SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Transport mebli
Autor Wiadomość
Zafira 
Hey, good!

Wysłany: 12 Maj 2019, 15:42   Transport mebli

Myślicie, że są jakieś profesjonalne firmy kurierskie i transportowe? Trzy razy nacięłam się już i naprawdę mam uraz. Teraz skorzystam tylko z takiej , która będzie mi polecona. Nie jestem w stanie przewozić własnym samochodem mebli do Niemiec, które moje przedsiębiorstwo produkuje. Zależy mi na podpisaniu umowy z rzetelnym usługodawcą.

Kalina 
That's great!

Wysłany: 20 Maj 2019, 10:46   

Jeśli szukasz najtańszych rozwiązań to też polecam Ci brokerów. Ja generalnie sprawdziłam już wiele opcji wysyłek. Najpierw wybrałam ich ze względu na niskie ceny przesyłek, a potem okazało się, że się dobrze sprawdzają więc zostałam przy nich na stałe. Przez cały ten czas właściwie nie było żadnej wpadki. Dlatego poszperaj jeszcze i wybierz dobrą firmę która odpowiada twoim wymaganiom.

Saszka
Yo!

Wysłany: 21 Maj 2019, 16:19   

Przyznam szczerze, że miałam podobną sytuację i niestety musiałam poprosić znajomego, aby przetransportował parę rzeczy za granicę. Dobrze, że akurat ma tam swoją stałą trasę. Nie wiem, co jest grane, że niektóre firmy transportowe są tak mało rzetelne wobec klientów. Czy to zależy od tego, kto jest zatrudniony, czy może od szefostwa, które prowadzi taką firmę? Najbardziej pewnym chyba być można tylko wtedy, gdy samemu się przewozi.

domcia 
Yo!

Wysłany: 22 Maj 2019, 09:56   

A słyszałaś o tej firmie kurierskiej Spedpack https://www.speedpack.com.pl/ ? Oni mają szeroką ofertę i myslę że tutaj bez problemu nadasz tak dużą przesyłkę jak meble. Na stronie masz cennik, więc możesz od razu sobie sprawdzić koszt takiej przesyłki. Też kiedyś kilka razy się sparzyłam na kurierach i dlatego wolałam popytać i własnie na tą firmę trafiłam, bo znajoma kiedyś korzystała z ich usług.

Tense
Yo!

Wysłany: 4 Czerwiec 2019, 10:55   

Jeżeli dobrze pamiętam to kiedy JA zamawiałem sobie meble z http://zbyszynskimeble.pl/ przy przeprowadzce na swoje - a było tego całe mnóstwo, w mieszkaniu praktycznie nic nie było - to zawsze miałem zapewniony transport z wniesieniem. Przyznaję że kompletnie nie pamiętam, na jakiej zasadzie to wtedy działało, czy trzeba coś było dopłacać czy nie. Jako że sporo wody w Wiśle upłynęło od czasu mojej przeprowadzki, pewne rzeczy mogą być już dawno nieaktualne ->
Ostatnio zmieniony przez Tense 10 Czerwiec 2019, 08:41, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu