SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
A long weekend. (John Beak)
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 20:51   

SaleiB napisał/a:
[...] do zlotu uda się w końcu zaprezentować nową wersję strony

"To w końcu gdzie/kiedy?" "Co w sprawie zlotu 2011?" "Pora robić zlot, panowie zlotowicze". "Czyli jednak 2012?" "Zloty Icy.pl są martwe?", "Zlot 2014" "..." ;)
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 29 Czerwiec 2011, 20:53, w całości zmieniany 2 razy  

Presto
Sweet!

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 20:54   

SaleiB napisał/a:
Muszę tutaj przyznać że mój zapał trochę wygasł kiedy zobaczyłem słabiutkie zainteresowanie, zwłaszcza ze strony nowych graczy, podczas turnieju który próbowałem zorganizować, co spowodowało, że zająłem się innymi rzeczami.

Rozumiem, mnie tez boli ta sytuacja ... Czlowiek chce cos zrobic pozytecznego, a wiekszosc cie olewa, to sie nie dziwie, ze potem sie odechciewa(?) robienia czegokolwiek ;)

SaleiB napisał/a:
Ale teraz będę kładł (a właściwie już kładę) większy nacisk na rozwój icy.pl. Nie chcę pójść w ślady starej redakcji, gdzie kończyło się zazwyczaj na planach, i mam nadzieję że do zlotu uda się w końcu zaprezentować nową wersję strony

No, przydalaby sie nowa wersja ;)

edit: Viny jak zwykle szybszy :P
Ostatnio zmieniony przez Presto 29 Czerwiec 2011, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  

darek719 
That's great!

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 23:41   

SaleiB napisał/a:
No cóż, plany są i nawet trochę działań zostało poczynionych żeby z powrotem rozkręcić stronę, a co za tym idzie też całą polską scenę Icy Tower :) Większosc z rzeczy tkóre napisałeś są już zawarte w tych planach :)

no własnie plany może i są ale słabo realizowane jak narazie :razz:

odnosząc się do mojej myśli o uporządkowaniu forum, uważam że jest tam trochę za dużo działów, część z nich można spokojnie ogarnąć i przenieść na samą stronę icy.pl mam tu na myśli dział o dodatkach czy historie IT... "społeczność" w zasadzie umarła, można okroić do "zlotów" dział "inne" można zamienić na offtopic i okroić... jest sporo rzeczy które można zmienić na lepsze... a bynajmniej taki jest mój punkt widzenia... ;-)

mam wiele ciekawych pomysłów możę nie wszystkie są dobre, może nie wszystkie przedzstawiłem ale niektóre może warto zrealizować ;-)

mattirab 
Moderator

Wysłany: 4 Lipiec 2011, 00:15   

darek719 napisał/a:
wiadomo przecież ze największą przyjemnością poza samym graniem jest wygrywanie, a ludzie z ranga F, B, czy * nie mają szans na zwycięstwo w ogólnym turnieju, a gdyby tak zrobić im osobne turnieje, wtedy więcej osób może było by chętnych?

Trafiłeś w, jak na moje oko, największy problem jeśli chodzi o turnieje w tej grze. Póki nie ma wielu graczy na poziomie Bora czy Jacoba, rywalizacja w turniejach jest mało emocjonująca. Dodatkowo właściwie jedyną szansą na prześcignięcie dużo lepszych graczy jest sytuacja, w której takowy nie podeśle powtórki, gdyż rekordowy dla mnie wynik w jednej z głównych kategorii, taki ktoś z łatwością zrobi w parę minut gry. Jest to demotywujące, ale jak dla mnie sposobem na to byłyby turnieje (tudzież pojedynki, bitwy - nazwa ani sam rodzaj rywalizacji w tym przypadku nie są tak ważne) w egzotycznych kategoriach, chociaż i tutaj może być trudno znaleźć coś, w czym lepsi gracze w normalnych kategoriach nie mieliby przewagi nad gorszymi. Sztandarowy przykład - UNML.
darek719 napisał/a:
odnosząc się do mojej myśli o uporządkowaniu forum, uważam że jest tam trochę za dużo działów, część z nich można spokojnie ogarnąć i przenieść na samą stronę icy.pl mam tu na myśli dział o dodatkach czy historie IT... "społeczność" w zasadzie umarła, można okroić do "zlotów" dział "inne" można zamienić na offtopic i okroić... jest sporo rzeczy które można zmienić na lepsze... a bynajmniej taki jest mój punkt widzenia...

Układ forum był zmieniany tyle razy i można przedstawić tyle różnych pomysłów na jego temat, że chyba nie ma sensu go zmieniać po raz kolejny, jeśli zaś masz na myśli usuwanie działów razem z tematami, to sądzę, że nie ma na to szans, a przynajmniej ja bym się temu stanowczo sprzeciwiał.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Odpowiedz do tematu