SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
pomysł na biznes - Czyszczenie dywanów Bydgoszcz
Autor Wiadomość
Kaajex
Hey, good!

Wysłany: 25 Sierpień 2017, 22:19   pomysł na biznes - Czyszczenie dywanów Bydgoszcz

Cześć

Czyszczenie dywanów Bydgoszcz - tak brzmi mój pomysł na biznes. Co sądzicie, jakieś opinie porady, myślę że jest miejsce w tej branży. Mam zamiar prać wszystko, tapicerkę samochodów, kanapy, wykładziny - mam nadzieje, że jest w tym pieniądz.

Krzyś
Yo!

Wysłany: 30 Sierpień 2017, 12:45   

moim zdaniem cały czas jest zapotrzebowanie na takie usługi, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Krysiann 
Hey, good!

Wysłany: 4 Wrzesień 2017, 09:23   

moim zdaniem dobry pomysł, wszystko zależy od reklamy.

Addam
Yo!

Wysłany: 4 Wrzesień 2017, 12:00   

masz budżet na reklamę to będzie spoko.

Andrzeej
Hey, good!

Wysłany: 5 Wrzesień 2017, 07:51   

nie dowiesz się jak nie sprawdzisz.

Alleksannder
Hey, good!

Wysłany: 6 Wrzesień 2017, 13:26   

próbuj raz się żyje.

alvare 
Yo!

Wysłany: 7 Wrzesień 2017, 23:05   

Szczególnie przed świętami to może byc dochodowy biznes

Ustuch
Hey, good!

Wysłany: 1 Październik 2017, 15:25   

Pomysł fajny, ale zanim się zdecydujesz musisz dowiedzieć się ważnej rzeczy. W tym artykule https://www.wprost.pl/int...odpowiadac.html opiane jest jak reagować na opinie w internecie oraz jak ważne one są w budowaniu wizerunku firmy. Polecam Ci go przeczytać

kaajt
Hey, good!

Wysłany: 9 Październik 2017, 16:12   pomysł

Moim zdaniem super pomysł! A skoro jesteśmy przy podobnym temacie, to czy ktoś się wybiera na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Jestem ciekawa ile poznam ludzi zajmujących się biznesem. Sama chciałabym coś założyć, ale brakuje mi jeszcze odwagi, dlatego tam jadę :)

Floristka
Sweet!

Wysłany: 22 Marzec 2018, 21:15   

Jakiegokolwiek biznesu byś nie założył, musisz pamiętać, że zdarzają się problemy i trzeba umieć sobie radzić. Można wykorzystać rozwiązania z branży IT takie jak system sap https://www.motywacja-oso...e-swojej-firmy/ , który także zarządza zasobami ludzkimi, jeśli potrzebujesz takiej pomocy. Wiele firm korzysta z takich rozwiązań i przekonały się, jak to potrafi zmienić firmę na lepsze. A jeśli prowadzisz mały biznes, możesz zewnętrznej firmie zlecić ocenę przedsiębiorstwa.

jjusti18
Hey, good!

Wysłany: 29 Marzec 2018, 07:28   

Może i to jest dobry pomysł na biznes, ale jeszcze sobie przemyślałabym tą kwestię. Ja przykładowo planuję otworzyć swój gabinet medycyny estetycznej, ale jestem akurat w tym przekonana że biznes ten będzie dział bez zastrzeżeń i będę mieć klientów. Chociażby dlatego, że dzisiaj coraz więcej ludzi wybiera takie opcja jak m.in. np kwas hialuronowy do ust, niwelowanie zmarszczek, czy rozbijanie tkanki tłuszczowej. Takie zabiegi są bardzo lubiane i cenione przez ludzi.

Raku95
Hey, good!

Wysłany: 25 Kwiecień 2018, 18:01   Biznes

Czyszczenie dywanów może być dobrym biznesem, czemu nie. Spróbuj.
Niektóre firmy w ciągu całej swojej działalności ani razu nie mają problemów z płynnością czy działaniem , a z kolei inne wciąż muszą szukać rozwiązań, by się utrzymać. Na szczęście są spółki takie jak ta http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow , które pomagają prowadzić biznesy za niewielką opłatą.

Odpowiedz do tematu