SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
22 Luty 2008, 01:02
CZYTAĆ!! (nie przenosić)
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 23 Maj 2007, 22:43   CZYTAĆ!! (nie przenosić)

Dobra ziomy, czy nie ziomy.. Sytuacja jest podbramkowa - icy.pl od dawnego czasu nie było w tak kiepskiej sytuacji. Niestety, okazało się że na częsć redaktorów liczyć nie można - Vin niespodziewanie zwiał (może i jest tajemniczy, ale to potrafi być też wadą, nie potrafi powiedzieć wprost, że "mam to gdzieś), Jacob podobno odłączył sobie net (nie zawsze się dogadywaliśmy więc...), a ja odszedłem, bo po prostu bliżej mi do samego FLD (może coś się uda wskórać tam...). To, co mam do powiedzenia, nie jest jakieś skomplikowane czy pokietrane, po prostu czytaj dalej:

DO UŻYTKOWNIKÓW
* Cała siła w Was, moi drodzy. Piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie. Bez was to forum nie istnieje!
* Walić tematy, głupie, niegłupie. Admini póki co są wyrozumiali, warto próbować, wszystko dla Icy Towera!

DO ADMINÓW
* Błagam, poprawcie wygląd forum. Wiem, że nikt z obecnych adminów nie potrafi tego, spróbujcie to zrobić...
* Oczyście forum, wywalcie tematy z dupy. To naprawdę pomoże, wiem co mówię.

Pojawiały się różne wizje, by poprawić popularność strony. Jakiś nowy wygląd strony, ch**u muju... Wybaczcie, ale uważam, że od forum i reklamowania trzeba zacząć (sry, Vin, jeśli "wciąż nas obserwujesz"). Pozdro
  Profil FLD: 91 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 24 Maj 2007, 11:29   Odp: CZYTAĆ!! (nie przenosić)

No dobrze. To teraz może parę zdań ode mnie... Staram się być aktywny, piszę trochę rzeczy... ale kłopot jest w tym, że nie ma kto odpowiadać. Na forum jestem ostatnio właściwie tylko ja, LEO, Artur i nieraz Devlin albo jakiś nowy user. Przydałyby się jakieś reklamy, popularyzacja, ale ostatnio nawet petra nie widuję na forum czy nawet gg, może gdzieś wyjechał, więc jak na razie nie mamy żadnego czynnego admina, miejmy nadzieję, że petr wróci i coś spróbuje zrobić... ja natomiast postaram się jeszcze trochę popisać i powyrzucać zbędne tematy. :)
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

LEO 
Splendid!

Wysłany: 24 Maj 2007, 14:51   Odp: CZYTAĆ!! (nie przenosić)

Staram sie w miare mozliwosci, nawet Twój post przetłumaczyłem jesli chodzi o turniej JC, ale przydałby się news odnośnie tego wydarzenia. Jakby co moge angazowac sie w takie przedsięwzięcia.

pzdr

mattirab 
Moderator

Wysłany: 24 Maj 2007, 15:55   Odp: CZYTAĆ!! (nie przenosić)

No, LEO, ja oczywiście też mogę się angażować, gadaliśmy o tym z petrem kiedyś... no, ale... wtedy jeszcze on nie miał kłopotów z netem, lub wchodził tu jeszcze regularnie... też jeden post przetłumaczyłem jeśli chodzi właśnie o syo, ale, jak mówiłem, petr się gdzieś 'zapodział'... Tu tkwi problem, bo nie mamy aktywnych redaktorów jak na razie... petra nie ma nawet na Gadu-Gadu ostatnio...
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Domia 
No way!

Wysłany: 24 Maj 2007, 16:58   Odp: CZYTAĆ!! (nie przenosić)

Ja staram się wpadać w miarę możliwości, chociaż fakt, że ostatnio zdarza się to dość rzadko. Myślę, że gdybyśmy jednak mieli forum na phpBB, to rzeczy chociaż w części byłyby takie jak kiedyś. To jest dość nieczytelne, ogółem takie fiu bździu i w dupie patataj. Ale nie żebym narzekała :P

Odpowiedz do tematu