SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pilka nozna
Autor Wiadomość
Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 25 Luty 2005, 22:12   Pilka nozna

O sporcie chyba tu malo tematow o ile sa . Jak myslicie po meczach 1/8 finalu kto wygra ligie mistrzow 04/05 . Ktory mecz byl najladniejszy ? Ktora bramka ?? Mi sie osobiscie najbardziej podobalo spotkanie Barcy z Chelsea i stawiam na Barce w LM!!

syo 
No way!

Wysłany: 25 Luty 2005, 22:54   Pi?ka no?na

Tak, mecz stal na wysokim poziomie. Osobiscie jestem za Barca, a w rywalizacji Krzynowek - Dudek oczekuje na bramke tego pierwszego :)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 26 Luty 2005, 09:31   Pi?ka no?na

Cytat:
Mi sie osobiscie najbardziej podobalo spotkanie Barcy z Chelsea i stawiam na Barce w LM!!

hyh... wyjales mi to z ust :) Barca ma naprawde duze szanse, aby wygrac tegoroczna LM :> pewnie sobie pomyslicie - "co to baba oglada mecze??!!??!!??" ... no ba ... ogladam kazdy jaki leci w tv :P ot co :D lubie noge i tak mi juz zostanie ^^ wole ja bardziej, niz np. siatkowke :P jedyne co jest jeszcze fajniejsze to kosz :wink: Krzynio vs. Dudek ? Zdecydowanie Krzynowek gora :D

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 26 Luty 2005, 11:06   Pi?ka no?na

Krzynio gora ? Ale chyba w ostatnim meczu jakos inaczej to wyszlo . Dudek w ostatniej minucie puscil , ale chyba patrzac na caly mecz to Dudek lepiej gral i chyba Liverpool ma wieksze szanse na awans. Mi sie bardzo podobal ten mecz . Ta presja Liverpoolu . No a Barca tez sie ladnie podniosla . I ten Maxi Lopez...

petr 
Administrator

Wysłany: 26 Luty 2005, 13:15   Pi?ka no?na

no, nareszcie jakis temat pilkarski... juz dawno chcialem taki zalozyc, ale tego nie zrobilem, bo myslalem ze na tym forum kibicow nie ma... a tu prosze, jacys normalni jednak sie znalezli! :D
jak ktos czytal moje zainteresowania w profilu albo moj podpis widac od razu, ze PN to cos bardzoo waznego w moim zyciu :)
no i jak rowniez wynika z mojego podpisu, moim ulubionym zagranicznym klubem jest MU, i to im co roku zycze wygranej w LM... w zeszlym roku odpadli przez Smoki, a teraz leca przez zarozumialy Milan - szkoda. z hoszpanskich klubow zawsze najbardziej lubialem Barce - i to im w takim razie zycze wygranej :)
pojedynek Dudek vs Krzynowek? - debilny wymysl dziennikarzy. zupelnie jakby to oni byli motorem napedowym swoich druzyn a tak raczej nie jest. beznadzieja. Liv wygral bo druzyna byla lepsza w calym meczu i juz.

proponuje zmienic idee tego tematu na 'pilka nozna', bo osobiscie mam jeszcze wiele do powiedzenia w tym temacie, a teraz nie wypada skoro jest na razie o tegorocznej LM... a to kropla w morzu :smile:

Profil FLD: 761 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 26 Luty 2005, 13:47   Pi?ka no?na

Ja osobiscie sercem i dusza jestem na Interem , niestety znowu zremisowali przez glupie bledy w obronie :/ , ale uwarzam ze na San Siro wygraja pewnie z Porto i przejda dalej .

Mecz Chelsea-Barca byl interesujacy , druga polowa byla bardzo dobra , ciekawa , wejscie Maxi Lopeza wnioslo do gry niesamowicie duzo ( ten chlopak jest naprawde dobry) choc druga bramka byla przypadkowa bo wydaje mi sie ze strzelal a nie podawal Eto'wi , to i tak zasluzyli na zwyciestwo i oczywiscie zycze im przejscia dalej .
Mysle ze Murinho na rewanz chce strzelic bramke i przejsc do obrony do konca meczu , ale mam ogromna nadzieje ze mu sie to nie uda ...

Co do meczu ManU-Milan , to wynik tego spotkania jest bardzo nie sprawiedliwy , ManU wiecej mialo akcji , strzalow , przewage przy pilce , i niestety wielka ilosc nie wykorzystanych 100% ... ale taka jest pilka , nikt tego nie zmieni .

Pojedynek miedzy Liverpoolem a Leverkusen jest juz dla mnie rozstrzygniety , w rewanzu wystapi juz Gerrard i jestem wrecz pewny ze nie zmarnuja przewagi jaka sobie zapewnili.

Juve-Real bardzo ciekawy rewanz sie szykuje , jak real strzeli jedna bramke jest juz po wszystkim , jak juve strzeli pierwszy brakme to bedzie bardzo ciekawie :)

Arsenal - Bayern tu tez juz dla mnie jest wszystko jasne , arsenal nie jest stworzony na lige mistrzow , Bayern choc uchodzi za slabszego , przejdzie dalej pewnie :)

Reszta pojedynkow tez juz raczej wyjasniona :)

FORZA INTER :)

syo 
No way!

Wysłany: 27 Luty 2005, 00:33   Pi?ka no?na

Cytat:
Ja osobiscie sercem i dusza jestem na Interem , niestety znowu zremisowali przez glupie bledy w obronie , ale uwarzam ze na San Siro wygraja pewnie z Porto i przejda dalej .

Tak jest - Inter ma wiecej remisow niz zwyciestw. Mancini sprawia, ze bukmacherzy czesciej wygrywaja ;)

Cytat:
choc druga bramka byla przypadkowa bo wydaje mi sie ze strzelal a nie podawal Eto'wi

Na powtorkach wyraznie widac iz Lopez spojrzal w strone Eto'o wiec uznaje to za podanie :)

Cytat:
Co do meczu ManU-Milan , to wynik tego spotkania jest bardzo nie sprawiedliwy , ManU wiecej mialo akcji , strzalow , przewage przy pilce , i niestety wielka ilosc nie wykorzystanych 100% ... ale taka jest pilka , nikt tego nie zmieni .

Nie pojmuje wyniku tego meczu, gdyz MU to dla mnie pewniak... Przynajmniej do fazy polfinalow. Bo innego finalu niz Barca-Chelesea (ktory niestety nie jest finalem :( ) sobie nie wyobrazalem...

Cytat:
Pojedynek miedzy Liverpoolem a Leverkusen jest juz dla mnie rozstrzygniety , w rewanzu wystapi juz Gerrard i jestem wrecz pewny ze nie zmarnuja przewagi jaka sobie zapewnili.

Odnotujmy to, ze mecz bedzie grany na BayArena. Spodziewam sie PRZYNAJMNIEJ jednej bramki Krzynowka :twisted:

Cytat:
Juve-Real bardzo ciekawy rewanz sie szykuje , jak real strzeli jedna bramke jest juz po wszystkim , jak juve strzeli pierwszy brakme to bedzie bardzo ciekawie

Mecz slaby w wykonaniu Realu, nie potrafili wykorzystac wielu szans (slupek, poprzeczka...). Mysle, ze w Turynie postawia kropke nad i i odniosa nawet wyzsze zwyciestwo niz na Santiago Bernabeu

Cytat:
Arsenal - Bayern tu tez juz dla mnie jest wszystko jasne , arsenal nie jest stworzony na lige mistrzow , Bayern choc uchodzi za slabszego , przejdzie dalej pewnie

Szczerze powiedziawszy - bardzo smieszny mecz :D

Barca w przod!

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 27 Luty 2005, 09:45   Pi?ka no?na

Hmm... Krzynowek ostatio chyba jest w slabszej formie , ale on potrafi zaskoczyc . Mecz Juve - Real bedzie bardzo ciekawy , Real bedzie sie pewnie mscil za porazke w LM 02/03 . Ale Juve wygrywa swoje mecze po 1:0 w LM tak wiec mozna sie spodziewac emocjii , moze nawet rzutow karnych . Jezeli Beckham bedzie wykonywal jak w meczu Anglia : Turcja to chyba Real nie przejdzie . Mysle ze na dzien dzisejszy pewniakami do przejscia do cwiercfinalu sa : Bayern , Lyon , Liverpool . Reszta pojedynkow to jeszcze sprawa otwarta :)

petr 
Administrator

Wysłany: 27 Luty 2005, 13:07   Pi?ka no?na

hmm, profesjonalne recenzje, jestem pod wrazeniem :smile: ja nigdy nie interesowalem sie LM, bo to jedna wielka komercha i nic wiecej. zwlaszcza pomysly G-14... wkurza mnie to. moje zycie to liga :P

rozumiem ze mam zalozyc osobny temat dot calej reszty pilki noznej? :) bo chcialbym sie wypowiedziec :) fajnie byloby zrobic jeden, duzy, czyli ten zmienic :)

aha, no i przyznam sie ze nie ogladalem zadnego meczu LM z w/w, po prostu nie moglem :( nawet bramek do tej pory nie widzialem.

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 27 Luty 2005, 13:26   Pi?ka no?na

Wedle zyczenia Piotrek :)
Teraz mozna rozwinac watki . Moze na poczatek : Jak zagra Mila w meczu z Atletic Bilbao ? . Relacje z meczow mozna znalezc na www.uefa.com :) IN ENGLISH OFF COURSE

tajek
Splendid!

Wysłany: 27 Luty 2005, 15:11   Pi?ka no?na

Hmm jesli nazwa tematu sie zmienila to wyglada na to ze moge napisac o wielkim meczu ktory sie zbliza , jak narazie to nim zyje , chodzi oczywiscie o mecz Inter-Milan ....
Derby Mediolanu , mecz napewno bedzie ciekawy zaluje ze niemam gdzie go zobaczyc :/

Przewidywane sklady -
Inter: 1.Toldo, 2.J.Zanetti, 2.Cordoba, 11.Mihajilovic, 16.Favalli, 14.Veron, 6.C.Zanetti, 19.Cambiasso, 25.Stankovic, 10.Adriano, 32.Vieri

Milan: 1.Dida, 2.Cafu, 13.Nesta, 3.Maldini, 4.Kaladze, 8.Gattuso, 21.Pirlo, 20.Seedorf, 22.Kaka, 15.Tomasson, 11.Crespo

Oby dwie druzyny zmeczone LM , nie w pelnych skladach , ale spotkanie i tak zapowiada sie niezwykle ciekawie . Jak pewnie wiecie druzyny te maja ten sam stadion wiec niema co sie sugerowac kto jest gospodarzem ;) jedyna roznica jest ilosc kibicow jaka bedzie mogla byc u gospodarza ktorym jest Inter .
Ostatni mecz tych druzyn zakonczyl sie remisem 0-0

Sercem i dusza jestem za Nerazzurri i mam nadzieje ze przelamia zly nawyk remisow i wygraja ;)
FORZA INTER :)

petr 
Administrator

Wysłany: 27 Luty 2005, 17:04   Pi?ka no?na

pamietam ich derby w LM z 2 lata temu... ten sam stadion, a raz wszystko czerwone, a raz wszystko niebieskie :razz:

czy ktos widzial bramki z meczu Arsenal - Man Utd? to bylo cos, moj team wygral 4:2... wtedy bylem naprawde szczesliwy... :) jak ktos nie ma, moglbym jakos dac, ale nie wiem jak, bo to ma 17 mega -_-

no i co sadzicie o Polskiej lidze? GieKSa upada - staram sie jak moge wspomagac akcje - Wisla tez upada, tylko ze inaczej, a moja Amica zbroi sie jak moze :grin: przynajmniej sie staraja, no ale Smirnovs i Simr na pewno oslabieniami nie beda ^^

repra? - mysle ze nie ma co sie przejmowac przegrana z Bialorusia; towarzyski mecz to towarzyski i nikt nie musi sie przykladac, poza tym pamietajmy ze to praktycznie srodek okresu przygotowawczego ^^ nie jest tak zle, mamy tylko punkt straty do Anglii i naprawde duze szanse na awans. nie ma co sie zalamywac przegrana :wink:

BTW - czy ktos tutaj odwiedza czasem portal www.90minut.pl ? to moja strona startowa O_o i dlatego codziennie wychwytuje wszystkie ciekawe newsy :) teraz polecam artykol o przejmowaniu przez Katowickich kibicow GieKSy... smutne, ale budujace :smile:

aha - dzieki Karciooz :) myslalem ze ktos z moderow to zrobi, bo zapomnialem o prawie zalozyciela o_O

Domia 
No way!

Wysłany: 27 Luty 2005, 17:50   Pi?ka no?na

Cytat:
Wisla tez upada

ojj trudno mi to powiedziec, ale musze ci przyznac racje :cry: niedlugo wisla spadnie do II ligi, do III i tak coraz nizej... az do ligi, w ktorej jest moja osiedlowa Bronowianka :P :wink: to wszystko stalo sie tak nagle... w jednym momencie wisla zaczela sie rozpadac... Kasperczak zrobil out! sprzedali chyba pol wisly i dupa :/
Cytat:
GieKSa upada

sie nie przejmuje tym bo nie lubie Katowic :wink: smrod jak diabli :lol: :wink:
Cytat:
nie ma co sie zalamywac przegrana

pewnie :D niedlugo przegramy z 3-ligowa druzyna z bangladeszu i tez bedzie dobrze :D bo i tak z Anglia przegramy tylko 1:2 :wink: ale i tak Rasialdinho wszystkich uratuje :lol:

domaz
Fantastic!

Wysłany: 27 Luty 2005, 18:57   Pi?ka no?na

domia napisał/a:
ale i tak Rasialdinho wszystkich uratuje :lol:

Ej no domia nie smiej sie z naszego asa on ma juz 14 bramek w angielskiej 2 lidze

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 27 Luty 2005, 20:28   Pi?ka no?na

Ale w naszej reprezentacji sie przelamac nie moze . Tak samo mial kiedys Zurawski i mu przeszlo w koncu . Wisla moze sie podniesze jeszcze . Chociaz nie wydaje mi sie zeby ktos jej wydarl mistrzostwo . A potem pewnie odejdzie wiekszosc graczy i Wisla stanie sie druzyna klasy Lecha czy Wisly Plock :)

Domia 
No way!

Wysłany: 27 Luty 2005, 21:34   Pi?ka no?na

paluszek napisał/a:
domia napisał/a:
ale i tak Rasialdinho wszystkich uratuje :lol:

Ej no domia nie smiej sie z naszego asa on ma juz 14 bramek w angielskiej 2 lidze

jak przejda do I ligi premiership to przestane sie smiac :P w angielskiej II lidze to nawet by przedszkolak strzelilby gola, a wiem co mowie bo ogladalam kilka meczy i widze jak oni graja :roll: no ale dobra koniec tematu nie ma sie co sprzeczac :P :D

petr 
Administrator

Wysłany: 27 Luty 2005, 23:06   Pi?ka no?na

No nie wiem, dla mnie poziom League Championship przewyzsza o wiele polska ekstraklase. Zwlaszcza pod wzgledem stadionow i budzetow klubow.

Poza tym - tam gra sie inaczej... W takiej pierwszej lidze angielskiej (czyli nasza druga) wszyscy gryza trawe, w klubach jest inna organizacja... Zupelnie jak w drugiej Bundeslidze... Tam sezon jest bardzo meczacy...

Mysle ze Greg da sobie rade i w Premiership.

syo 
No way!

Wysłany: 27 Luty 2005, 23:54   Pi?ka no?na

Cytat:
Mysle ze Greg da sobie rade i w Premiership.

Gdyby tylko pokazal na co go stac w reprezentacji. Mysle, ze nie tylko ja mam go za "drewniaka" po tym, jak w towarzyskim z Bialorusia nie trafil w pusta bramke tylko w gore... :?

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 28 Luty 2005, 16:29   Pi?ka no?na

Inter 0:1 Milan- hehe Tajek ,jednak Milan . To moj faworyt do mistrzostwa Wloch :) We Wloszeh liczy sie juz tylko Milan i Juve , Inter raczej ze swoimi remisami daleko nie zajedzie :(
Chelsea 3:2 FC Liverpool - no Dudzio sie postaral ale niestety na marne
Deportivo 2:0 Real - ja sie osobiscie ciesze , chyba trudy LM wychodza

tajek
Splendid!

Wysłany: 28 Luty 2005, 16:37   Pi?ka no?na

Karciooz napisał/a:
Inter 1:0 Milan

Szkoda ze naprawde nie bylo takiego wyniku :/ , niestety inter przegral choc mial przewage co mnie pociesza , rozegrali bardzo dobry mecz tylko niestety szczescie w futbolu takze sie liczy :(
FORZA INTER ;)

W kolekach co byly ostatnio bylo wiele niespodzianek , barca zremisowala z ostatnia druzyna w lidze :) , real przegral ( mnie to nie dziwi buhehe) , arsenal zremisowal a powinien wygrac jesli mysli o wygraniu Premiership ... poprostu kolejki niespodzianek ;)

Odpowiedz do tematu