|
Gra w dopisywanie ^^ |
| Autor |
Wiadomość |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 9 Kwiecień 2006, 13:25 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla zamarznac |
_________________
|
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 9 Kwiecień 2006, 13:58 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla zamarznac, wiec |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 9 Kwiecień 2006, 14:00 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla zamarznac, wiec owa kasjerka |
_________________
|
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: 9 Kwiecień 2006, 16:37 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac |
_________________ Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 14:09 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu |
_________________
|
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 16:11 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 16:32 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
catek
Gość
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 16:38 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo.... |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 16:56 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 18:02 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 11 Kwiecień 2006, 19:55 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 13:57 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo |
_________________
|
|
|
|
 |
catek
Gość
|
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 23:51 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec ... |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 18 Kwiecień 2006, 12:32 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie |
_________________
|
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 18 Kwiecień 2006, 14:09 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie udalo |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 20 Kwiecień 2006, 08:31 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie udalo sie |
_________________
|
|
|
|
 |
killer55
Wow!

Dołączył: 11 Kwi 2006 Posty: 77 Skąd: bior? si? dzieci ;D
|
Wysłany: 20 Kwiecień 2006, 14:09 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie udalo sie wypic |
_________________ oje rekordy:
score:70,000
combo: 265
JC2: 212
NBJ:472
NML:488
JC3:9
UNML:262
floor:562!
gram na floory!
PS: www.driver55it.fora.pl - moje forum |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 22 Kwiecień 2006, 13:42 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie udalo sie wypic pol |
_________________
|
|
|
|
 |
catek
Gość
|
Wysłany: 22 Kwiecień 2006, 22:31 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie udalo sie wypic pol litra |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 22 Kwiecień 2006, 22:38 Gra w dopisywanie ^^
|
|
|
| Dzisiaj poszlam do wedzarni zeby zwedzic oscypek, ktory byl calkiem goralski. Pomyslalam wiec, ze dobrze by bylo wziac ze szkoly wedke, zarzucic przynete, zlowic rybe i zwrocic uwage kasjerki, ktora pila destylowana wode. Jednakze woda ta zdazyla wyparowac w ciagu minuty. Ale bylo tam przerazliwie mroczno i deszczowo, wiec skutecznie udalo sie wypic pol litra czystej |
_________________
|
|
|
|
 |
|
|