SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wpisy przyjaciół na waszej na wbudowanej liście rekordów

Czy masz w polu Best scores/floors/combos wpisy inne niż swoje własne?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
nie
71%
 71%  [ 5 ]
tak, Johana Peitza ;)
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 6 Październik 2007, 02:42   Wpisy przyjaciół na waszej na wbudowanej liście rekordów

Ostatnio uderzyło mnie, że na moim IT nikt nigdy nie podpisał się inaczej niż „VIN”. Ani nie zapraszałem nikogo do siebie do domu, a jeżeli ktoś się wprosił, to nie sadzałem go przed Icy Tower, ani nie spotkałem chyba godnego rywala. Właściwie dopiero gdy ostatnio omyłkowo podpisałem się „VOM”, zorientowałem się, że wbudowana lista rekordów służy także do przedstawiania autorów, nie samych rekordów. ;) Nawiasem, co za głupie przejęzyczenie. Ta gra nie była aż tak paskudna! Całe szczęście, że rekordy na tamtym tower.cfg nie były jeszcze zbytnio wyśrubowane i szybko wypchnąłem ją z rankingu.

Jak u was? Czy jesteśmy jako gracze zbyt rozsypani po kraju? Czy jest jeszcze w Polsce jakieś zagłębie IT, w którym znajomi wpisują się nawzajem do swoich gier? :)
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 6 Październik 2007, 09:28   

nawet jak gram siostrze wpisuje FW| heh nie wypisuje nic innego kiedys zdarzało mi się często pomylić czy nie zapisać powtórki dziś nie mam takich problemów.

Polska Lista Top Ten

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 6 Październik 2007, 16:53   

Ja posiadam tylko swoje rekordy i przy kazdym takie same literki. Wsrod swoich tylko ja gram IT - a jak tylko wspomne to patrza sie na mnie jak na czlowieka umyslowo chorego ._.

Profil FLD: 13218

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 9 Październik 2007, 19:45   

Pamiętam ze dawno dawno temu, jeszcze w gimnazjum czasem ktoś grał u mnie w IT, ale chyba nikt sie na listę nie wpisał. Natomiast moje wpisy są na wielu komputerach :P głownie w pracowni informatycznej w liceum chyba że już pokasowali moje PBB :P

Jak byłem jeszcze w gimnazjum to w IT grało jeszcze tylko 2 moich kolezków z klasy. Kiedys jak byłem u jednego strasznie się wkurzyłem, bo pobiłem swój rekord ale nie na swoim kompie(nie było jeszcze powtórek). swój rekord poprawiłem o około... 1000 punktów :D z 6k na 7k z hakiem. tak mnie to wkurzyło ze w domu zacząłem tłuc ciągle w IT aż w końcu zdobyłem 8k z hakiem punktów, dzięki czemu stałem sie najlepszym graczem IT w klasie :D kuźwa to były piękne czasy :P

Profil FLD: 34 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 16 Listopad 2007, 09:33   

Hm, próbowaliście kiedyś podpisać się nie wewnątrz danych powtórki, nie na wbudowanej liście, nie poprzez identyczność sumy pięter oraz sumy numerów liter, jak przy Fun Mode, ale w samej grze? Samymi skokami? Osoby, których imiona składają się z liter przedzielonych na trzy, nie dwie ani jedną część, mogą mieć trudności. Ja problemu tego w dużym stopniu nie mam i spróbowałem szczęścia. Oczywiście rezultat najlepiej oceniać podczas przyspieszonego odtwarzania powtórki.

V (proste)
I (proste)
N (trudne; uzyskałem pisaną odmianę litery)
Y (trudne; uzyskałem odwrócone „J”, ale musiałem odróżnić znak od potencjalnego „U”)
A (bez pałeczki; jak niby mam ją wyskakać?)
N (trudne)
O (trudne; ale efekt jest śmieszny)
V (proste)

Tak, literę „O” wykreślało mi się i przeglądało najprzyjemniej. W ogóle interesujące jest przeglądanie powtórek, na których postać wykonuje stałe, monotonne sekwencje skoków. Na przykład przez parę minut odbija się od ścian na parterze wieży. Takie filmy, przyspieszone, mają w sobie jakąś magnetyzującą oczywistość. Osobna sprawa, że od niezmienności skoków wewnątrz takiej powtórki gra potrafiła mi się wywalić. ;)

Mitchel880 
Yo!

Wysłany: 23 Styczeń 2015, 11:21   

Otwierasz podrecznik JavaScriptu, uruchamiasz edytor tekstu, piszesz klasy: wieza, kombos, schodek, skok, piszesz kontroler skoku, zapisujesz, standaryzujesz, debugujesz, ostylowujesz, publikujesz: masz Icy Tower w wersji dla przegladarek.

Powaznie, wedlug mnie bez przynajmniej dwoch lat nauki nie ma za co sie zabierac...

Odpowiedz do tematu