SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła, studia
Autor Wiadomość
MistrzSeksu
Hey, good!

Wysłany: 22 Lipiec 2011, 10:56   

ja już na szczęście zakończyłem edukację, pora na dorosłe życie :)

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 22 Lipiec 2011, 12:27   

Ta. Kiedy otwierałem ten wątek, myślałem właśnie, "czy MistrzSeksu jest wystarczająco stary, by ten jego wpis tutaj mógł może uzasadniać, bym dodał słowo praca do tematu?" (Początkowo brzmiał on po prostu "Szkoła"). Jak widać tak.

Ciekawe, który z naszych użytkowników pierwszy da nam przyczynę, by dopisać ostatni element, "śmierć". ;)
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 22 Lipiec 2011, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  

Klaud 
Fantastic!

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 11 Październik 2011, 23:13   

Drodzy moi!
Tak się składa, że na nauki pomocnicze filologii polskiej mam napisać mini-książkę na dowolny temat... może być to temat maturalny.
Doszłam do wniosku, że badania statystyczne wzbogacą moją pracę i pomogą ją napisać. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście zdecydowali się wypełnić następującą ankietę: http://moje-ankiety.pl/respond-15009.html

Nie trzeba się rejestrować. ;)
Boru już wypełnił, proszę brać z niego przykład! :D

Profil FLD: 11954 IT Code:

darek719 
That's great!

Wysłany: 12 Październik 2011, 11:11   

ja też zrobiłem ;-)

Trident 
Super!

Wysłany: 12 Październik 2011, 12:20   

...

Kolejna ankieta, która mnie nie dotyczy, bo w pierwszym pytaniu muszę wybrać ostatnią opcję. ;>

Chociaż z drugiej strony, perspektywa zgromadzenia danych, które inni mogą wykorzystać później, w takim lub innym celu, w ankietach jest dla mnie dobrym argumentem, aby w codziennych ludzkich aktywnościach jednak kiedyś zacząć uczestniczyć. ;)
Ostatnio zmieniony przez Trident 12 Październik 2011, 12:44, w całości zmieniany 5 razy  

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 20 Październik 2011, 18:23   

Wypełniłem. Ciekawa książka się zapowiada ;) Daj znać jak tekst będzie gotowy.

dragon 
Yo!

Wysłany: 14 Marzec 2012, 11:31   

Vinyanov napisał/a:
Ta. Kiedy otwierałem ten wątek, myślałem właśnie, "czy MistrzSeksu jest wystarczająco stary, by ten jego wpis tutaj mógł może uzasadniać, bym dodał słowo praca do tematu?" (Początkowo brzmiał on po prostu "Szkoła"). Jak widać tak.

Ciekawe, który z naszych użytkowników pierwszy da nam przyczynę, by dopisać ostatni element, "śmierć". ;)

W takim razie proponuje dopisać do tytułu wątku "praca/bezrobocie", żeby MistrzSeksu nie czuł się wyalienowany :mrgreen:
A tak swoją drogą, to jak zostac mistrzem seksu :twisted: ?

Boru
miszcz

Wysłany: 14 Marzec 2012, 15:20   

Rekordami sie pochwal, a nie mnie tu czarujesz.
Ostatnio zmieniony przez Boru 14 Marzec 2012, 15:31, w całości zmieniany 1 raz  

Profil FLD: 8888

MistrzSeksu
Hey, good!

Wysłany: 23 Marzec 2012, 18:16   

dragon napisał/a:
Vinyanov napisał/a:

W takim razie proponuje dopisać do tytułu wątku "praca/bezrobocie", żeby MistrzSeksu nie czuł się wyalienowany :mrgreen:
A tak swoją drogą, to jak zostac mistrzem seksu :twisted: ?

jaki stary...uczymy się całe życie.
widzisz dragon chce się pouczyć na mistrza seksu, a nastolatkiem mam nadzieję że też nie jest. Zaglądaj na moją
stronkę i już :)

Kalina 
Sweet!

Wysłany: 8 Sierpień 2018, 07:34   

Moim zdaniem warto studiować, ponieważ można się nauczyć czegoś nowego, ale również znaleźć lepszą pracę później. Ja długo zastanawiałam się na kierunkiem studiów i w końcu zdecydowałam się na pielęgniarstwo i teraz nie żałuję tego wyboru. Są to studia w Akademii Polonijnej w Częstochowie , mają sporo nowych kierunków.

bogusia39
Hey, good!

Wysłany: 1 Październik 2018, 09:43   

Ja bym się z tymi studiami kłucił. W tym czasie możesz zdobyć, doświadczenie (nawet pracując w jakiejś księgarni czy coś, to też się liczy), pokazać, że jesteś warty swojej pensji i mieć już stabilną posadkę, dobrze płatną, a taki student zaczyna od zera, co z tego, że po studiach jak niema obycia w pracy, teoretyczne studia to nie praktyczna praca.

Odpowiedz do tematu