SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
3 Wrzesień 2010, 22:56
Turniej o Głowę Złotego Harolda (explozja)
Autor Wiadomość
explozja
Sweet!

Wysłany: 12 Kwiecień 2004, 16:54   Turniej o Głowę Złotego Harolda (explozja)

uwaga uwaga juz w krotce rozpocznie sie turniej o zlota glowe harolda prosze sie zapisywac a zasady sa nastepujace
runda wylaniajaca polowe wysylacie mi na adres explozja@o2.pl jedna powtorke z najlepszym wszystkimi wynikami jednoczesnie ( liczy sie tylko score, combo i fllor) kazdy bedzie mial wylosowanego przeciwnika i np. explozja walczy z manczem i explozja w powtorce ma takie wyniki: score 10000 combo 10 i fllor 534 a manczo score 9999 combo 30 a fllor 400 to jest tak explozja ma 2 punkty ( bo wygral w 2 konkurencjach) a manczo ma tylko 1 (bo wygral w 1 kategorii) i do nastepnej rundy dochodzi explozja bo wygral wiecej kategorii
rundy walki wysyla sie po 5 :shock: powtorek do kategorii combo, fllor ,score NML i UNML (tez kazdy ma wylosowanego przeciwnika) i wygrany przechodzi dalej
pol finaly i finaly gra sie jak wyzej tylko w najslabsza dla obu graczy kategorie ( w turnieju wylonie kto do jakiej kategorii jest najgorszy)

nagrody:
za 1 miejsce nagroda niespodzianka, wywiad na forum (nie tym innym podam jego adres niedlugo), odznaczenie zlota glowa harolda(mozna ja dac jako avatar na forum ale nie trzega) i dostanie tytul zlotej glowy harolda
za 2 miejsce wywiad na forum (nie tym innym podam jego adres niedlugo), odznaczenie srebrna glowa harolda(mozna ja dac jako avatar na forum ale nie trzega) i dostanie tytul srebrnej glowy harolda
za 3 miejsce tylko wywiad

prosze zglaszac sie na tym temacie ale przebieg losowan i walki odbedzie sie na podanym pozniej adresie forum

jezeli sa pytania prosze mowic na wszystkie (mam nadzieje) odpowiem

P.S. zapomnialem ze zapisuje takze sie od razu
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Maj 2008, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 12 Kwiecień 2004, 17:25   turniej o g?ow? z?otego harolda

Jesli jest na tym forum - jak dobrze licze - siedem ( :shock: ) turniejow w toku to nie liczylbym na duzo zapisow. :razz:

Ludzie, robcie te turnieje z kilkumiesiecznymi odstepami, bo jesli wszystkie odbeda sie naraz to bedziecie mieli moze z 1,5 gracza na turniej. :D

jurko kiler
Eextreeme!

Wysłany: 12 Kwiecień 2004, 17:29   turniej o g?ow? z?otego harolda

hmm Syo - moze dopiszesz w regulaminie: "zakaz tworzenia turniejow bez homologacji Syo'a" :D :lol:

Falien
Eextreeme!

Wysłany: 12 Kwiecień 2004, 20:51   turniej o g?ow? z?otego harolda

Te ja mam lepszy pomysl moze damy konkurs kto lepszy turniej wymysli :lol: CO Wy na to?? Bo nie ktorzy maja do tego glowe ale i tak im sie to nie klei...

syo 
No way!

Wysłany: 12 Kwiecień 2004, 21:03   turniej o g?ow? z?otego harolda

Ja tu widze kolejny pomysl zaczerpniety - 5 replayow, kto wiecej wygra (czyli do 3ch wygranych)...

jurko - nie wiem czy to cos da :x
  Profil FLD: 91 IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 14:18   turniej o g?ow? z?otego harolda

Syo- ja bym ci radzila umiescic taki punkt... wyobraz sobie,ze kazdy uzytkownik chce zrobic jakis turniej i co... totalna masakra :!: Syo tylko ty nadajesz sie do tworzenia turniejow :) ty to masz w genach ;)

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 14:20   turniej o g?ow? z?otego harolda

pomysl Faliena jest dooobry! Moze zrobimy tak :) bedziemy dawac pomysly... potem glosowanie, a na koncu - turniej przeprowadzi SYO... ok?

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 17:20   turniej o g?ow? z?otego harolda

Neo napisał/a:
pomysl Faliena jest dooobry! Moze zrobimy tak :) bedziemy dawac pomysly... potem glosowanie, a na koncu - turniej przeprowadzi SYO... ok?

Niezle. :) A tak przy okazji, to explozja mial niezly pomysl, jak wylonic zwyciezce (z tymi trzema kategoriami na raz).

explozja
Sweet!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 17:59   turniej o g?ow? z?otego harolda

ej blagam zapiszcie sie do mojego turnieju a nie wysmiewajcie blagam was to napewno wypali

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 18:12   turniej o g?ow? z?otego harolda

czy ja wiem :/ jakos nie kumam tego turnieju :? jeszcze sie zastanowie, ale raczej sie nie zapisze :| szczerze mowiac to wisi mi ten turniej :P

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 18:35   turniej o g?ow? z?otego harolda

explozja napisał/a:
ej blagam zapiszcie sie do mojego turnieju a nie wysmiewajcie

Nikt sie z tego konkretnego turnieju nie wysmiewa, jezeli juz to po prostu ogolnie komentuje sytuacje na forum... :roll:

explozja
Sweet!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 19:26   turniej o g?ow? z?otego harolda

jak cos nie zrozumiale prosze pytac chetnie odpowiem

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 17:55   turniej o g?ow? z?otego harolda

Ludzie zapisujcie sie! Przeciez do wygrania super czekoladka o ksztalcie czerepu Harolda! :lol:

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 2 Maj 2004, 18:37   turniej o g?ow? z?otego harolda

wpadl mi do glowy jeden pomysl ale nie chcialem juz nowego tematu robic a poniewaz tu juz wspomniano o pomyslach na turnieje wiec:

//////////////////////

TURNIEJ DRUZYNOWY

chyba wszystko jasne ;) to juz nie moja sprawa jak to ma wygladac ale moze byc np. 2 osoby z I ligi i 2 z II w jednej druzynie zeby za latwo niektorym nie bylo i sie zsumuje wyniki taki maly turniejik na tydzien
No i oczywiscie raczej nie ma szans zrobic wczesniej niz po PTIT III czyli gdziesz za 5 miesiecy

czekam na komentarze tylko nie zjezdzajcie mnie za bardzo ja tylko tak sobie wymyslilem

EDIT: kurde nie pomyslalem :/ bylby jeszcze problem zeby lepsi nie robili replayow za gorszych trzeba by liczyc na uczciwosc no ale jak ujz wspomnialem to tylko pomysl

Domia 
No way!

Wysłany: 2 Maj 2004, 19:19   turniej o g?ow? z?otego harolda

devastator fajny ten turniejek :) a moze lepiej by bylo jedna osobe z I ligi i jedna z II, bo inaczej to wiadomo kto bedzie lepszy :P

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 4 Maj 2004, 19:45   turniej o g?ow? z?otego harolda

jak widze, zainteresowanie zerowe :( :( :( jeden komentarz w 3 dni...tak bardzo sie nie podoba? :(

@down: oki, sprobuje

Domia 
No way!

Wysłany: 4 Maj 2004, 19:52   turniej o g?ow? z?otego harolda

dev lepiej zrob temat o tym turnieju bo go nikt nie zauwazy :P zobaczymy przynajmniej czy to przez to takie male poparcie ;)

syo 
No way!

Wysłany: 4 Maj 2004, 20:54   turniej o g?ow? z?otego harolda

Tak jest - dev, zrob oddzielny temat traktujacy o tym turnieju i rozpisz sie konkretniej :)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Odpowiedz do tematu