SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
[postać] Postacie autorstwa Klaud
Autor Wiadomość
Klaud 
Fantastic!

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 26 Październik 2008, 22:04   [postać] Postacie autorstwa Klaud

Pewnego dnia, gdy chciałam sprawdzić, czy postacie wysłane na ITC dodają karmę (swoją drogą - jeszcze się nie dowiedziałam, bowiem postać nie została dodana), uformowałam z pędzli i farb Paintowych pewnego przemiłego Patrzałka.
Patrzałek nie jest zbytnio urodziwy, jednak wydaje całkiem interesujące dźwięki (sama nagrywałam, ale proszę, nie przestraszcie się zbytnio).
Właśnie - dźwięki. Na ITC została wysłana wersja bez dźwięku, ponieważ mój mikrofon odmawiał posłuszeństwa. Jednakże został on zmuszony do powrotu do normalnego stanu i dźwięki już są.

Wybaczcie przydługi wstęp, zapraszam do ściągania :)

Patrzałek mieszka TUTAJ.

Profil FLD: 11954 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 27 Październik 2008, 11:29   

Hm, postać jest kontrastowa. To dobrze, ponieważ pasuje do Retro Tower (to logiczne, kiedy pamiętamy, z jakiego moda korzystasz). Nawiasem, skoro postać patrzy, to — dlaczego na widza, a nie wgłąb wieży? Właściwie, gdyby dobrze pomyśleć, Harold powinien być odwrócony tyłem, względem widza, nie przodem. Skoro my patrzymy wewnątrz monitora, aby zobaczyć schodki, to on też powinien… Chociaż, ten problem porusza kwestię relacji Icy Tower 2D a 3D, i jest złożony. :D

Nawiasem, okrutny jest sposób, w jaki sprawdzamy postacie. Najpierw: parę skoków obrotowych, a następnie: już tylko obserwowanie przerażenia postaci, kiedy zawisa ponad krawędziami schodków, i ponad krawędzią ekranu… Aż dziwne, że Johan opracował tyle klatek, które wyrażają strach. :P

Klaud napisał/a:
dźwięki (sama nagrywałam, ale proszę, nie przestraszcie się zbytnio)

Nie jest źle. A więcej obaw miałem, kiedy uruchamiałem swinke_morska. ;)

Boru
miszcz

Wysłany: 27 Październik 2008, 19:19   

Dzwieki sa dobre :lol: wstawilem kilka do harolda i teraz robi beng! beng! :P gdy postac stoi na skraju schodka, to dzwiek jest troche za glosny :>

Profil FLD: 8888

Klaud 
Fantastic!

Wysłany: 27 Październik 2008, 19:33   

Boru napisał/a:
gdy postac stoi na skraju schodka, to dzwiek jest troche za glosny :>

Wiem, to dlatego, że był dogrywany później (poprzedni edge.wav zbyt przypominał mój normalny głos, a do tego nie można było dopuścić :P ).

Vinyanov napisał/a:
Nawiasem, skoro postać patrzy, to — dlaczego na widza, a nie wgłąb wieży?

Ponieważ zdecydowanie nie umiem rysować. :D Spróbuję naskrobać coś ręcznie, może wtedy postać będzie bardziej „patrzałkowata”.

Świnkę morską? Ha! Kiedy wypróbowywałam tę postać, była godzina... no, dosyć późna (pierwsza w nocy?). Dodam, iż nie miałam jeszcze wtedy słuchawek, a głośniki. Dźwięk rozniósł się po całym pokoju, ja podskoczyłam na krześle i chyba tylko cud sprawił, że Rodzice się nie obudzili :P

Wybaczcie mi tę małą dygresję. Dzięki za przetestowanie, Patrzałek czuje się zaszczycony.

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 27 Październik 2008, 19:46   

Pierwsze wrażenie - faaajne :mrgreen: i banan od ucha do ucha ;)

Są niestety drobne problemy z grą bo (może tylko dla mnie się tak wydaje) postać jakby nie dotykała schodków przy CCC... Ogólnie 9/10.

Dźwiękami niestety nie mogę się ekscytować bo padła mi listwa i nie mam wolnego "slotu" na kabel od głośników ;)

Ale zapewne też fajne ;)

Profil FLD: 1565

mattirab 
Moderator

Wysłany: 27 Październik 2008, 21:07   

Sympatyczna postać, zdecydowanie. A dźwięki tylko dodają jej uroku :P .
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Klaud 
Fantastic!

Wysłany: 31 Październik 2008, 19:32   

Dzięki za wszystkie opinie, nie spodziewałam się, że Patrzałek wywoła aż tak pozytywne emocje :)

Nie chcąc zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum, umieszczam tę postać (która również nie grzeszy pięknością, ale ma - jak sądzę - w miarę przyzwoite dźwięki) tutaj.

W tym pudełku chowa się Wiewiór.

kamyk 
That's great!

Wysłany: 30 Grudzień 2010, 19:45   

Klaud napisał/a:

Świnkę morską? Ha! Kiedy wypróbowywałam tę postać, była godzina... no, dosyć późna (pierwsza w nocy?). Dodam, iż nie miałam jeszcze wtedy słuchawek, a głośniki. Dźwięk rozniósł się po całym pokoju, ja podskoczyłam na krześle i chyba tylko cud sprawił, że Rodzice się nie obudzili :P

Wybaczcie mi tę małą dygresję. Dzięki za przetestowanie, Patrzałek czuje się zaszczycony.

Ja jak wypróbowywałem tą postać, miałem słuchawki bez regulatora głośności. I bez tego dźwięk był taki głośny, że Mama przyszła i zapytała się co to ma być :razz:

Co do postaci, są super. Wiewiór ma super dźwięki ;-)

Odpowiedz do tematu