SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 13:33
....
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 15:14   ....

Syo na forum FLD napisal napisał/a:
It is very sad for Neo and me to announce this but...

The ITWC 2004 is hung up. The main cause of this action is the lost player mail list. That is, why we could not remind anyone about the tournament. There were not too much replays. :(

But Neo's and mine actions are not over. I ask Johan Peitz to give us another chance. If it would be possible, we would like to organize a ITWC 2005 tournament in summer 2005. I ask all the players - we have failed you once, but it won't happen the next time. If it is possible, we will start preparing right now. We just need to have another chance...

We realised that a tournament on this scale with 128 players in 29 countries is a difficult one, so the next time the players competiting in the tournament will count 64 or less. We will have a mailing list to inform about the uncoming battles, changes.. everything. We will think about every detail, about everything that is conencted to the Icy Tower World Championships.

So we ask you - can we have another chance? Will you support us? This time, we won't fail.
ITWC Summer 2005 or not? Decide.

Takie oswiadczenie wydalem wraz z Neo na forum FLD.. Sprawa jest jasna - ze wzgledu na zbyt mala ilosc zawodnikow ITWC 2004/5 zostaje zawieszone i przelozone (o ile bedzie) na lato 2005. Jest mi bardzo smutno z tego powodu, glowna przyczyna bylo stracenie listy mailow wszystkich zawodnikow, wszelkie mniejsze i wieksze niedociagniecia daly sie rowniez we znaki.. :( Zawiedlismy wszystkich, czekamy teraz na decyzje "swiata IT" - ITWC 2005, czy tez nie?

Syo & Neo.
  Profil FLD: 91 IT Code:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 15:28   ....

Dla tych, co niezbyt kumaci w angielskim:

Cytat:

Jest nam bardzo przykro, ze musimy oglosic, co nastepuje:

ITWC2004 uwazamy za zawieszone. Glownym tego powodem jest utrata listy e-maili uczestnikow turnieju. Oto dlaczego nie mielismy mozliwosci przypomnienia wszystkim, ktorzy sie zglosili o mistrzostwach. Nie otrzymalismy zbyt wielu replayow. :(

Ale dzialalnosc Neo i moja jeszcze nie dobiegla konca. Prosze Johana Peitza o jeszcze jedna szanse. Gdyby to bylo mozliwe, chcielibysmy zorganizowac ITWC w lecie 2005 roku.. Pytam wszystkich graczy - zawiedlismy was teraz, ale nie zdarzy sie to juz ponownie. Jesli to mozliwe, rozpoczniemy przygotowania juz teraz. Po prostu potrzebujemy kolejnej szansy...

Uswiadomilismy sobie, ze turniej tej skali jest bardzo trudny do przeprowadzenia, wiec w przyszlorocznym turnieju ilosc graczy wynosic bedzie 64 lub mniej. Bedziemy mieli liste mailingowa, za pomoca ktorej bedziemy informowac o zblizajacych sie pojedynkach, zmianach... o wszystkim. Dokladnie przemyslimy kazdy szczegol, przemyslimy wszystko co jest zwiazane z Icy Tower World Championships.

A zatem pytamy - czy uzyskamy kredyt zaufania? Czy jestescie z nami? Tym razem Was nie zawiedziemy. ITWC w lecie 2005? Decydujcie.

Ciezko bylo, oj ciezko. Czekamy teraz na decyzje.

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 15:41   ....

Tak

przeciez to wszystko moglo wypalic... a wypali na pewno jesli bedzie mniej graczy

poza tym chcialem Ci sie zrewanzowac za II TIT ;)

Kubu? Biel@nek
Eextreeme!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 22:18   ....

Powiem krotko tak. Zadziwiliscie mnie ze wogole cos takiego sie rozpoczyna jak narazie to raczkujemy ale bez was bysmy sie nie urodzili.

"Jestem pod wrazeniem" :!:

kishony 
Eextreeme!

Wysłany: 11 Grudzień 2004, 12:14   ....

No, hm.. jedyna watpliwosc jaka mam to to, czemu dopiero w lecie, a nie - powiedzmy - na wiosne. W lecie bedzie to co zwykle, czyli wakacje, duzo osob wyjezdza i znowu cos moze nawalic.
A tak poza tym, rzeczywiscie, 128 zawodnikow to liczba zbyt duza do opanowania. Mieszkajac w 29 krajach, w kilku strefach czasowych itd, trudno byloby kazdemu z nich przyslac tyle powtorek ile trzeba, na wtedy kiedy trzeba. Perspektywa udania sie tego wszystkiego byla chyba zbyt piekna aby sie urzeczywistnic.
Organizacja turnieju siadla, ale tylko troche. Ogarniecie tego wszystkiego przez dwie osoby ktore w koncu nie sa robotami i nie sa w stanie podpiac sie do komputera i sprawdzac, liczyc, zapisywac itd. do latwych nie nalezy.

Mnie nie zawiedliscie, daliscie mi jedynie wiecej czasu na trening :wink:

Domia 
No way!

Wysłany: 11 Grudzień 2004, 14:05   ....

Cytat:
W lecie bedzie to co zwykle, czyli wakacje, duzo osob wyjezdza i znowu cos moze nawalic

dokladnie... polowa osob pewnie nawet nie tknie komputera :P mam takie pytanko - czy ITWC trwa dalej czy kicha z nim i juz nie ma co grac ?

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 11 Grudzień 2004, 16:34   ....

Szkoda ze to juz koniec ITWC ale to chyba bylo juz jedyne wyjscie . Jakie teraz plany , duzsza przerwa z turniejami ?? Czy moze jeszcze w tym roku bedzie jakies MP3 albo PLIT2??

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Grudzień 2004, 15:12   ....

buu, buu i jeszcze raz buu :sad: ... Wielkie szkoda, ze sie nie udalo... Ale skoro uznaliscie ze tak bedzie lepiej... To sie nie bede klocil....

No i oczywiscie zgadzam sie, abyscie zorganizowali ITWC 2005, ale czemu w lecie? Wtedy polowa ludzi wyjedzie (ja zreszta tez - na 2 miechy) wiec nie ma sensu... Czemu nie na jesien?

Co do "niedociagniec"... Dobry pomysl z lista :)

Profil FLD: 761 IT Code:

Odpowiedz do tematu