SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Fałszywe rekordy na YouTube
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 7 Lipiec 2010, 13:54   Fałszywe rekordy na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=Eqd0GUYGWMo

Heh. Jeśli już ukrywać "odtwarzacz" powtórki, to przynajmniej robiąc moda, który czyniłby odpowiednie grafiki i czcionki niewidzialnymi, a nie w taki sposób...

Tak czy inaczej, próbowałem sprawdzić, czyja to powtórka. Pierwszą myślą był Boru (moim zdaniem ostatni z dwuelementowego zbioru luminarzy polskiego Icy Tower, na który składają się on i syo), ale pobieżne przeszukanie forów zdaje się sugerować, że był to raczej Devlin:

Dev napisał/a:
Top5 Combo - 3720 (785 + 775 + 733 + 715 + 712)

:)

Edytka: a, nie! Powyższy film znalazłem bowiem przeglądając najnowsze filmiki o IT, by ew. najciekawsze z nich dodać do kanału Icy.pl na YT. I oto kontynuując przeglądanie znalazłem kolejny film z kombosem "712", z identycznego replaya, tyle że już podpisany (pewnie powstanie jednego zainspirowało twórcę drugiego). Autor: John Beak. I dopiero wtedy zauważyłem, że - fakt, przecież filmy te kończą się na 970 piętrze, najwyższym z pięter z przykładowych powtórek z 1.3. ;)

Tym gorzej dla "twórców", skoro chcąc "oszukać" widzów nie spróbowali nawet wykorzystać jakiejś innej, mniej znanej powtórki...

kuboswirtuos 
Yo!

Wysłany: 6 Październik 2010, 17:47   

i niby co to ma być :razz: :lol:

Odpowiedz do tematu