SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe lub nieznane przedmioty i wieże
Autor Wiadomość
Buzzek
Hey, good!

Wysłany: 2 Grudzień 2009, 10:41   Nowe lub nieznane przedmioty i wieże

Wiecie co ?
Na TEJ stronie mój brat ( :) ) napisał co gdzieś znalazł. (WESTERN TOWER)
Trochę tam poszukałem i znalazłem to :

http://icytowerfb.lg1.sim...es/ads/clothes/

Reklamy na których są ubranka które będą.
Niebieskie Włosy, Czapki z jakimiś obrazkami na nich, Toga :) .
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 17:25, w całości zmieniany 3 razy  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 2 Grudzień 2009, 15:34   

Ano, interesujące. Kto wie, ile jeszcze wież powstanie.

A co jeszcze ciekawsze, domena, w której się znalazły, simplecdn.net, jest domeną, jak się zdaje, firmy udostępniającej serwery (czy też raczej jakieś inne rozwiązania techniczne, nie wiem) na potrzeby serwisów i usług poddawanych szczególnie wysokim obciążeniom. Jeśli dobrze rozumiem Wikipedię, oferuje ona rozpraszanie obciążenia, które generuje dana usługa jej klienta, pomiędzy wiele różnych serwerów. Może to oznacza, że nauczeni kolejnymi problemami z wydajnością tego, czym dysponowali dotychczas, a ostatnio także rosnącą popularnością ITFB, ludzie w Free Lunch Design postanowili rozwiązać ten problem raz na zawsze?

Buzzek
Hey, good!

Wysłany: 25 Grudzień 2009, 17:20   

OFF# Możecie nie zmieniać tytułów tematów ??
Ten temat miał wogóle inny kontekst

TOPIC# Temat nie oznacza WIEŻE tylko UBRANIA I WIEŻE

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 25 Grudzień 2009, 18:19   

Buzzek napisał/a:
Ten temat miał wogóle inny kontekst

Kontekst był i jest jeden: forum Icy.pl. ;)

Jeśli zmieniam nazwy wątków, to tylko po to, aby... tak, głównie aby poprawić interpunkcję i ortografię, ale oprócz tego aby ją uogólnić. O ile pamiętam w przypadku tego tematu warto było poszerzyć nieco jego zakres, zrobiłem to chyba uzupełniając jego nazwę o przymiotnik "nowe" albo "nieznane". Już nie pamiętam. Tak czy inaczej - zbyt szczegółowe tematy są tylko odrobinę lepsze od zbyt ogólnych.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 2 Styczeń 2010, 17:31   

Kolejny trop, choć możliwe, że pełniący funkcję wyłącznie złudnej dekoracji. Moje ostatnie, krótkie posiedzenie przed ITFB przerwała mi właśnie nastepująca reklama (polecająca mi wykupienie dostępu do Disco Tower; nieważne):

Jak oczywiście widać, zaprezentowana w jej tle wieża jest wzorowana na Krzywej Wieży (podobieństwo masztu, łuków, nadbudowy):

Ciekawe, czy można z tego coś wywnioskować. Jak wiadomo, Krzywa Wieża jest budowlą dosyć specyficzną. A trzeba tutaj dodać, że po prawej stronie owej reklamy, niewidocznej na powyższym wycinku mojego zrzutu, widać było Jungle Tower, czyli wieżę, która w grze była i jest dostępna od zawsze. Czyżby owo ich na nim współwystępowanie było zatem wskazówką, sugerowało, że obie budowle na nim przedstawione mają w przyszłości być dostępne dla graczy, a nie tylko J.T., i że wieża po jego lewej stronie wkrótce dołączy do Jungle Tower jako zupełnie nowa wieża gry, pod nazwą np. "Renaissance Tower"? A jeśli tak, to jaka będzie jej cecha szczególna, jakie specjalne warunki gry będzie ona oferowała (typu RRML w Disco Tower)?

BTW, jak wiadomo, na forum Free Lunch Design pewien programista ogłosił niedawno prace nad swoją wersją Icy Tower 3D, prezentując także ich efekty pod postacią zrzutów. Interesujące w tym jest to, że jego dzieło dzieli z obiema powyższymi wieżami pewną cechę charakterystyczną - otóż klatki schodowe wszystkich trzech wież biegną na zewnątrz ich obwodu, zamiast w środku:

Czy to może oznaczać, że projektanci Free Lunch Design przejęli pomysł na kolejną wieżę ITFB właśnie z powyższego zrzutu? Jeśli tak, to może to pomóc nam odgadnąć, co będzie cechą szczególną owej potencjalnej 5. wieży - bo suregowałoby to, że nie będzie ona posiadała wewnętrznych ścian. W takim wypadku prawdopodobnie cecha wyróżniająca rozgrywkę w niej dostępną będzie polegała na tym, na czym polega gra w ową wersję 3D IT, tj. na tym, że skoki postaci w kierunku boku ekranu będą powodowały, że wbiegnie ona doń z powrotem jego przeciwległej strony. (Tj. brak możliwości odbijania postaci od ścian). Zobaczymy, jak będzie.

Odpowiedz do tematu