SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 08:17
Klany Icy Tower

Co s?dzisz o moim pomy?le?
?wietny
28%
 28%  [ 6 ]
Dobry
47%
 47%  [ 10 ]
Taki sobie
4%
 4%  [ 1 ]
Ciekawy, ale nie ma szans na powodzenie
9%
 9%  [ 2 ]
G?upi
4%
 4%  [ 1 ]
Beznadziejny
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
SaleiB 
Administrator

Wysłany: 13 Marzec 2004, 21:07   Klany Icy Tower

co wy na to zeby zrobic nowy klan?

ja mam taka propozycje zeby zrobic klan ogolnopolski, i jezeli w jakims turnieju bedzie ograniczenie graczy, to sie wystawi najlepsza w danym momencie reprezentacje

czekam na wase pomysly co do nazwy i w ogole jakies propozycje :P

pozdr
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 07:50, w całości zmieniany 1 raz  

Profil FLD: 34 IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 21:11   Nowy klan

ja mam kilka propozycji:
POLISH TERMINATORS
POLISH MASTERS IT
albo po prostu
POLAND
:D :wink: :D :wink: :D :wink: :D

tajek
Splendid!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 21:30   Nowy klan

Ja wchodze w ten klan a co do nazwy to moze "IT-maniacs"

syo 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 21:51   Nowy klan

Czy IT jest gra Multi-Player, w ktorej trzeba dzialac DRUZYNOWO? Nie sadze. Wlasciwie chyba do tego zostaly stworzone klany - po to aby grac zespolowo. Nie rozumiem pojecia gry zespolowej w IT - "Ej Ty ugraj gorszy wynik a ja w drugiej rundzie wszystkich powale swoim wynikiem". Czy to jest TeamPlay ? Nie sadze. Wedlug mnie pomysl jest nieprzemyslany. Co bedzie jesli w jednym klanie znajda sie MiziMace, RamboBones, Angelfly, jakies Marki i inne Luci? Zero rywalizacji, bo wiadomo jaki "klan" bedzie najlepszy.

Poki co to nie wiem czy oplaca sie w to grywac.

Nazwa "klanu": [.PL]

Wyrazilem swoja opinie.
  Profil FLD: 91 IT Code:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 22:02   Nowy klan

no nie... ja mysle ze nie bedzie to mozliwe zeby taki klan byl stworzony... moze jason zrobi cos takiego ze w klanie moze byc tylko 1 osoba z 1 dziesiatki w floor itp.

Co do gry zespolowej, to uwazam, ze zadania moglyby polegac na tym ze np. cala druzyna musi zrobic replay na 43000 score - kazdy inny...

Z ostatniej chwili: Geozgomer zalozyl nowy klan: The Italian Stoppers... wiec nie bedziemy pierwsi :(

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 10:24   Drużyny Icy Tower

To moj pierwszy taki pomysl wiec badzcie poblazliwi :roll:

I. Ogolnie.

No wiec wpadl mi do glowy pomysl na turniej druzynowy. Wygladaloby to mniej wiecej tak jak normalny turniej tylko ze gracze dobieraliby sie w druzyny kilkuosobowe a ich wyniki bylyby sumowane. Turniej odbylby sie po lidze albo po turnieju ktory bedzie po niej (PTIT III MP2) i bylby dosc krotki, taka rozgrzewka przed druga edycja Ligi. Nazwa turnieju - DTIT - Druzynowy Turniej Icy Tower.

II. Druzyny.

Druzyny bylyby 4-osobowe tak chyba bedzie najlepiej. Kazda druzyna wymyslilaby sobie nazwe. W jednej druzynie gralyby 2 osoby z I ligi i 2 osoby z II, zeby poziom byl wyrownany, bo inaczej dobraloby sie 4 najlepszych graczy i by bylo zero emocji. Jesli ktos chcialby zapisac sie do turnieju a nie gra w zadnej lidze, bedzie uwazany za gracza z I Ligi. Przyklad:
X, Y szukaja graczy do druzyny. X gra w I lidze a Y w II. Zglosilo sie do nich 3 graczy: A, B i C. A gra w I lidze, B w II, a C nie gra w zadnej. B zostaje przyjety poniewaz jest wolne miejsce dla tych z II ligi, a X i Y wybieraja czy zagra u nich (jako pierwszoligowiec) A, czy C.

III. System.

System gry zalezy od ilosci druzyn, ktore by sie zglosily. Najlepszym rozwiazaniem bylyby 4 druzyny. Tak wiec byloby losowanie, potem druzyny graja ze soba, wygrani graja w finale a przegrani o 3 miejsce. Nie wiem jeszcze jak rozgrywano by pojedynki, chyba byloby cos takiego:

Wszyscy czlonkowie druzyny graja 3 kategorie: combo, floor, NWJF (floor bez odbijania sie od scian kategoria autorstwa tajka ) - chcialem wprowadzic ta kategorie bo mi sie podoba, byloby to ciekawe urozmaicenie. @down: inaczej sie nie da, ale w unml tez tak jest. Sumujemy wszystkie najlepsze wyniki kazdego gracza z jednej kategorii i druzyna ktora ma lepszy wynik wygrywa ta kategorie. Przyklad:

Druzyna AAAA gra z BBBB. Gracze z AAAA osiagneli takie wyniki:

A - (combo 170, floor 480, NWJ 250)
B - (234, 610, 350)
C - (120, 410, 200)
D - (130, 460, 180)

Razem maja combo 654, floor 1960, NWJF 980

Druzyna BBBB osiagnela combo 892, floor 2420, NWJ 904, tak wiec BBBB wygrywaja 2:1

IV. Organizacja i czas.

Jak juz mowilem turniej odbylby sie po PTIT III MP2, czyli za jakies 5 miesiecy, chyba zeby w wakacje byla tygodniowa przerwa w lidze, to wtedy. Turniej poprowadzi Syo (za jego zgoda ;) ). Grajac takim systemem raczej nie bedzie dogrywek, wiec gracze beda mieli np 3 dni na wszystkie kategorie czyli razem 2 rundy = 6 dni jesli bylyby 4 druzyny.

Zasady moga ulec zmianom w najblizszym czasie, prosze o komentarze i sugestie na nazwe turnieju i co by mozna zmienic.

EDITED 9.05.04
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Maj 2008, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 5 Maj 2004, 11:57   Turniej Dru?ynowy

Cytat:
chcialem wprowadzic ta kategorie bo mi sie podoba, byloby to ciekawe urozmaicenie.

Tylko ze nie mozna takiej powtorki sprawdzic inaczej jak na oko. ;?

A co do pomyslu - "dobry" (tak glosowalem :wink: ), nie wiem czy moznaby lepiej zorganizowac turniej druzynowy. :smile: Dodalbym tylko losowanie kategorii przed rundami. :wink:

Co do nazwy... DeTIT (druzynowy turniej icy tower)? :roll:
---
Co do postu nizej:
Wlasnie, mialem cie zapytac jak to jest na Dome ale jakos mi to wylecialo z glowy. :roll:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 15:22   Turniej Dru?ynowy

Moj glos - DOBRY :)

Powiem, ze widze znaczne analogie do klanow na IcyDome. - Tylko ze tam nic z tego nie wynika ;) wiec mam nadzieje ze chociaz ten turniejek wypali :D .

Co do nazwy : Team Icy Tournament = TIT - wiecie co to znaczy po angielsku? :D :D

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 15:28   Turniej Dru?ynowy

Wydaje mi sie, ze to moze wypalic, a nawet byc calkiem fajne. Tylko zeby nie w wakacje, bo mnie na 99,547635645% nie bedzie (prawie cale wakacje na dzialce :sad: )

zartownis Neo napisał/a:
TIT - wiecie co to znaczy po angielsku?

Hehehehe... wiemy :lol:

syo 
No way!

Wysłany: 5 Maj 2004, 15:40   Turniej Dru?ynowy

No, teraz to mi zaswital Twoj pomysl w glowie i trzeba przyznac, ze miano "Druzynowego Mistrza Polski Icy Towera" brzmi calkiem zachecajaco. Pomysl jest dobry, pokusilbym sie nawet o poprowadzenie takiegoz turnieju 8)
  Profil FLD: 91 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 5 Maj 2004, 16:07   Turniej Dru?ynowy

Ja zaglosowalem na "Dobry" , uwarzam ze to dobry pomysl wkonu bedzie mozna powalczyc w it druzynowo :D
ps : Fayl moze stworzymy team ? :)

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 16:12   Turniej Dru?ynowy

Tajek napisał/a:
Fayl moze stworzymy team ?

Hehe, ja nie mam nic przeciwko, ale nie wiem jak inni :razz:

tajek
Splendid!

Wysłany: 5 Maj 2004, 16:14   Turniej Dru?ynowy

Heh a co do tego maja inni ? :D
Przeciez niema zadnych ograniczen :P

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 16:15   Turniej Dru?ynowy

Aaaa... no to chyba, ze tak :D :D Spoko - bardzo chetnie

tajek
Splendid!

Wysłany: 5 Maj 2004, 16:22   Turniej Dru?ynowy

No ja tez bardzo chetnie wezme udzial z toba , jest to dla mnie ogromny zaszczyt :wink:

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 16:48   Turniej Dru?ynowy

ufffff.... wypalil :razz:

Cytat:
widze znaczne analogie do klanow na IcyDome

nic o tym nie wiem, icydome za bardzo nie przegladalem i nic stamtad nie wzialem zeby bylo jasne :P

Cytat:
pokusilbym sie nawet o poprowadzenie takiegoz turnieju

hmmmm...ostatnio myslalem nawet o sobie, ale doszedlem do wniosku ze za krotko w tym siedze ;) Tak wiec mysle ze Syo najbardziej by sie do tego nadawal, ja najwyzej wtrace pare groszy, to w koncu moj pomysl :P

No wiec turniej jest raczej pewny, wiec moze ustalimy termin... jak widze w wakacje duzo osob by nie bylo to moze jeszcze przed, tak kolo 15 czerwca jak w szkole jest juz luzik, co o tym myslicie?

Co do nazwy, to chyba jednak zostaniemy przy DTIT :P

EDIT: tajek, ten NWJ to na floory czy combo jest

Falien
Eextreeme!

Wysłany: 5 Maj 2004, 17:35   Turniej Dru?ynowy

BArdoz dobry pomysl z tym turniejem ale taka uwaga! Do druzyn losowo sa przydzielanie zawodnicy?? Kazdy turniej jest potrzebny bo odrazu az bardziej chce sie grac w Icy 8)

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 5 Maj 2004, 18:23   Turniej Dru?ynowy

Dev napisał/a:
co o tym myslicie?

Zgadzamy sie!! TAAAK!! :D

Neo napisał/a:
Team Icy Tournament = TIT

To moze jeszcze Best Icy Tower CHampionship (BITCH :lol: )

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 5 Maj 2004, 19:40   Turniej Dru?ynowy

Cytat:
@down: inaczej sie nie da, ale w unml tez tak jest.

No nie, w UNML po prostu przegladasz powtorke i sprawdzasz czy pojawil sie gdzies pasek kombosa. ;] A tutaj nie zauwazysz kiedy otrzesz sie minimalnie o sciane, a kiedy po prostu przesuniesz sie obok niej...

Domia 
No way!

Wysłany: 5 Maj 2004, 19:45   Turniej Dru?ynowy

Cytat:
Do druzyn losowo sa przydzielanie zawodnicy??

Ja mam nadzieje :] No bo wezcie tajka i Fayla :P dwoch najlepszych gosci w grupie-to nie fair :twisted: Lepszym wyjsciem byloby wlasnie losowanie zawodnikow :)

Odpowiedz do tematu