SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Icy.pl - moja wizja rozwoju xD
Autor Wiadomość
Mati99
Yo!

Wysłany: 1 Wrzesień 2014, 18:12   Icy.pl - moja wizja rozwoju xD

Cześć!

Całkiem niedawno zarejestrowałem się na forum, lubię grać w Icy Towera i komputery (Linux, programowanie). Na początku myślałem o reaktywacji projektu Icy Tower Battle, jednak zainstalowanie go na serwerze po prostu mnie przerosło (autor nie odpowiada na mejla, a sam mam zbyt małą wiedzę). Idea zaczerpnięta z kurnik.pl bardzo mi się podoba (ranking, kolory nicków, historia pojedynków itp.), ale design jest paskudny xD Strona główna Icy.pl też nie powala na kolana, dlatego w ramach nauki HTML/CSS postanowiłem, że zrobię własną wersję.

W tym temacie będę umieszczał strony HTML z moimi wizjami, jak powinno wyglądać nowe Icy.pl. Może znajdzie się ktoś, kto potrafiłby napisać do tego kod i mamy całość :p Zapraszam do komentowania, poprawiania i ulepszania (dopiero się uczę) kodu HTML/CSS.

OK, to na początek strona z profilem gracza.

Nowości
- w chmurce będzie wyświetlana liczba powiadomień (idea zaczerpnięta z Wykop.pl), tzn. ktoś napisze @twoj-nick, a Ty dostajesz powiadomienie
- w głównym menu oprócz dobrze znanych opcji dodałem Pojedynki (z Icy Tower Battle) oraz Mikroblog (z Wykop.pl). Forum vs Mikroblog, oba mają zalety i wady, ale świat idzie to przodu i wydaje mi się, że taki Mikroblog lepiej by się sprawdził na stronie
- po prawej stronie dodałem dwie nowe rzeczy: TRE (Ranking treningowy) oraz TUR (Ranking turniejowy), nie ma tego w ITB, a myślę, że warto wzorować się na oryginale, czyli na kurnik.pl
- obserwuj/nie obserwuj (z Twittera)
- osiągnięcia (z Wykopu)

Chciałem dodać jako załącznik, ale niestety wyskakuje błąd :( Daje linka: PROFIL GRACZA

Request Entity Too Large

The requested resource
/posting.php
does not allow request data with GET requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Sank-Prag
Yo!

Wysłany: 1 Wrzesień 2014, 18:49   

Mati99 napisał/a:
autor nie odpowiada na mejla

Heh.

Mati99 napisał/a:
design jest paskudny xD

Myślę, że Jacob potwierdziłby, że nie jest designerem. ;)

Mati99 napisał/a:
Strona główna Icy.pl też nie powala na kolana, dlatego w ramach nauki HTML/CSS postanowiłem, że zrobię własną wersję.

Bardzo dobra inicjatywa. Nonsensem jest mieć komukolwiek za złe propozycje i sugestie zmian. Kształć wyobraźnię myśląc, jak implementować różne funkcje. :)

ktoś z Upjers 
Wow!

Wysłany: 4 Wrzesień 2014, 18:32   

No niezły pomysł ;-) (4/6)

kasio121 
Yo!

Wysłany: 1 Wrzesień 2016, 19:15   

Czy jeszcze to w ogole istnieje? Chyba nikt sie tym juz nie zajmuje :(

Odpowiedz do tematu