SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
[postać] GeNeX show
Autor Wiadomość
GeNeX 
Hey, good!

Wysłany: 18 Październik 2009, 15:09   [postać] GeNeX show

Na początek moja pierwsza postać -
Przy jej tworzeniu pomogli mi userzy tego forum(John Beak, Klaud i Vinyanov) , za co bardzo Wam dziękuję.

[Aby pobrać, kliknij obrazek]
Ostatnio zmieniony przez GeNeX 18 Październik 2009, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 18 Październik 2009, 19:28   

Hm, dlaczego ludzie wciąż korzystają do umieszczania swoich plików z serwisów, które mamią co naiwniejszych użytkowników fałszywymi pseudo-komunikatami typu "Processsing download request..." lub "Your download is starting...", które mają za zadanie tylko wydłużyć czas spędzony przez nich na stronie (i czas oglądania przez nich reklam) oraz rozpraszają pop-upami, nim pozwolą im wreszcie pobrać pożądany plik, zamiast korzystać z alternatyw typu Will Host for Food (które, kiedy ostatnio to sprawdzałem, pozwalały pobierać pliki bez żadnych utrudnień, bezpośrednio z serwera)?

Tak czy inaczej, twój serwer informuje mnie podczas próby pobrania postaci, że "Przekroczono limit czasu połączenia". :(

GeNeX 
Hey, good!

Wysłany: 18 Październik 2009, 19:55   

Ech, nie sprawdziłem jak się odbywa ściąganie, tylko wrzuciłem. Przepraszam za to.
Dzięki za link. Nie wiesz czy usuwają pliki z serwera po jakimś czasie czy zostają? Bo to dla mnie ważne przy wyborze hostingu, na to zwróciłem uwagę przy MediaFire, ale jak sie okazało nie da się nawet pobrać pliku.
Nowy link - http://willhostforfood.com/users/G/GeNeX/biker.7z
Poza tym, wyedytowałem link z pierwszego posta.

Odpowiedz do tematu