SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
6 Wrzesień 2007, 19:42
Temat o PastorzeFX
Autor Wiadomość
PastorFX
Wow!

Wysłany: 13 Maj 2004, 21:47   Temat o PastorzeFX

Siema! No wiec witam Was wszystkich pierwszy raz po upadku mojej strony. Dostalem wiele e-maili i postaram sie wyjasnic pare kwestii.

Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale uznalem ze jest to obecnie najlepsza strona o IT w Polsce, bardzo zreszta ladna.

Po pierwsze, ICYTOWER.NET juz nie bedzie, w kazdym razie nie bedzie to moja strona, a co najwyzej przekaze paleczke komu innemu (juz jest chetny (tak tak, ty [masz jako jedyny z polskich icytowerowcow moj nowy numer kom]) i nawet trwaja prace ale nic nie moge zdradzic). Dlaczego? Dlatego ze to mi sie znudzilo. To byla strona o niczym. Nie bylo nikogo, kto moglby ja profesjonalnie poprowadzic, a ja mam wazniejsze sprawy na glowie. Oczywiscie, pare osob sie zglosilo, ale nikt nie spelnial wymagan. Bo chcialem, zeby strona pod ktora si podpisuje byla ladna, nie razila niepoprawnoscia jezykowa oraz cos soba reprezentowala. Troche pomagal mi PETR, ale jemu to sie procek spalil a na nowy ni ma ;p.

Dlaczego mi sie znudzilo? Dlatego ze jest to temat ogolnie nieciekawy. Co ja moge zaproponowac takiej ilosci ludzi (w szczytowym momencie ponad 1400 odslon/dzien) zainteresowanych mala prosta gierka? Ranking? Fanklub? Do tego trzeba czasu, checi i troszeczke umiejetnosci. A mialem (albo mi sie wydaje) tylko te dwa ostatnie punkty.

Czy Icy Tower utkwi w mojej pamieci? Z pewnoscia tak, chociazby dlatego, ze byla to moja najlepsza strona, pierwsza ktora osiagnela prog 100000 odwiedzin (ile to juz nie pamietam dokladnie ale cos kolo 150 tysiecy). Ale stawiam sobie poprzeczke coraz wyzej. Nie interesuje sie teraz tylko Internetem (celowo z duzej litery). Zaczelem sie interesowac sieciami komputerowymi, ale takze sprawami bardziej "przyziemnymi".

Jak tam rybki? No wiec rybki OK, troche ostatnio zaniedbane. Mieczyk ma juz kolejna samice.

Jeszcze dodam cos od siebie dla wszystkich webmasterow stron o Icy Tower: dajcie ludziom wolna reke. I blagam: popracujcie troche nad interaktywnoscia i designem!

Hmm to by bylo tyle. Mam nadzieje, ze znajde swoj "icytowerowy dom" na tym forum. Bo teraz sama gra mnie juz nie wciaga, nie mam jej nawet na kompie. Ale dyskusja na jej temat nadal jest dla mnie aktualna i chyba zaraz zassam z dzialu download wersje 1.2 :)
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 06:57, w całości zmieniany 2 razy  
  IT Code:

Broda 
Amazing!

Wysłany: 13 Maj 2004, 21:54   PastorFX: Witam!

Eh ja wogole nie jarze o co ci chodzi :roll: Kto ty jestes???

domaz
Fantastic!

Wysłany: 13 Maj 2004, 21:59   PastorFX: Witam!

No broda wez sie nie osmieszaj to jest przeciez webmaster wielkiego slawnego itp. ICYTOWER.NET(S.P).....nie mow ze nigdy tam nie byles

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

CelseR
Eextreeme!

Wysłany: 13 Maj 2004, 22:00   PastorFX: Witam!

fajnie to moze zobaczysz moja strone dopiero powstala 8) moze mi cos podpowiesz :P

EDIT: Paluszek ja tez tam nigdy nie bylem bo dopiero co zaczalem grac od miecha :P

Broda 
Amazing!

Wysłany: 13 Maj 2004, 22:01   PastorFX: Witam!

Eeeee no coz powiem ze eee nigdy nie bylem na jego stronie a gdzie ona jest???

domaz
Fantastic!

Wysłany: 13 Maj 2004, 22:10   PastorFX: Witam!

Ta strona to bylo WWW.ICYTOWER.NET ale juz nie istnieje. Tam bylo tez forum na ktorym byl rozgrywany I PTIT o ile dobrze pamietam

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Maj 2004, 22:17   PastorFX: Witam!

Cytat:
Eeeee no coz powiem ze eee nigdy nie bylem na jego stronie a gdzie ona jest???

Juz nie ma. -_-'

Pastor - welcome, super ze sie wreszcie odezwales. :) Neta masz juz na stale?

P.S. Please zdradz sposob na 1000 odwiedzin dziennie. :D

P.S.S.

Cytat:
chyba zaraz zassam z dzialu download wersje 1.2

1.2.1 :twisted:

Falien
Eextreeme!

Wysłany: 13 Maj 2004, 22:33   PastorFX: Witam!

No i odezwal sie :) Myslalem ze juz nic z tej strony nie bedzie.. ale jednak webmaster zyje :] ryby tez :P No osiagnoles wielki sukces z ta strona.. Ja jestem jednym z tworcow strony www.icytover.prv.pl mamy juz na liczniku prawie te 45 tysiakow Moze Cie jeszcze kiedys przegonimy :) Ale Ta strona icy.pl Jest bardziej tematyczna, ja jestem tylko od rekordow ;) A takie pytanie... za domene net placi sie?
I drugie pyt.. jak mamy ludzia dac wolna reke? CO masz na mysli?

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Maj 2004, 22:44   PastorFX: Witam!

Cytat:
Ja jestem jednym z tworcow strony www.icytover.prv.pl

Dziwne, zawsze myslalem ze tylko ty sam ja prowadzisz...

Cytat:
mamy juz na liczniku prawie te 45 tysiakow

:shock: Nie tak dawno wydawalo mi sie, ze bylo tam tylko 16 tysiecy. ;] Gratulacje, strasznie szybko lecicie. ;]

Cytat:
za domene net placi sie?

Odpowiem za Pastora - tak. :( Chyba okolo 50-75 zl.

Cytat:
jak mamy ludzia dac wolna reke? CO masz na mysli?

Moze jeszcze wiecej baz danych z mozliwoscia dodawania wlasnych postaci i modow czy jakis system komentarzy? Hm, wlasnie, przydalyby sie komentarze na Icy. ;]

syo 
No way!

Wysłany: 14 Maj 2004, 13:07   PastorFX: Witam!

Pastor, milo Cie widziec i zapraszamy do uczestnicwa w naszym forum.

Coz innego moge powiedziec, mam nadzieje ze nie postapisz jak Petr, ktory nie wiem w jakim celu okreslil nasze forum jako kompletnie nieznajome dla niego ("Nie mam z tym forum nic wspolnego"). No i nazwal Viny'ego najnormalniejszym z Piatki Moderatorow :wink: .

Jeszcze raz witam Cie goraco.
  Profil FLD: 91 IT Code:

PastorFX
Wow!

Wysłany: 14 Maj 2004, 13:20   PastorFX: Witam!

No wiec jest prosty sposob na full odwiedzin: wyszukiwanie sensacji. Pamietacie boom z beta IT1.2??

Hmm nie rozumiem PETRa. Gdybym reanimowal swoja strone (czego na wlasna reke nie zrobie) zamiast nowego forum wolalbym, o ile wlasciciel strony chcialby, polaczyc te strony za pomoca wspolnego forum. Dlatego ze mnie interesuje INTERAKTYWNOSC i DOBRA ZABAWA :)

Hmm co do forum to zostane tutaj i bede pisal posciki i odpowiedzi :)

Jezeli mnie nie znacie, to jestem ten lepek od ICYTOWER.NET, wystepujacy wczesniej pod pseudonimami m4c13k, MAG oraz z normalnego imienia i nazwiska :) Wsrod niektorych kumpli jestem nazywany Szatan albo Satan, a w szkole po prostu Maciek.

IcyTower.NET nie wroci bo wlasnie domena zostala sprzedana ;p
  IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 14 Maj 2004, 14:31   PastorFX: Witam!

Pastorek wrocil :D Pamietasz stara rabnieta Domie ;) :P :lol:

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 14 Maj 2004, 14:43   PastorFX: Witam!

pamietam ta strone... chcialem sie do PTIT zapisac ale mi tam zadne linki nie dzialaly, tylko strona glowna. a poniewaz icy.pl nie znalem, odpuscilem sobie IT na pare miesiecy... a szkoda

domaz
Fantastic!

Wysłany: 14 Maj 2004, 14:50   PastorFX: Witam!

No ja mialem podobnie devastator wlasnie dlatego ze przestal dzialac jakikolwiek porzadny serwis o IT i z czolowka graczy nie mialemnic wspolnego to odstawilem it na jakiegos miecha:D

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 14 Maj 2004, 16:46   PastorFX: Witam!

Cytat:
Siema!

No witaj, ciesze sie ze sie pojawiles, jak tam twoj net? masz czy nie masz, a jesli masz to jaki?

Cytat:
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale uznalem ze jest to obecnie najlepsza strona o IT w Polsce

jestem zaszczycony :)

Cytat:

bardzo zreszta ladna.

to juz sprawka vinego ;)

Cytat:

Jak tam rybki? No wiec rybki OK, troche ostatnio zaniedbane. Mieczyk ma juz kolejna samice.

u mnie stare mieczyki pozdychaly, a nowe niezdazyly nic zrobic bo akwarium mi sie wylalo :(

Vinyanov napisał/a:

Hm, wlasnie, przydalyby sie komentarze na Icy. ;]

beda, dajcie mi tylko troche czasu :) na razie pracuje nad liga

Syo napisał/a:

No i nazwal Viny'ego najnormalniejszym z Piatki Moderatorow .

myslalem ze tak jest naprawde :P :D a tak na powaznie wszyscy sa spoko :)

PastorFX napisał/a:

zamiast nowego forum wolalbym, o ile wlasciciel strony chcialby, polaczyc te strony za pomoca wspolnego forum

to nie jest zly pomysl :)

PastorFX napisał/a:

(juz jest chetny (tak tak, ty [masz jako jedyny z polskich icytowerowcow moj nowy numer kom]) i nawet trwaja prace ale nic nie moge zdradzic).

tak sie sklada ze wiem o kogo chodzi i chyba wieksza czesc ludzi sie domyslila, ale niestety ta osoba nie odwiedza tego forum :)

pozdr
ps. Pastor, masz moze kopie zapasowa forum icy.net?? wiem ze piotrek ma, ale na dysku, ktory z kolei jest razem z kompem w naprwie.. nie wiem ile to potrwa. Jakbys mial to odezwij sie na GG , z gory thx

Profil FLD: 34 IT Code:

PastorFX
Wow!

Wysłany: 14 Maj 2004, 17:27   PastorFX: Witam!

>>tak sie sklada ze wiem o kogo chodzi i chyba wieksza czesc ludzi sie domyslila, ale niestety ta osoba nie odwiedza tego forum

Juz nie bedzie IT net, sprzedana domena :)

>>ps. Pastor, masz moze kopie zapasowa forum icy.net?? wiem ze piotrek ma, ale na dysku, ktory z kolei jest razem z kompem w naprwie.. nie wiem ile to potrwa. Jakbys mial to odezwij sie na GG , z gory thx

Nie mam, ni h(cenzura)a
[size=9px]
[Tajek] Pastor prosze nie przeklinaj na forum [/size]
  IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 14 Maj 2004, 17:33   PastorFX: Witam!

Cytat:
Juz nie bedzie IT net, sprzedana domena

No ale chyba "www.icytower.net" nie bedzie domena strony o czyms innym niz Icy Tower. ;]

Falien
Eextreeme!

Wysłany: 14 Maj 2004, 22:14   PastorFX: Witam!

Cytat:
Dziwne, zawsze myslalem ze tylko ty sam ja prowadzisz...

NIe Zalozyl ja moj Brat Sloth a ja mu od pewnego czasu pomagam.. :) Tak praktycznie wszystko robie :P
Cytat:
Nie tak dawno wydawalo mi sie, ze bylo tam tylko 16 tysiecy. ;] Gratulacje, strasznie szybko lecicie. ;]

Sam sie dziwie takiej liczbie :D Dzis patrze 323 odsloniecie w tym dniu!! TO chyba nasz rek!! Dzieki Za grat ;) No a tak przy okazji.. Vin.. Masz juz swoje odegrane lata w Icy glupio to tak ta moja lista sie ma ze Ciebie tam nie ma :) Czekam na rekordy jesli mozesz...:)

petr 
Administrator

Wysłany: 13 Listopad 2004, 19:26   PastorFX: Witam!

Ja tez chcialem Wam sporo rzeczy wyjasnic...

Cytat:
Po pierwsze, ICYTOWER.NET juz nie bedzie

hehe, a jeszcze niedawno mowiles co innego... No coz, pomysl z Twoim serwem nie wypalil (Viny - wiesz o czym mowie)..

Cytat:
(juz jest chetny (tak tak, ty [masz jako jedyny z polskich icytowerowcow moj nowy numer kom]) i nawet trwaja prace ale nic nie moge zdradzic).

ehh....

Cytat:
Troche pomagal mi PETR,

Troche?! W sumie na koncu na forum robilem wszystko sam... Ale nie wazne...

Cytat:
ale jemu to sie procek spalil a na nowy ni ma ;p.

Kase to mialem, ale wiecie jak trudno jest znalezc Durona DO 1200 mHz?! 2 miechy szukalem! (Allegro odpada - 150 zeta tam stracilem i sie zrazilem).

Cytat:
Coz innego moge powiedziec, mam nadzieje ze nie postapisz jak Petr, ktory nie wiem w jakim celu okreslil nasze forum jako kompletnie nieznajome dla niego ("Nie mam z tym forum nic wspolnego").

Mialem na mysli syf na nim panujacy - np w "Pomocy". A co do tego drugiego - po upadku IT.NET przez jakis czas bylem obrazony na caly pol-swiatek IT... Wkurzalo mnie, ze ja juz w tym nie uczestnicze...

Cytat:
No i nazwal Viny'ego najnormalniejszym z Piatki Moderatorow :wink: .

Cytat:
myslalem ze tak jest naprawde a tak na powaznie wszyscy sa spoko

Bez obrazy, ale po prostu Viniego znam najdluzej i najlepiej, mam z nim najlepszy kontakt. W koncu nasza znajomosc i wspol-moderatorstwo siega jeszcze czasow forum na free4web'ie wiec... A co do tego kontaktu - teraz nawiazalem go rowniez z Syo'em :wink:

Cytat:
Gdybym reanimowal swoja strone (czego na wlasna reke nie zrobie) zamiast nowego forum wolalbym, o ile wlasciciel strony chcialby, polaczyc te strony za pomoca wspolnego forum. Dlatego ze mnie interesuje INTERAKTYWNOSC i DOBRA ZABAWA

A jeszcze niedawno mowiles co innego - pieniles sie na kazda propozycje wspolpracy z Icy.pl.

Cytat:
Cytat:
Cytat:
bardzo zreszta ladna.

to juz sprawka vinego

SaleiB, moze nie zauwazyles, ale to byl paskudny sarkazm... Wiem, bo Maciek nie raz nabijal sie na gg z lay'a Viniego.

Cytat:
ps. Pastor, masz moze kopie zapasowa forum icy.net?? wiem ze piotrek ma, ale na dysku, ktory z kolei jest razem z kompem w naprwie.. nie wiem ile to potrwa. Jakbys mial to odezwij sie na GG , z gory thx

Mam kopie ale tylko serwisu w HTML, jest nawet na moim serwie -
www.tvtom.pl/piotrek9/icytower/

Dzieki, ze moglem tu wszystko wyjasnic!

Profil FLD: 761 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Listopad 2004, 19:46   PastorFX: Witam!

Cytat:
Cytat:
Cytat:
bardzo zreszta ladna.

to juz sprawka vinego

(...) to byl paskudny sarkazm... Wiem, bo Maciek nie raz nabijal sie na gg z lay'a Viniego.

:lol: Moze i mial troche racji, szczyt marzen webmastera to na pewno nie jest. :wink: [size=9px]Chociaz w zasadzie moglbym zapytac go teraz rewanzowo, co sadzi o wstawianiu na wlasne strony layoutu wbudowanego w osobny system zarzadzania trescia. :D [/size]

Cytat:
www.tvtom.pl/piotrek9/icytower/

:) (ten usmiech nie ma nic wspolnego z tematyka poprzenim akapitu, tylko z wspomnieniami :wink: )

Odpowiedz do tematu