SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
8 Marzec 2010, 21:41
Spis treści dotyczących powstawania wersji 1.4
Autor Wiadomość
petr 
Administrator

Wysłany: 1 Marzec 2009, 10:07   Spis treści dotyczących powstawania wersji 1.4

Nie mogłem się powstrzymać, musiałem napisać nowy temat
Z dużymi przerwami na marudzenie, czytanie wiki, gadanie na gg i spanie zajęło mi to (lekko licząc) 35 godzin, więc doceńcie :>
Dostajecie (prawie) kompletne tłumaczenie* wieeelu postów z FLD, z tematów:

- A new version? (Nowa wersja?) - czyli takie ogólne pierdu pierdu o grze, najciekawsze tu są propozycje zmian. Najważniejsze rzeczy i streszczenie reszty w artykule Propozycje zmian
- IT 1.4 progress (postęp) - Johan zebrał propozycje i chwali się co już umieścił w nowym IT, robi to w formie dziennika czy czegoś w tym rodzaju; kilka najdłuższych odcinków jest w Postępy w pracach
- No i wreszcie, beta-testing - krótkie info o tym w .. (zaskoczenie!) .. Beta-testing

Plus, 6 wstecznych newsów z kilkoma wypowiedziami Johana i takimi tam; pełne kalendarium IT 1.4 i trochę zachwytu w Pierwsze komentarze (zwłaszcza ten do rozbudowania)

Każdy z powyższych artykułów / newsów zawiera mnóstwo moich autorskich komentarzy, można się z nimi zgadzać lub nie; jeśli ktoś się nie zgadza niech komentuje a ja (jeśli mi się zachce) pododaję coś tam
(W ogóle, jeśli ktoś ma ochotę coś dodać czy napisać, walić tu)

*no właśnie.. tak w sumie to tłumaczenie to nie jest, mój angielski jest dość słaby więc w wielu miejscach mogłem nie do końca zrozumieć co Johan miał na myśli (porównałem się z tłumaczeniem Syo jednego jego posta i w jednym zdaniu zrobiłem klasyczne nieporozumienie). Mimo wszystko mam nadzieję że zachowałem ogólny sens myśli jego, Syo, JB i innych ludzi których przekładałem dosłownie (tj cytowałem), reszta to przeważnie po prostu przytoczenia.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 15 Czerwiec 2009, 14:46, w całości zmieniany 9 razy  

Profil FLD: 761 IT Code:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi