SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
sex :D
Autor Wiadomość
petr 
Administrator

Wysłany: 6 Październik 2010, 00:34   

Klaud napisał/a:
Coś, czego nie zrobię z byle kim.
Ja tam na piwo też z byle kim nie chodzę, trzeba się szanować! :P P
Jeśli chodzi o seks to tym bardziej, to oczywiste ;)
Klaud napisał/a:
Co innego jednak doceniać urodę, a co innego mieć jakieś fantazje (nawet erotyczne).
Problem w tym że ludzie te fantazje zawsze będą mieć, a wypieranie się nich jest niezdrowe :( Zwłaszcza facet jest zaprogramowany tak że kręcą go kobiety i gdyby mógł brałby się za co popadnie. Można to lubić albo nie ale tacy po prostu jesteśmy - nie da się tego zmienić. To jest wrodzony instynkt i oczywiście, jako istoty rozumne musimy nad nim panować bo staniemy się zwierzętami, ale to nie oznacza że ten instynkt trzeba całkiem zabijać - mimo wszystko jest on częścią człowieczeństwa :(
Klaud napisał/a:
Ty się pieprz, ja wolę się kochać. :D

Ja się wolę namiętnie kochać, ruchać, pieprzyć i ostro rżnąć, najlepiej wszystko po kolei za jednym zamachem, albo w zależności od nastroju i potrzeby :P
Vinyanov napisał/a:
Tak jest! Autoseksualizm optymalną orientacją.
Skoro tak już sobie szczerze mówimy, to Vin, czy się masturbujesz? :D (nie musisz odpowiadać, nie zmuszam)
ja oczywiście tak, natura obdarzyła mnie wysokim libido (na szczęście moją kobietę również więc się dogadamy :P )

Nienie, ja pisałem o monogamii, miałem na myśli że w islamie poligamia jest normalna i nikt sobie z tego nic nie robi ;) Kwestia kultury
(są kultury gdzie to kobieta ma wielu mężów więc nie chodzi mi też o kulturowe usprawiedliwienie facetów)
Boru napisał/a:
Wszystko fajnie i sprytnie napisane, ale cale te pieprzenie o pieprzeniu (:P) petra jest takim usprawiedliwieniem zeby sobie pieprzyc kogo i kiedy sie chce.
Oj no, wiedziałem że ten zarzut padnie ;-)
Ja po prostu jestem relatywistą moralnym (kulturowym zresztą też), nie wyznaję żadnego systemu/kodeksu moralnego, uważam że wszystko zależy od sytuacji / kontekstu itd. Z jednym małym zastrzeżeniem oczywiście - "po pierwsze nie szkodzić".
Ciężko wierzyć że monogamia jest systemem sprawnym, wystarczy spojrzeć na dowolne statystyki - mnóstwo ludzi zdradza bo nie jest w stanie wytrwać całe życie tylko z jednym partnerem... Taka nasza natura.
To by nie było jeszcze takie złe gdyby nie to, że przez zwykły skok w bok potrafi rozpaść się wieloletnie małżeństwo 8O Kompletnie nie rozumiem jak jeden głupi wybryk może przeważyć na szali np 10 lat wspólnego i szczęśliwego życia..... Czy ten facet jest gorszym facetem przez ten jeden raz z kimś innym? Czy mniej kocha swoją żonę? Uch...
Już nie wspominając o sytuacjach kiedy ludzie mają stałych kochanków, ukrywają się z tym, stają się hipokrytami, kłamią w żywe oczy... Ja naprawdę uważam że podstawą związku (obok przyjaźni) jest bezgraniczna szczerość i zaufanie, nie chcę nigdy kłamać swojej kobiecie, zwłaszcza w takich sprawach :neutral:
Jako relatywista i jako człowiek szczery i jako człowiek o dość dużym libido po prostu wiem co byłoby najlepsze dla mnie, ale też dla niej - bo dogadanie się w takiej kwestii wyklucza wszelkie wyrzuty sumienia i inne niezdrowe emocje które potrafią się tworzyć.

W każdym razie IMO podstawa to dogadanie się i postawienie sprawy jasno przez obie strony - przynajmniej każdy wie na czym stoi. Jeśli moja kobieta nigdy mi na nic nie pozwoli to uszanuję to w pełni, bo przede wszystkim nie chciałbym jej zranić. Tyle!
Boru napisał/a:
Pisales, ze jestes konserwatysta chyba? :P
Raczej tak, ale bardziej w kwestiach społecznych niż osobistych... Jestem monarchistą, uważam że XIX-wieczny kapitalizm był najlepszym ustrojem jaki istniał w historii (na nim powstała potęga USA), uważam że obecność religii w społeczeństwie jest istotna (dobrze jeśli ludzie mają się kogo bać, poza tym religijne zasady zwykle idą zgodnie z duchem prawa więc przyczyniają się do jego przestrzegania). Z tych powodów nie lubię więc socjalizmu (bo uczy lenistwa a nie ciężkiej pracy) i wszelkich idei lewicowych (wojującego ateizmu, feministek, wojujących o swe prawa gejów itp, ale też demokracji), które oficjalnie na celu mają przewrócenie do góry nogami całego społeczeństwa. Natomiast, sam jestem raczej lekkoduchem i nie zamierzam przestrzegać żadnych zasad, których sam na siebie nie nałożę ;)

Profil FLD: 761 IT Code:

Boru
miszcz

Wysłany: 8 Październik 2010, 19:00   

Masz jakies doswiadczenie w takich wolnych zwiazkach i skokach w bok, czy tylko pierdzielisz teoretyczne smuty? :P Bo teoria teoria, ale w praktyce pozniej pojawia sie zazdrosc, mimo iz wszystko zostalo wczesniej uzgodnione.
Tak sie sklada, ze bylem w zwiazku z.. mezatka :D smiejcie sie, ale to prawda :P
Nie chce mi sie jakos o tym pisac .. ale powiem tylko, ze zazdrosc jest nawet wtedy, gdy druga osoba uprawia z kims sex bez milosci.
Ale moze tylko ja tak mam.

Profil FLD: 8888

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 8 Październik 2010, 20:35   

Cóż, jeżeli kogoś kochasz i szanujesz, to też nie pozwolisz na takie sytuacje i gdy uczucie jest szczere, sam też nie będziesz chciał tak robić. Gdyby mi na kimś nie zależało, coś typu chodzenie ze sobą (nigdy nie praktykowałem, bo dla mnie nie miało to sensu), pewnie puszczałbym się na lewo i prawo:) Pamiętam w gim, najpierw całujesz się z jedną, a na drugiej imprezie już bierzesz się za drugą, bez żadnych wyrzutów. Teraz bym tak nie zrobił i dobrze mi z tym, może nawet lepiej jak jest tylko ta jedna, myślę tylko, że trzeba tego doświadczyć, chociaż z drugiej strony, nie wszystkim pisane żyć "we dwoje" :)

Polska Lista Top Ten

MistrzSeksu
Hey, good!

Wysłany: 1 Październik 2011, 22:37   Kontrola wytrysku

polecam 2 października o 20 udział konferencji on-line dotyczącej problemów z wytryskiem http://www.mistrzseksu.pl...ntrolawytrysku/

Boru
miszcz

Wysłany: 1 Październik 2011, 23:36   

Cytat:
konferencji on-line

oby tylko klawiatury nie ochlapac...

Trident 
Super!

Wysłany: 6 Październik 2011, 18:17   

Temat budzi dreszcze. Okropnosc.

Nie jestem fanem funkcji cielesnych, ale ufnosc, ze dzialaja one, pozostawione same sobie, dokladnie tak jak nalezy, niezaleznie od tego, co na ten temat ma do powiedzenia nasze ego czy komfort, jest chyba ta jedna oznaka szacunku, ktora okazywac im mozna i nalezy.
Ostatnio zmieniony przez Trident 6 Październik 2011, 18:19, w całości zmieniany 2 razy  

Piero 
V-ce Mistrz Polski Live

Wysłany: 6 Październik 2011, 22:33   

Przedwczesna ejakulacja to bardzo częste zaburzenie seksualne. Szacuje się że dotyczy one co trzeciego młodego mężczyzny. Istnieje jednak wiele metod opóźniania wytrysku. Według mnie najskuteczniejszymi są:

-korzystanie z prezerwatyw przedłużających stosunek (np Durex Performa) Prezerwatywy przedłużające stosunek nasączone są substancją znieczulającą (najczęściej jest to benzokaina)

-stosowanie alkoholu przed zbliżeniem płciowym (nie ma to jak 2-3 piwa na godzinę przed stosunkiem :mrgreen: )

-masturbacja przed zbliżeniem

-skupianie się podczas stosunku na rzeczach z nim nie związanych

No i jest jeszcze metoda APE (chociaż według mnie mało skuteczna, przynajmniej ja nie zauważyłem większych efektów)

Profil FLD: 7307

Boru
miszcz

Wysłany: 6 Październik 2011, 22:48   

Cytat:
Szacuje się że dotyczy one co trzeciego młodego mężczyzny.

a fundamentalne pytanie brzmi: DLACZEGO JA?

Piero 
V-ce Mistrz Polski Live

Wysłany: 7 Październik 2011, 00:45   

Boru napisał/a:
Cytat:
Szacuje się że dotyczy one co trzeciego młodego mężczyzny.

a fundamentalne pytanie brzmi: DLACZEGO JA?

Och.. przykro mi Boru. Na pocieszenie dodam że duża większość przypadków przedwczesnego wytrysku jest całkowicie wyleczalna! Głowa do góry Boru! Na początku proponuje zlokalizowanie źródła problemu. Przedwczesny wytrysk nie może być skutkiem żadnych anomalii ani schorzeń fizycznych.Przedwczesny wytrysk jest najczęściej problemem natury psychologicznej,wiąże się go z ogólnymi zaburzeniami behawioralnymi. Przedwczesny wytrysk następuje często w skutek zbyt dużego podniecenia, niejako "z winy kobiety" :) Na ogół im atrakcyjniejsza kobieta tym większe podniecenie wyzwala. A podejrzewam że jedyne atrakcyjne kobiety z jakimi miałeś kontakt to te w formacie JPG.. więc to raczej nie tu leży problem :D Ale nie martw się Boru! Wyjdziesz z tego! Kurczę, muszę spadać. Zajrzę tu jeszcze jutro jak znajdę chwilę czasu. Cya and Good Luck!

Profil FLD: 7307

tadzik 
Amazing!

Wysłany: 7 Październik 2011, 08:13   

A cóż to takiego to "APE" ?

Boru
miszcz

Wysłany: 7 Październik 2011, 15:58   

Przyzwyczailem sie do tego, ze ludzie przypisuja mi swoje wlasne cechy i problemy ;) Kazdy ma swoj "cien", ktory go meczy i do ktorego sie nie przyznaje. Najlatwiej jest sie na nim zemscic podczas dyskusji z drugim czlowiekiem. Jak mozna interesowac sie tematem przedwczesnego wytrysku, jesli samemu nie ma sie z tym problemu? ;) Takie bezinteresowne zainteresowanie (?!) moze swiadczyc wylacznie o problemach psychicznych, a jak sam powiedziales, problemy z erekcja maja podloze psychiczne .. i kolo sie zamyka.

Swoja droga..zbyt wiele zainwestowalem w swoje problemy psychiczne, aby teraz z nich zrezygnowac na rzecz jakiegokolwiek wytrysku, szybkiego czy wolnego ;)
Ostatnio zmieniony przez Boru 7 Październik 2011, 16:38, w całości zmieniany 6 razy  

Klaud 
Fantastic!

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 7 Październik 2011, 21:51   

Tak tylko sobie scaliłam...

Profil FLD: 11954 IT Code:

Boru
miszcz

Wysłany: 7 Październik 2011, 22:02   

W Niemczech jedynym rozsadnym wyjsciem sa kobiety w formacie JPG :P

Trident 
Super!

Wysłany: 7 Październik 2011, 22:07   

Ciekawe, czy MistrzSeksu jest zadowolony z tego, jak się wątek rozwinął. ;) Szkoda, że pewnie nie odpowie tadzikowi. ;)

Odpowiedz do tematu