SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
Laura_x 
No way!

Wysłany: 13 Listopad 2005, 00:26   Sport

Tutaj mozecie pisac o wszystkich sportach, z wyjatkiem pilki noznej, ktora ma juz swoj odzielny topic :P wiec na poczatek, daje linka: http://sport.onet.pl/1020...dyscyplina.html <- powiem tylko jedno - Agassi ma zdrowie do grania :roll:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 13 Listopad 2005, 12:50   Sport

Agassi do znakomity tenisista, z 800 meczow wygranych. A poza pilka nozna lubie siatkowke i lekka atletyke.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Laura_x 
No way!

Wysłany: 13 Listopad 2005, 13:08   Sport

Agassi to mistrzu :D chce grac jeszcze rok :?: nie no ja na serio go podziwiam ;) Sampras zakonczyl kariere jakies 3 lata temu, a z tyc wszystkich wielkich mistrzow zostal Agassi, no i nowy mistrz, Federer, ktorego jednak nie za bardzo darze symaptia :DDDD a poza tenisem ziemnym i pilka nozna, lubie takze plywanie, kolarstwo, troche siatkowke, snooker, biatlon, narciarstwo alpejskie...duzo by wymieniac :D

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Listopad 2005, 14:28   Sport

Laura_x napisał/a:
Agassi to mistrzu :D chce grac jeszcze rok :?: nie no ja na serio go podziwiam ;) Sampras zakonczyl kariere jakies 3 lata temu, a z tyc wszystkich wielkich mistrzow zostal Agassi, no i nowy mistrz, Federer, ktorego jednak nie za bardzo darze symaptia :DDDD a poza tenisem ziemnym i pilka nozna, lubie takze plywanie, kolarstwo, troche siatkowke, snooker, biatlon, narciarstwo alpejskie...duzo by wymieniac :D

Ale moglas to napisac w poprzednim poscie...

Zeby OT nie bylo, to lubie pograc w siatkowke, noge, kosza, bilarda i ping-ponga.

Bob
Yo!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 07:57   Sport

Aggasi zawsze dla mnie byl najlepszy z tenisistow. choc ma swoj wiek swoj a on dalej gra i na jakim poziomie. Federera tak za bardzo nie lubie ale go podziwiam. czasami takie zagrania ma ze nie wiem czy kto inny takby zrobil ;) . a tak wogule to witam bo jestem tu nowy :)

Robee
Eextreeme!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 08:27   Sport

Witaj na forum! :)

Co do tematu to lubie pilke nozna, ping-ponga. Tenisem sie tak nie interesuje, ale Agassiego znam i ciagle slysze, ze wygrywa :razz:

www.rydzyk.rox.pl - je?li chcecie si? po?mia?, to wejd?cie xD

Bob
Yo!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 13:26   Sport

ostatnio coraz mniej niestety :( ale jeszce rok, dwa lata temu. a tak to tez lubie pilke nozna i siatkowke. :P

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 15:30   Sport

Bob -> witaj :DDDD no i co ze ostatnio nie wygrywa za czesto, wazne, ze pokazuje, ze i w takim wieku mozna duzo w sporcie osiagac ;) no, ale moze tez byc tak, z eon robi to tylko dla kasy, a nie dla samej przyjemnosci grania, ale w sumie czego innego mozna by sie spodziewac :?: :?

Bob
Yo!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 15:37   Sport

no to to prawda pokazuje to co potrzeba, ale teraz to on juz gra dla przyjemnosci i zarazvia na emeryturke :D . wczesniej to pewnie gral tylko dla pieniedzy :)

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 15:44   Sport

Wiesz, no wszystkiego sie mozna spodziewac, no ale mysle, ze on po prostu chce godnie sie pozegnac z tenisowym swiatkiem i w ostatnim roku karieiry po raz kolejny wygrac jakis turniej wielkoszlemowy ;) zycze mu tego, bo sobie na to zapracowal no a co sie tyczy Federera, to nei wiem,a le jak go widze to mnie az obrzydza - Fedek mi sie jakis taki bufonowaty wydaje :roll: a i nie za bardzo darze sympatia soistry Williams - natomiast Kim Clijsters to moja ulubiona zawodniczka :P

Bob
Yo!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 16:05   Sport

ja siostrzyczki lubialem ale po tej reklamie dla Mc Donalada jakis taki niesmnak mi sie nasunal. a tak to z tenisistek lubie Sharavowa (nie wiem czy dobrze napisalem :) )

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Listopad 2005, 16:12   Sport

Bob -> pisze sie Sharapova :) jesli o nia chodzi, tez jej zbytnio nei lubie :) Denrewuja mnie te jej jeki i tatus, ktory opierdala coreczke za to, ze przegra jakis tam mecz :)

mattirab 
Moderator

Wysłany: 6 Styczeń 2006, 19:57   Sport

Ale sie zrobilo! Janda i Ahonen wygrali TCS, jak to sie stalo? Tutaj: http://sport.onet.pl/3771,galeria_media.html
Nasze Powtórki

Laura_x 
No way!

Wysłany: 6 Styczeń 2006, 20:17   Sport

heh tez to ogladlama i uwierzyc nei moge - osobiscie kibicowalam Czechowi, no ale skoro stalo sie tak, jak stalo, no coz... po raz pierwszy w historii TCS sie taka sytuacja zdarzyla :DDDDD

Domia 
No way!

Wysłany: 6 Styczeń 2006, 21:25   Sport

A jak dla mnie, to skoki sie staly nudne juz. Bo ile mozna ogladac 50 facetow, ktorzy lecaaaaaaa i lecaaaaaa. Odkad Adam przestal wygrywac, juz nie ma tych emocji przed telewizorem, ktore towarzyszyly polowie Polski.

Laura_x 
No way!

Wysłany: 6 Styczeń 2006, 22:06   Sport

Domia -> moze i nudne, ale od czasu do czasu zdarzy sie im cos cieakwego pokazac ;)

a co do tenisa, cieszy mnie, ze Martina Hingis wrocila do gry ;)

Laura_x 
No way!

Wysłany: 16 Styczeń 2006, 13:33   Sport

Hmm ludzie, Australian Open sie dzisiaj zaczal - wiecie, pierwszy z czterech tenisowych turniejow wielkoszlemowytch :D i juz byly pierwsze niespodzianki, m . in odpadla Venus Williams i Tim Henman, a takze Carlos Moya :D niestety, nasza Marta Domachowska przerypala mecz z moja imienniczka z Belgii, czyli z Justine Henin-Hardenne :? chociaz, mimo wysokiej przegraniej, Marta pokazala kilka niezlych zagran :?

mattirab 
Moderator

Wysłany: 16 Styczeń 2006, 18:41   Sport

Dzis patrzylem na telegazecie na Eurosporcie, szukajac, kiedy bedzie snooker i widze na pierwszej stronie: 3:00 Australian Open i jakies dwa nazwiska, na kolejnych pieciu stronach to samo, dopiero potem inne godziny... cos sie pomieszalo na Eurosporcie z tym programem w telegazecie.
Nasze Powtórki

Domia 
No way!

Wysłany: 16 Styczeń 2006, 19:07   Sport

Laura - co do twojego imienia, to moj kolega kiedys nazwal taka jedna Justyne "Justa bez biusta", ale to bylo 6 lat temu xD

Wracajac do tematu, to chyba wszyscy widzieli piekny skok Mateji na cale 90 iles metrow :roll: Mial byc facet niby to nastepca Adama, ale cos mu nie wychodzi.

Laura_x 
No way!

Wysłany: 16 Styczeń 2006, 22:15   Sport

Matti -> snooker lecial pozno po poludniu, ale ja teog nie ogladalam, niestety :/

Cytat:
Laura - co do twojego imienia, to moj kolega kiedys nazwal taka jedna Justyne "Justa bez biusta", ale to bylo 6 lat temu xD

Domia -> mam biust w rozmiarze 75D, wiec chyba plask anie jestem :DDD

Odpowiedz do tematu