SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamy na IT - FB
Autor Wiadomość
Andre202 
Yo!

Wysłany: 5 Grudzień 2011, 18:39   Reklamy na IT - FB

Witam!

Po dwóch grach na Icy Tower na facebooku normalnie pokazuje się reklama, niestety u mnie jest jedynie coś takiego:

http://img821.imageshack....7/reklamaqu.jpg

Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że muszę odświeżać przeglądarkę i czekać, by gra ponownie się załadowała, co zajmuje trochę czasu i jest na dłuższą metę męczące. Dodam, że jest to niezależne od przeglądarki, próbowałem na Internet Explolerze, Mozilli, Google Chromie, więc myślę, że chodzi o jakiś sterownik, czy coś w ten deseń. Na innym komputerze reklama się wczytuje, więc to nie problem mojego konta. Jakieś pomysły?

P.S. jestem tu nowy! :) siema ;]

darek719 
That's great!

Wysłany: 5 Grudzień 2011, 22:40   

moze jakaś wtyczka do przeglądarki powoduje problem, najlepiej mieć jedną przeglądarek, np. chrome ma wbudowany flash player a mozilla go wymaga, sugeruje tak: odinstalować przeglądarki i wtyczki, zainstalować tylko chrome (wygrywa w testach, jest najlepszy) Java SE 7, i niezbede wtyczki tylko jesli stronki o nie poproszą!

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 7 Grudzień 2011, 13:50   

A bzie, a pfuj!
Testy to sobie może wygrywać ale nadaje się jedynie do zmian formularzy i tym samym oszukiwania gier via WWW.
Mozilla Firefox - to brzmi dumnie i tą polecam!

BTW, to pewnie adblock ;)

Profil FLD: 1565

darek719 
That's great!

Wysłany: 7 Grudzień 2011, 14:30   

hehe, testy wygrywa, i jest bezpieczna, nawet hakerzy maja problemy, to czego chciec wiecej, ja widze same korzysci, adblock moze wywolywac ten problem tez o tym pomyslalem.

Andre202 
Yo!

Wysłany: 7 Grudzień 2011, 22:31   

Nie kłóćmy się, która przeglądarka lepsza, bo wszystkie testy są subiektywne... nie ma obiektywnych. ;) Ja osobiście wolę Mozille Firefox, ale Chrome też nie mogę niczego zarzucić. Wtyczki adblock nie miałem zainstalowanej, więc to nie to ;//

Edit: Znalazłem źródło problemu - Kaspersky blokuje mi te reklamy. Gdy wyłączyłem antyvirusa, wszystko bylo ok. Problem w tym, że nie wiem teraz jak to zmienić, żeby Kaspersky ich nie blokował. Ktoś ma Kaspersky'iego? Jakieś pomysły?
Ostatnio zmieniony przez Andre202 17 Grudzień 2011, 19:08, w całości zmieniany 4 razy  

Odpowiedz do tematu