SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzona, nielegalna wersja ITM
Autor Wiadomość
Pisto-Letti 
Wow!

Wysłany: 9 Sierpień 2008, 16:06   Uszkodzona, nielegalna wersja ITM

Ściągnęłem sobie z peba (www.peb.pl -> rapidshare) IT na komórkę (w rozdzielczości 128x160). Mam jednak wątpliwości czy to jest dobrze ściągnięte bo :
1) Nie widać całych napisów "Hands on" , "Xendex" i Icy Tower Mobile (nie wiem czy "Mobile" jest bo nie widze wszystkiego :D )
2)Jak włączam grę to widzę tylko lewą ścianę, mogę się poruszać tylko do połowy schodka (którego i tak widzę tylko połowę)
3) Zegar (obwód) jest "od godziny 12 do 9 :P czerwony, a reszta żółta.
4) Jak gram w easy to jak jestem np. na dwódziestym schodku to ekran się przesuwa o kilka stopni w górę tzn. stoję na 20 schodku nagle spadam na 17 ale zamiast spaść na schodek spadam w dół :( [zauważyłem że dzieje się tak po 25 sek. 30, 45 no i prędkość zmienia się po dwóch obrotach] - czy to są te niespodzianki o których mówili twórcy ??
A jeśli to jak je ominąć??
Z jakiej strony ściągnąć poprawną wersję ??
Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 18:23, w całości zmieniany 2 razy  

Profil FLD: 11890

petr 
Administrator

Wysłany: 9 Sierpień 2008, 21:34   

Poczytaj sobie www.icytower.mobi
To co masz to skrakowana podróbka która wyciekła do sieci ponad miesiąc temu. Krótko mówiąc jest to syf który nie ma za wiele wspólnego z oryginałem, który miałem przyjemność oglądać na żywo w siedzibie twórców (Xendex). :)
Poczekaj na premierę. Z tym że
Pisto-Letti napisał/a:
Z jakiej strony ściągnąć poprawną wersję ??
- tutaj palnąłeś bzdurę, bo oczywiste jest że gry nie będzie się "ściągać ze strony" tylko pobierać z serwisów z grami java, za pieniądze. ;)

Profil FLD: 761 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 9 Sierpień 2008, 22:14   

Ha, kompletnie nie zauważyłem, że coś się pojawiło na tej stronie :) . Może tak informować o tym chociaż redakcję :P ?
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Pisto-Letti 
Wow!

Wysłany: 9 Sierpień 2008, 22:14   

Hmmm dzięki, szczerze mówiąc to nie wiedziałem czy już była premiera bo nic nie pisało na icy.pl a na fora zagraniczne rzadko zaglądam. Wątpliwości miałem bo syo w relacji ze zlotu pisał "pograłem sobie w IT który na mojej komórce słabo chodzi" więc myślałem że to jest to :)
Co do tej bzdury - mam stronkę z której wszystkie javy pobieram ZA DARMO :P więc i z IT nie będzie problemu.

Profil FLD: 11890

petr 
Administrator

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 21:49   

mattirab napisał/a:
Może tak informować o tym chociaż redakcję :P ?
Mam gotowy temat do redaktorium od tygodnia, ale Neo go wstrzymywał bo chciał najpierw sam wszystko poprawić (jeśli chodzi o literówki itd). Jego wina!!! ;d
Pisto-Letti napisał/a:
Co do tej bzdury - mam stronkę z której wszystkie javy pobieram ZA DARMO :P więc i z IT nie będzie problemu.
Zapewne, ale to i tak dopiero po premierze ;)

Profil FLD: 761 IT Code:

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 23:15   

petr napisał/a:
mattirab napisał/a:
Może tak informować o tym chociaż redakcję :P ?
Mam gotowy temat do redaktorium od tygodnia, ale Neo go wstrzymywał bo chciał najpierw sam wszystko poprawić (jeśli chodzi o literówki itd). Jego wina!!! ;d

Hmm.. A nie lepiej by było żebyśmy pomogli przy wyłapywaniu takich literówek? Hmm..

Profil FLD: 13218

huiggi
Gość
Wysłany: 30 Wrzesień 2008, 17:08   

Co z was za palanty!!! To jest wersja na rozdziałke 240x320. Wiem bo sam sciagalem, nie ma innej w necie.

przemek1234
Hey, good!

Wysłany: 4 Październik 2008, 20:41   

Cytat:
- tutaj palnąłeś bzdurę, bo oczywiste jest że gry nie będzie się "ściągać ze strony" tylko pobierać z serwisów z grami java, za pieniądze.

Czemu? Toż to qw końcu [b]Free]/b] Lunch Design.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 4 Październik 2008, 21:08   

przemek1234 napisał/a:
Cytat:
- tutaj palnąłeś bzdurę, bo oczywiste jest że gry nie będzie się "ściągać ze strony" tylko pobierać z serwisów z grami java, za pieniądze.

Czemu? Toż to qw końcu [b]Free]/b] Lunch Design.

Nie. (To pytanie powinno zostać FAQ).

IcyTower.mobi napisał/a:
FLD podpisało umowę z Xendex, na podstawie której ci ostatni utworzą IT na telefony!

mixer
Gość
Wysłany: 2 Listopad 2008, 08:45   Re: Uszkodzona, nielegalna wersja

Pisto-Letti napisał/a:
Ściągnęłem sobie z peba (www.peb.pl -> rapidshare) IT na komórkę (w rozdzielczości 128x160). Mam jednak wątpliwości czy to jest dobrze ściągnięte bo :
2)Jak włączam grę to widzę tylko lewą ścianę, mogę się poruszać tylko do połowy schodka (którego i tak widzę tylko połowę)
Dzięki

Tak miałem tą wersję gry i ją już usunąłem bo można z łatwością dojść powyżej 1000 floor a na początku newet nie można spaść ze schodka :sad:

Gość
Gość
Wysłany: 3 Grudzień 2008, 21:13   

(Też miałem tą wersje ale to nie podruba tylko miałem za mały ekran ale sciągnołem już tego co trzeba i wszystko jest OK)²

Wojtaz 
Yo!

Wysłany: 3 Luty 2009, 16:04   

Ja na szczęście nie mogłem zainstalować tej podróbki, telefon ją odrzucał. Stary, ale jary sprzęt jak widać. Wykosztowałem się na 6złociszy z hakiem i z oficjalnej stronki ściągnąłem oryginał.

Odpowiedz do tematu