SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
7 Marzec 2010, 21:03
Gracz miesiąca - plebiscyt
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 20 Czerwiec 2009, 22:37   Gracz miesiąca - plebiscyt

Hej,

Pod koniec miesiąca mam zamiar ruszyć z nową inicjatywą na forum FLD zatytułowana "Gracz miesiąca". Wiadomo o co chodzi - co każde 30 lub 31 (a jeśli luty to 28 lub 29) dni wybierany będzie gracz, który według pozostałych zasługuje na tytuł gracza miesiąca. Pod koniec roku wygrany zostanie gracz roku. Nominowanych każdego miesiąca byłaby piątka graczy i - uwaga - nie tylko wyniki byłyby istotne ale również pozostały wkład w rozwój bądź uatrakcyjnianie społeczności IT (chociażby poprzez organizację turniejów czy tworzenie modów i postaci). Jakoże ja mam zamiar to organizować to pierwszeństwo wyboru nominowanych również zostawiłbym sobie - wybór piątki graczy nie będzie ani trudny ani kontrowersyjny. Oto moje aktualne typy na Gracza Miesiąca - Czerwiec 2009

cubeoOr - nowy gracz z bardzo wysokimi wynikami, 2. miejsce FLOOR, 5. miejsce COMBO, 5. miejsce K+
    John Beak - zwycięzca turnieju June Fun Hunt Tournament, 3. miejsce COMBO, 1. miejsce NML, 3. miejsce K+
    Vinyanov - drugie miejsce na turnieju June Fun Hunt Tournament, 3. miejsce FLOOR, 4. miejsce COMBO, 5. miejsce NML oraz 4. miejsce K+
    Roket - szybki i cichy powrót, 1. miejsce FLOOR, 2. miejsce COMBO, 3. miejsce NML, Lider K+
    Icyguy - organizator turnieju June Fun Hunt Tournament, 10. miejsce w tym turnieju

Jak widać, narazie większość potencjalnych zwycięzców podpierana jest przez osiągnięcia w grze, ale jestem pewien że niebawem to się zmieni - pojawią się kolejne turnieje i inicjatywy, powstanie kilka dobrych modów.. :)

A Wy jak myślicie? Kto z tej piątki zasługuje na tytuł Gracza Miesiąca i dlaczego? A może jest to ktoś kto nie pojawił się na liście? Czekam na opinie!
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 7 Marzec 2010, 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
  Profil FLD: 91 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 20 Czerwiec 2009, 23:12   

syo napisał/a:
Pod koniec roku wygrany zostanie gracz roku.

Hm, a Icy Awards? Czy kategoria IA Best Player zostałaby w 2009 r. opuszczona na rzecz Player of the Month (Year), czy też np. można by jakoś połączyć obie inicjatywy, np. w taki sposób, że wybierać Najlepszego Gracza IA można by było wyłącznie spośród Graczy Miesiąca?

Tak czy inaczej, jestem za! W czasie miesiąca można (względnie) łatwo pokazać swoje zaangażowanie, bez konieczności podejmowania długoterminowych zobowiązań typu przygotowanie światowego centrum Icy Tower, opracowanie Icy Tower multiplayer, czy utworzenie nowej wersji Icy.pl. ;)

Z wymienionej piątki… trudno powiedzieć. cubeoOr jest ważny, ponieważ pokazał, że – pomijając MISZCZA96 – nagłe wkroczenie na scenę nowego, dobrego gracza jest możliwe, nie pozostaje tylko w sferze marzeń. W połączeniu z tym, co o czym wspominasz, a mianowicie faktem, że wyniki także powinny wpływać na ocenę, sprawiłoby to, że dzisiaj zagłosowałbym raczej na niego, a nie na Icyguya. Roket wprawdzie mówi, że przygotowuje listę 30 najlepszych graczy, taką jak ta, którą przygotował za 1.3 – co także może być korzystne – ale pomyślę o zagłosowaniu nań dopiero, gdy faktycznie zostanie wydana.

syo 
No way!

Wysłany: 1 Lipiec 2009, 23:35   

Konkurs oficjalnie rozpoczęty - KLIK

Zapraszam do głosowania!
  Profil FLD: 91 IT Code:

Odpowiedz do tematu