nie chce pucharka nad avatarem to jest to jego wola, natomiast powinien go mieć w podpisie z odpowiednią adnotacją :> w końcu jest to oficjalny tytuł którym należy się chwalić!

Dzięki za te MP, to była wspaniała inicjatywa, nie wiem jak mam dziękować Tobie, Klaud, za to że w ogóle się tego podjęłaś :) Cieszę się że mogłem w tym uczestniczyć, było wspaniale :D
Moje wyniki oczywiście ssą (nie działam najwidoczniej jak Tupac i po dłuższej przerwie ciężko mi wskoczyć na dobry poziom :( ) ale i tak fajnie było znowu pograć w IT nie dla rozrywki a dla ugrania czegoś na turniej.
Mam nadzieję że do końca roku będzie coś jeszcze...
może by odświeżyć IM? To wstyd (dla społeczności FLD zwłaszcza) że dotąd odbyły się tylko dwa turnieje :(

No i gratulacje dla zwycięzcy, nie spodziewałem się że kiedykolwiek ktoś aż tak zdominuje polską scenę IT, dawniej zawsze byli faworyci ale albo zawodzili albo bili się zażarcie między sobą..... ;-)
Wszyscy: oby tak dalej!!

Profil FLD: 761 IT Code:

LEO 
Splendid!

Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 21:22   

Również dziękuję i gratulacje dla Bora. Dla Klaud za organizację MP ;)
Gdybym potraktował pierwszą kategorię poważnie i miał więcej czasu byłoby lepiej.
Moja przerwa, która w sumie i tak trwa jest tym podyktowana, ale tak to już jest.

Ja myślałem, żeby coś tez zorganizować. Zobaczymy.

Odpowiedz do tematu