SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Season's First Shine (Icyguy)
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2010, 16:21   

Cytat:
[...] najlatwiej jest skrytykowac drugiego, a samemu nic nie zrobic ...

Żaden argument. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że lepiej jest skrytykować niż nie skrytykować - i też będę miał rację. :P

Też sądzę, że ukrywanie wyników jest lepszym pomysłem. W ten sposób nie będę nigdy zniechęcony tym, że z - np. - kombosem 550 utknąłem pod kimś z kombosem 800, o kim i tak wiem, że to Boru. Choć może interesujące byłoby wyświetlanie wyłącznie wyników gorszych od twoich własnych. Natomiast w przypadku wyświetlania samych nicków nawet jeśli zobaczę jakiegoś JB lub Cravena, to będę mógł liczyć, że nadesłał on akurat jakiś słaby wynik. Nawiasem, powinna istnieć też trzecia możliwość: wyświetlanie po prostu liczby osób, które coś podesłały. A także, może, możliwość wyświetlania godziny, o której dany, anonimowy lub nie, gracz uploadował pierwszą powtórkę.

W sumie administrator turnieju powinien po prostu móc określić szablon, w którym będzie wyświetlane dane danej rundy. ;)

Z kolei nie rozumiem Cravena: "you always know your own result and can therefore see if you need to improve your result". No tak... Ale dlaczego niby miałoby to ulec zmianie, gdybym widział pseudonimy moich konkurentów?

Odpowiedz do tematu