SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza kariera / Your career
Autor Wiadomość
FOX 
Wow!

Wysłany: 3 Luty 2011, 16:45   

Już drugi dzień mogę grać w "Icy Tower 1.5", za co dziękuję Johnowi Beakowi. Siedzę teraz na komputerze siostry i nie mogę korzystać z uprawnień administratora, toteż nie zainstalowałbym gry (a specjalnie na forum autorów gry prosiłem, żeby tego wymagania nie było). Ale jeszcze w 1.4 osiągnąłem wszystkie cele przeciętnego człowieka grającego w "Icy Tower":
Wcześniej napisał/a:
gong1 = 100 pięter
gong2 = 200pięter
gong3 = 250 pięter
gong4 = 350 pięter
gong5 = 450 pięter

Obecnie napisał/a:
gong1 = 100 pięter (132 to rekord w 1.5)
gong2 = 200 pięter (rekord w 1.5 to 222)
gong3 = 300 pięter (rekord w 1.5 to 321)
gong4 = 400pięter (rekord w 1.5 to 415)
gong5 = 500 pięter (rekord w 1.5 to 510)

Już od dwóch dni jestem dumny z tych osiągnięć.
floor=680
n00b=416
rush timer=145,?? s

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 3 Luty 2011, 20:22   

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć.
Moim zdaniem Icy Tower powinno było się zatrzymać na wersji 1.3.1.

Profil FLD: 1565

Boru
miszcz

Wysłany: 4 Luty 2011, 16:23   

Cytat:
I tak wrócisz w swoim czasie.
Tak jak ja co raz wracam i wracać jeszcze będę nie raz.

Nie no, wiadomo. Troche pod wplywem emocji napisalem, ze "koncze kariere" i mialem rzeczywiscie na mysli to, ze juz nigdy nie zagram.
Jednak po zastanowieniu nie widze zadnego powodu, dla ktorego mialbym wycofac sie calkowicie...
Nie ma w moim zyciu juz miejsca na takie granie 'na powaznie', IT robi sie gejowskie (jak juz to wczesniej napisalem), niewiele sie dzieje, ale jak najdzie mnie ochota zeby zagrac lub pojechac na zlot, to nie widze powodu dla ktorego mialbym sie powstrzymywac.

Profil FLD: 8888

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 8 Luty 2011, 04:29   

Jeśli już coś jest gejowskie, to jest pisanie o kończeniu kariery i rozżalanie się and sobą ;) Przychodzi taki moment, że czegoś już się nie che robić i można być nawet szczerze przekonanym że nigdy się do tego nie wróci bo nie będzie to miało sensu. Jednak nastrój może się zmienia i patrzy się na to zupełnie inaczej. Idealnym przykładem jest ten temat, wiele osób pisało, ze kończy karierę po czym okazywało się że później wracały choćby na krótko.

Tak więc nie ma co stawiać ostatecznych wyroków. Teraz faktycznie w światku IT nic się nie dzieje, ale za pół roku może być zgoła inaczej ;)

Profil FLD: 34 IT Code:

Boru
miszcz

Wysłany: 8 Luty 2011, 11:35   

Najlepsze jest to, ze kwasek, ktory rozslawil powiedzenie "koncze kariere" naprawde skonczyl kariere i nigdy nie wrocil ;) w przeciwienstwie do wielu innych graczy, ktorzy konczyli i wracali kilka razy. Moze to jakies zboczenie .. raz juz nie wystarczy.

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 11 Luty 2011, 00:34   

Do trzech razy sztuka ;p

Profil FLD: 1565

Boru
miszcz

Wysłany: 23 Marzec 2011, 22:43   

Powinienem wziac przyklad z Neo i pojawiac sie raz na pol roku - moze wtedy ktos mnie zauwazy :) Niemal zawsze czulem sie tutaj jakis niewidoczny i nie wiem czym jest to spowodowane.
Nie chodzi o jakis podziw dla moich umiejetnosci gry w IT, bo nie jestem obecnie czlowiekiem, ktory by sie z powodu takich glupot szczycil i wynosil ponad innych .. tylko po prostu mam wrazenie, ze trace czas siedzac tutaj, piszac o czymkolwiek, grajac, jezdzac na zloty, czy nagrywajac filmiki. Nigdy chyba nie udalo mi sie was niczym zainteresowac, ani ja niczego dobrego nie zawdzieczam temu forum.
Zdarzalo mi sie juz 'konczyc kariere' jak to widac w tym temacie i zdarzalo mi sie narzekac na brak zainteresowania i ciagle nie moge tego zrozumiec.
Ja was polubilem, ale wy mnie chyba nie. Czesto tu zagladam, wchodze tu odruchowo, ale widze, ze to wszystko, to byla strata czasu.
Nie bede juz wiecej narzekal, po prostu mowie: zegnam. I szkoda, ze nie moge zrobic tego, co Viny .. ale swoje wypociny z ostatniego miesiaca wykasowalem.

syo 
No way!

Wysłany: 23 Marzec 2011, 23:47   

Nie no, my tu próbujemy z Salem złapać petra żeby zgodził się na przekazanie nam strony, a wszyscy odchodzą... Ciekaw jestem, czy się w końcu uda, jeśli tak, to mam nadzieję że icy.pl znów będzie popularne. :)
  Profil FLD: 91 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 23 Marzec 2011, 23:53   

Boru napisał/a:
Powinienem wziac przyklad z Neo i pojawiac sie raz na pol roku - moze wtedy ktos mnie zauwazy

Kwestia przywyknięcia do czyjejś obecności - wiadomo, że coś niecodziennego (jak odwiedziny Neo) wzbudza ciekawość. Trochę podobnie jak ulubiona potrawa po pewnym okresie jedzenia jej dzień w dzień potrafi "zgubić" gdzieś swój smak.
Boru napisał/a:
ze trace czas siedzac tutaj, piszac o czymkolwiek, grajac, jezdzac na zloty, czy nagrywajac filmiki. Nigdy chyba nie udalo mi sie was niczym zainteresowac, ani ja niczego dobrego nie zawdzieczam temu forum.

Co zatem nie jest stratą czasu? Samodoskonalenie, kształcenie się, praca, dążenie do pozostawienia dziedzictwa (jakiego)? Coś, co komuś ma coś dać, czy coś, co Tobie ma dać szczęście? W pewnych warunkach można uznać wszystko za stratę czasu. Takiej ocenie czegoś za stratę czasu chyba nie warto ufać.
Boru napisał/a:
Zdarzalo mi sie juz 'konczyc kariere' jak to widac w tym temacie i zdarzalo mi sie narzekac na brak zainteresowania i ciagle nie moge tego zrozumiec.

Przybyłeś do nas w momencie, gdy na forum nie działo się za dobrze i z małymi przerwami z forum jest coraz gorzej. Może przez to czytając posty wcześniejsze uznajesz, że jesteś traktowany w jakiś odmienny sposób. Po prostu mniej ludzi czyta to, co piszesz i z mniejszym odzewem się to spotyka. Dyskusje jak w latach 2004-2007 pojawiały się w ostatnich trzech latach naprawdę rzadko. Zauważ, jak wiele osób od czasu Twojej rejestracji wchodzi na forum, mimo że nie gra w IT - to jest powodem "ostudzenia się" (brakuje mi słów czasami, wybaczcie) stosunku do forum przez jego użytkowników.
Boru napisał/a:
szkoda, ze nie moge zrobic tego, co Viny .. ale swoje wypociny z ostatniego miesiaca wykasowalem.

Przykro patrzeć, że to, na co tyle czasu poświęciliśmy, tak się sypie. Ze dwa tysiące postów Vina, teraz mnóstwo treści Twojego autorstwa, których jeszcze nie zdążyłem do końca doczytać, trafiło, być może, do kosza. Szkoda, bo wartość (jeśli można o takiej mówić) miały większą od ogromu innych tutaj napisanych. Ale i tak nadejdzie czas, gdy te posty znikną. Jak wszystkie inne.
Boru napisał/a:
zegnam

Bywaj.
syo napisał/a:
Nie no, my tu próbujemy z Salem złapać petra żeby zgodził się na przekazanie nam strony, a wszyscy odchodzą... Ciekaw jestem, czy się w końcu uda, jeśli tak, to mam nadzieję że icy.pl znów będzie popularne.

Zapowiedzi było dużo ze strony wielu z nas. Ta mnie zaskoczyła. Trzymam kciuki.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 24 Marzec 2011, 13:46   

No właśnie, jest tak jak napisał syo, są plany przejęcia strony od petra. Właściwie w pewnym momencie wydawało się że jest to pewne na 100% i nastąpi w niedługim czasie, ale nie chciałem o typ pisać otwarcie na forum dopóki owo przejęcie faktycznie nie nastąpi.

Niestety z jakiegoś powodu petr przestał ze mną korespondować. Ostatnio udało mi się z nim porozmawiać 2 tygodnie temu. Podobno ma to związek z dużą ilością obowiązków i niemożnością poświęcenia czasu icy.pl nawet w zakresie przekazania go, choć może być też tak że po cichu się rozmyślił tylko głupio mu to teraz powiedzieć.

Pewne przygotowania już poczyniłem, ale czy wykorzystam je dla tej strony czy dla jakiejś innej to jest kwestia otwarta, a jej rozstrzygnięcie nastąpi pod koniec marca ;)

Osobiście bym wolał żeby jednak tą stroną było icy.pl, ale nie mogę zbyt długo czekać bo zanim petr przejawi jakąś aktywność to wszyscy pousuwacie swoje posty i co tam się tylko da i będzie tutaj taki bałagan którego nie da się ogarnąć ;)

Profil FLD: 34 IT Code:

Boru
miszcz

Wysłany: 24 Marzec 2011, 16:54   

Cytat:
Co zatem nie jest stratą czasu? Samodoskonalenie, kształcenie się, praca, dążenie do pozostawienia dziedzictwa (jakiego)? Coś, co komuś ma coś dać, czy coś, co Tobie ma dać szczęście?

Samodoskonalenie i ksztalcenie to chyba to samo i osiaga sie poprzez prace. Zeby pozostawic dziedzictwo, potrzeba dziedzicow. Szczesliwy bylbym wtedy, gdybym innych mogl uszczesliwic (swoja gra, czy pisaniem, czy czymkolwiek).
Moglbym grac i pisac bez konca (ale z kim?), gdyby was to interesowalo.
Czuje sie jak glupek po prostu siedzac tutaj.

Ale nie umieram, jestem dostepny na GG, czy facebooku i zawsze mozna do mnie napisac.
Nie chce po prostu tracic czasu na siedzenie tutaj, a sporo tego czasu poswiecam.

Co do zajetego petra, to ciekawe, ze o kazdej porze dnia widze jego jakies wpisy na facebooku.

Z tymi postami w "Religiach" faktycznie glupio zrobilem, bo sam z nich korzystalem :P
Ale ta niedokonczona Ewangelia Bora sie zachowala i zrobcie z nia co chcecie ;)
Kto pozna znaczenie tych slow, nigdy nie zakosztuje FML'a.

mattirab 
Moderator

Wysłany: 24 Maj 2013, 13:13   

Nadszedł czas.
Stagnacja na forum jest przygnębiająca. Niesamowite, że po ponad półtorarocznej nieobecności wciąż jestem redaktorem i aż mi głupio, bo od dawna nic tutaj nie robię. Przybyłem, by podziękować Wam za osiem lat wspólnych dyskusji, turniejów i nie wiadomo czego jeszcze. Nie mam zbytnio pojęcia, co działo się tutaj w ostatnim czasie, podobnie nie wiem, kto to przeczyta, choć parę osób jeszcze chyba na forum zagląda. Może i ja zajrzę, lecz nie przewiduję żadnej wzmożonej aktywności. Jak można się domyślić, rezygnuję tym samym z przywileju bycia redaktorem i dziękuję za daną mi szansę niecałe siedem lat temu. Od dawna wiedziałem, że to będzie dobry temat na ostatni post, w dodatku będzie to post numer 1200, całkiem ładna liczba na koniec "kariery" na icy.pl.
Pozdrawiam Was serdecznie!
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

krecha1 
Amazing!

Wysłany: 25 Maj 2013, 21:21   

ja ci powiem co się działo. lista rekordów nie działa, oprócz tego to nic konkretnego

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 21 Czerwiec 2013, 20:49   

O przez te dwa lata przeoczyłem tłumaczenie bora;)

Polska Lista Top Ten

Odpowiedz do tematu