SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
22 Luty 2008, 16:26
Uzależnienie od Icy Tower
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 20 Luty 2004, 09:45   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A niech sobie beda, ktos wyrazil swoja opinie, przynajmniej smiesznie :wink:

BTW, coraz lepiej idzie mi z niegraniem w IT - musze zrobic sobie przerwe :D
  Profil FLD: 91 IT Code:

killer55
Wow!

Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 21:33   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam podobny nalog, co Gandzia, tylko codziennie mam ochote pograc na kompie...
A jaK NIE Moge, to nudze sie jak ten flak z olejem :lol: :lol:

score:70,000
combo: 265
JC2: 212
NBJ:472
NML:488
JC3:9
UNML:262
floor:562!
gram na floory!
PS: www.driver55it.fora.pl - moje forum

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 21:38   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie, to nie rekord

Profil FLD: 761 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 7 Sierpień 2008, 23:45   

A może Icy Tower RPG? Aby zagrać, potrzeba: 1) nóg, 2) schodów. Zasady: zdobywasz klatkę schodową. W twoim bloku, w twojej szkole, gdziekolwiek. Skaczesz o minimum 2 stopnie. Czas pomiędzy skokami musi wynieść… zależnie od kondycji gracza, 1/3 albo 1/2 sekundy. W każdym razie, krótko. Jeżeli przystaniesz, zwolnisz, potknięsz się, przewrócisz się, itp., przegrywasz. Gdy zdobędziesz 1 stopień, głośno wykrzykujesz nagrodę.

Jedna kondygnacja mojego bloku obejmuje 16 stopni. Więc, kiedy przeskoczę kombosem całe piętro, i zrezygnuję, zawołam: Great!. Niestety, budynek jest zbyt niski, abym kiedykolwiek zdobył No way!. ;)

Floristka
That's great!

Wysłany: 22 Wrzesień 2018, 12:04   Uzależnienie

Uzależnienie od gry, skąd ja to znam. Mój brat miał okres, że nie mógł normalnie jeść, czy spać , jedynie ciągle grał. A jak przegrywał, to nawet komputer kiedyś zniszczył. . Na szczęście pani Jadwiga i doświadczeni terapeuci z kliniki Szansa na Wolność mu pomogli. Ogarnął się i teraz żyje, ma rodzinę, czeka na dziecko. Jest szczęśliwy i nie dotyka się już komputera, chyba że do pracy.
Ostatnio zmieniony przez Floristka 22 Wrzesień 2018, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  

dorina123
Sweet!

Wysłany: 2 Październik 2018, 14:08   

przejdzie w koncu xD

Kalina 
That's great!

Wysłany: 15 Październik 2018, 09:00   

Absurdem według mnie jest nie szukanie pomocy gdziekolwiek. Każde uzależnienie da się wyleczyć, da się kontrolować i można z tego wyjść. Ale trzeba samemu też chcieć, jak ja chciałam. Przyznałam się mężowi do swojego problemu i razem szukaliśmy jakieś pomocy dla mnie. Wybrałam ośrodek terapii Tratwa w Wiśle. Wolałam gdzieś dalej, by nikt się nie dowiedział. Dziś jestem wdzięczna mężowi za wsparcie.

Zafira 
Hey, good!

Wysłany: 9 Marzec 2019, 16:51   

W takim przypadku nie pozostaje Ci nic innego jak zgłosić się do jednej ze specjalistycznych poradni ze strony Ranking ośrodków terapii. To jest zwyczajne uzależnienie i nie chcę Cię martwić, ale może być tylko gorzej, jeśli sam się nie opamiętasz. W tych placówkach jest specjalistyczny personel, który zajmie się Tobą i wyleczy z tego okropnego nałogu. Mają bardzo dużo pozytywnych opinii, więc nie ma co zwlekać.

Odpowiedz do tematu