Przesunięty przez: Vinyanov 19 Maj 2008, 14:05 |
Z kim następny wywiad? / Whom to interview next? |
| Kogo mam "interwiu?" ? :) |
| tajek (V-ce Mistrz Polski) |
|
19% |
[ 5 ] |
| jurko kiler (BARDZO znana posta? w "polskim ?wiatku IT") |
|
23% |
[ 6 ] |
| domia (maskotka polskiego IT :D ) |
|
34% |
[ 9 ] |
| gandzia (2 V-ce Mistrz Polski) |
|
15% |
[ 4 ] |
| Syo (organizator) |
|
7% |
[ 2 ] |
|
| Głosowań: 1 |
| Wszystkich Głosów: 26 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 13 Listopad 2004, 11:34 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
Swoj glos oddalem na tajka... Dlaczego? Mysle ze rozmowa z mistrzem-mistrzow Polski (przynajmniej w rankingu ) bylaby ciekawsza
Bez obrazy Syo, ale uwazam ze wywiad z Toba lepiej byloby przeprowadzic po zakonczeniu mistrzostw - od poczatku, poprzez kulisy, az do wielkiego finalu
A tak BTW fajnie byloby zrobic wywiad z Johnem Beak'iem |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 13 Listopad 2004, 12:27 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Cytat: | | Ehhh... srednio. Dawno nie gralem, przed grudniem troszke na pewno potrenuje. |
Ta wypowiedz jest prawie jak podsumowanie calego wywiadu
| Cytat: | Bez obrazy Syo, ale uwazam ze wywiad z Toba lepiej byloby przeprowadzic po zakonczeniu mistrzostw - od poczatku, poprzez kulisy, az do wielkiego finalu |
Zero stresu - nic sie nie stalo. Ale jest jedna kwestia - glosowanie jest do 21 listopada, nie wiadomo jednak kiedy wywiad bedzie mial miejsce
Co do wywiadu z JB - mysle, ze wszyscy sa zgodni co do kwestii przeprowadzenia z nim wywiadu bez jakichkolwiek glosowan |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 13 Listopad 2004, 14:31 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Cytat: | | Co do wywiadu z JB - mysle, ze wszyscy sa zgodni co do kwestii przeprowadzenia z nim wywiadu bez jakichkolwiek glosowan |
Wiec chyba dobrze zrobiles, ze nie dales go do ankiety - zdeklasowalby wszystkich |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 21 Listopad 2004, 11:01 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
Usunalem siebie z ankiety, jest ktos chetny na przeprowadzenie ze mna wywiadu po ITWC? |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 21 Listopad 2004, 11:16 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
ej Syo to jest odebranie nam prawa glosu nie moge zaglosowac po raz drugi ... raszyn faszyn jesli Syo sie usunal... to oddalabym glos na Viny'ego ale nie moge marchewa cholewa sialalalal :mikolaj: |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 21 Listopad 2004, 20:54 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Syo napisał/a: | Usunalem siebie z ankiety, jest ktos chetny na przeprowadzenie ze mna wywiadu po ITWC? |
Ja bardzo chetnie moge... Czytaj: wpisuje sie na liste chetnych ktorych pewnie bedzie wiecej I obiecuje, ze jak bede go robil - zrobie to profesjonalniej niz ten z jurkiem
A Ty Syo - staraj sie z John'em... |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
domaz
Fantastic!


Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 480 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 22 Listopad 2004, 20:49 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Ja proponuje wywiad z Pastorem zeby sie go spytac czemu jest taki upierdilwy.Co wy na to? |
_________________ glow=red] Moje wyniki to:[/glow]
[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow] |
|
|
|
 |
PastorFX
Wow!

Dołączył: 13 Maj 2004 Posty: 77
|
Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:14 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Ooo to mi sie dopiero podoba. Mialbym nareszcie okazje sie na kims wyzyc. |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:42 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Cytat: | | Ja proponuje wywiad z Pastorem zeby sie go spytac czemu jest taki upierdilwy.Co wy na to? |
hehe dla mnie bomba paluszek ty to zawsze masz dobre pomysly ze tez wczesniej o tym nie pomyslalam
| Cytat: | | Ooo to mi sie dopiero podoba. Mialbym nareszcie okazje sie na kims wyzyc. |
Biedny Syo Pastor tylko mu nie zrob krzywdy, bo kto nam bedzie organizowal turnieje i wywiady ? |
|
|
|
 |
PastorFX
Wow!

Dołączył: 13 Maj 2004 Posty: 77
|
Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:45 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
>Pastor tylko mu nie zrob krzywdy, bo kto nam bedzie organizowal turnieje i wywiady ?
Moje zdolnosci telepatycznego wplywania na ludzi nie sa jeszcze tak rozwiniete, ale fajnie ze mam okazje sobie pocwiczyc |
|
|
|
 |
Neo
Fantastic!

Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Mar 2004 Posty: 487 Skąd: Matrix :)
|
Wysłany: 22 Listopad 2004, 22:40 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
No ja jestem za tym zeby wywiad przeprowadzil Piotr . Po przeczytaniu archiwalnego z jurkiem, jestem pod wrazeniem i wierze, ze nie spartoli sprawy
Tylko, Piotrek, jedna sprawa... wywiad ma byc dlugi! |
_________________ IT Code: IT+(+++) M$++ CS+ SD= M= ISC= CI- CF+ CL= |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 23 Listopad 2004, 19:53 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Neo napisał/a: | No ja jestem za tym zeby wywiad przeprowadzil Piotr . Po przeczytaniu archiwalnego z jurkiem, jestem pod wrazeniem i wierze, ze nie spartoli sprawy |
Dzieki Tobie i Syo'wi za zaufanie
| Neo napisał/a: | Tylko, Piotrek, jedna sprawa... wywiad ma byc dlugi! |
To oczywiste
Jeszcze raz dzieki! Obiecuje ze Was nie zawiode |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 10 Styczeń 2005, 12:57 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
no i co gdzie ten wywiad ;] ? czekam a co z poprzednim tematem "Z kim kolejny wywiad (PL)" ... kto mial najwiecej glosow ? |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 11 Styczeń 2005, 16:27 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
Ten wywiad jest juz od 25 listopada
http://www.janeczko.waw.p...topic.php?t=272
Nawet sie pod nim wypowiadalas
Mysle, ze zaraz po ITWC trza zrobic wywiad z JB (ktore zapewne wygra - no bo tylko Domia moze mu teraz zagrozic... ) |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 11 Styczeń 2005, 16:31 Z kim wywiad? (kontynuacja)
|
|
|
| Piotrek napisał/a: | Ten wywiad jest juz od 25 listopada
http://www.janeczko.waw.p...topic.php?t=272
Nawet sie pod nim wypowiadalas
Mysle, ze zaraz po ITWC trza zrobic wywiad z JB (ktore zapewne wygra - no bo tylko Domia moze mu teraz zagrozic... ) |
buahahahaha nie no to trzeba byc mna czy to mozliwe zebym byla az taka slepa i na dodatek sklerotyczka O_o ? to chyba przez to, ze siedze przy komputerze od 8:30 do 23:00 :D |
|
|
|
 |
Asef
Fantastic!

Wiek: 38 Dołączył: 07 Lut 2004 Posty: 363 Skąd: Wałcz
|
Wysłany: 27 Luty 2006, 12:10 Z kim kolejny wywiad? (PL)
|
|
|
Bedzie znowu jakis kolejny wywiad?
Pytam tylko z ciekawosci |
_________________ glow=blue]Floor:1203 NML:973 Score: 120975 Combo:339[/glow] |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 13 Marzec 2006, 19:03 Z kim kolejny wywiad? (PL)
|
|
|
| Kiedy kolejny wywiad droga odmieniona redakcjo ;] ? |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 13 Marzec 2006, 20:00 Z kim kolejny wywiad? (PL)
|
|
|
Z moskotka maskotko |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Asef
Fantastic!

Wiek: 38 Dołączył: 07 Lut 2004 Posty: 363 Skąd: Wałcz
|
Wysłany: 18 Marzec 2006, 12:10 Z kim kolejny wywiad? (PL)
|
|
|
| moze z laura_x |
_________________ glow=blue]Floor:1203 NML:973 Score: 120975 Combo:339[/glow] |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 18 Marzec 2006, 13:56 Z kim kolejny wywiad? (PL)
|
|
|
bez jaj ))) |
|
|
|
 |
|
|