SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vinyanov
3 Wrzesień 2010, 20:15
Trainer umożliwiający maksymalizowanie schodków dla IT 1.4
Autor Wiadomość
Bartek tosiabartosia
Sweet!

Wysłany: 7 Sierpień 2010, 16:13   Trainer umożliwiający maksymalizowanie schodków dla IT 1.4

bardzo proszę o pomoc.a więc tak szukam modu do icy tower 1.4 który sprawi,że wszystkie schodki będą szerokie na szerokość wieży :/

wiem,że taki istnieje,bo widziałem na you tube

Sprawa zamknięta - od czasu utworzenia tego wątku program, jakiego szukał autor tematu uzyskał już swój własny temat. Rozmowy na poruszone tutaj (nie offtopiczne) sprawy można kontynuować w nim. :) — Viny, 3. września 2010 r.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 3 Wrzesień 2010, 20:18, w całości zmieniany 4 razy  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 7 Sierpień 2010, 16:33   

Cytat:
wiem,że taki istnieje,bo widziałem na you tube

Podasz link?

Ja o takim nie słyszałem.

Pewnie można ten efekt uzyskać poprzez Cheat Engine, ale ja nie umiem. :(

Bartek tosiabartosia
Sweet!

Wysłany: 7 Sierpień 2010, 16:38   

oto link http://www.wgrane.pl/film...23320b0272703a0

ale mi chodzi o wersje 1.4 ;-) a do 1.3 spolszczenia potrzebuję więc nie gram xD

luki1025 
Eextreeme!

Wysłany: 7 Sierpień 2010, 16:55   

Bartek tosiabartosia napisał/a:
oto link http://www.wgrane.pl/film...23320b0272703a0

Ale to jest z IT 1.3... Są 2 sposoby: albo ściągniesz Icy Tower Floor Controllera, lub IT Trainera autorstwa RaMMicHaeL'a. Na razie kodów (cheatów, hacków?) do IT 1.4 chyba nie ma.

PS. Po co ci spolszczenie do IT 1.3? :???:

IT Code:

Bartek tosiabartosia
Sweet!

Wysłany: 7 Sierpień 2010, 19:24   

no,spolszczenie tak dla zabawy xD

IcyMasterCheat
Hey, good!

Wysłany: 8 Sierpień 2010, 16:33   

Gość, graj bez spolszczenia! O wiele lepiej!

luki1025 
Eextreeme!

Wysłany: 8 Sierpień 2010, 21:11   

IcyMasterCheat napisał/a:

Przecież ja gram be spolszczenia, znam trochę angielski, a na dodatek mało mnie obchodzi, czy gra jest po polsku, czy nie. Ważne, że da się grać.

IT Code:

iamiam0 
Hey, good!

Wysłany: 8 Sierpień 2010, 21:18   

http://www.mpcforum.pl/to...wer-14-trainer/
Proszę :P

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 8 Sierpień 2010, 22:04   

O, iamiam0... mam na dysku twój "IT Read". :) (Chociaż, jeśli dobrze pamiętam, nie zadziałał mi :P ).

Nie skojarzyłem go przedtem z twoim kontem na forum. Może znalazłem go przed tym jeszcze, jak się tu zarejestrowałeś, bo gdyby było inaczej, to pewnie zapamiętałbym twój nick nieco lepiej. Tak czy inaczej, przypomniałem sobie o nim dopiero wtedy, gdy pod powyższym adresem zobaczyłem biało-czerwoną czapkę Harolda.

Hmm... A, już widzę, dlaczego IT Read nie chciał ze mną współpracować. Twój trainer też tego nie robi, jeśli plik Icy Tower nie nazywa się "icytower14.exe". A ja jestem dewiantem, który przemianowuje go na "1.4.0.exe"... Warto by to odnotować, o ile nie jestem jedyną osobą, która to robi. ;)

BTW. Dopóki trainery nie umożliwiają/ułatwiają oszukiwania, możesz je reklamować tu na forum. :) Jeśli nie odzew, to przynajmniej liczba zainteresowanych graczy będzie tu względnie wysoka. ;)

Dlaczego opcja "Big Jumps" działa tak zabawnie (Harold odbija się parę razy od schodków, kiedy wyląduje)?

iamiam0 
Hey, good!

Wysłany: 8 Sierpień 2010, 23:47   

Pisałem pisałem pisałem i... wcięło mi posta. Więc nie chce mi się już rozpisywać :)
IT Read był programem który miał służyć jedynie jako przykład użycia pewnej wtyczki w MMF2. Hmm zrobiłem go bodajże w styczniu :) Edytuje niedługo readme wspomnę o nazwie pliku. Trainer raczej umożliwia oszukiwanie, ale i tak na demie gra działa normalnie, zamiast tych wielkich schodków są zwykłe, skacze zwyczajnie a nie tak wysoko itp. Ok, napisze temacik na forum jeśli nie masz nic przeciwko :) A big jumps działa tak dlatego iż program "nopuje" jedną z akcji, która edytuje adres, który określa czy gracz jest na schodku czy w powietrzu, co powoduje małe opóźnienia i dlatego też tak to wygląda :P

Aha a co do tego efektu wystarczy szukać najpierw dla lewego krańca ledwo co wystającego "schodka", jeśli następny jest bardziej w prawo dla increased value, jeśli bardziej w lewo dla decreased value, potem sprawdzić który ma wartości między 0 a 40, to samo zrobić dla prawego krańca, wyszukać do wpisuje do tych adresów, znopować wszystko, 1 ustawić na 0 (wiem że można więcej ale nie chce mi się teraz szukać ile dokładnie), a 2 na 40 :]

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 9 Sierpień 2010, 00:14   

iamiam0 napisał/a:
Pisałem pisałem pisałem i... wcięło mi posta.

Trzeba robić kopie zapasowe. ;)

Cytat:
Trainer raczej umożliwia oszukiwanie, ale i tak na demie gra działa normalnie, zamiast tych wielkich schodków są zwykłe, skacze zwyczajnie a nie tak wysoko itp.

Właśnie, trainery nie wpływają na powtórki. A zatem (w większości, bo potrafię pomyśleć o takich ich zastosowaniach, których jednak być nie powinno) są one nieszkodliwe. :)

Cytat:
[...] co do tego efektu wystarczy szukać najpierw dla lewego krańca ledwo co wystającego "schodka", jeśli następny jest bardziej w prawo dla increased value, jeśli bardziej w lewo dla decreased value, potem sprawdzić który ma wartości między 0 a 40, to samo zrobić dla prawego krańca [...]

Nie mogę powiedzieć, że rozumiem, ale rozumiem, że szukanie adresów w CE to niezła zabawa. ;)

Dzięki za odpowiedź. :)

Bartek tosiabartosia
Sweet!

Wysłany: 9 Sierpień 2010, 09:54   

dziki IamIam zaznaczylem,ze pomogles.

a do:IamIam : mam haslo do pliku dat - haslo dziala grafiki juz prawie gotowe
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 9 Sierpień 2010, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  

marcin12kow
Hey, good!

Wysłany: 9 Sierpień 2010, 19:00   

luki1025 napisał/a:

Przecież ja gram be spolszczenia, znam trochę angielski, a na dodatek mało mnie obchodzi, czy gra jest po polsku, czy nie. Ważne, że da się grać.

o co wam chodzi ja jestem marcin12kow

http://footballteam.pl/in...polecil=83134#v

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 9 Sierpień 2010, 19:20   

marcin12kow napisał/a:
luki1025 napisał/a:
Vinyanov, graj bez spolszczenia! O wiele lepiej!

TheUzeler 
Sweet!

Wysłany: 9 Sierpień 2010, 21:25   

co przecież ja gram bez spolszczenia xD nie wiem o co wam chodzi chyba ze se ktoś pomylił nicki :P

ps. zaglądnijcie do tematu "Podsunąć pomysł na moda"

mattirab 
Moderator

Wysłany: 9 Sierpień 2010, 23:30   

luki1025 napisał/a:
marcin12kow napisał/a:

[ you ] wpisane bez spacyj powoduje wyświetlenie się Waszego nicku w wiadomości.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi