SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
zlecę pracę licencjacką
Autor Wiadomość
Fulir 
Yo!

Wysłany: 17 Styczeń 2019, 11:09   zlecę pracę licencjacką

Witam! mam do napisania pracę licencjacką, nie chodzi o całość ale o jakąś ludzką pomoc w zaczęciu z Bankowości :) Macie może opinie na temat tych tutaj? https://www.pracazekonomi...-magisterskich/ naprawdę ciekawa strona! Ale nie mam opinii i się trochę boję :/
Ostatnio zmieniony przez Fulir 20 Styczeń 2019, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  

dionizoswcielon
Sweet!

Wysłany: 19 Listopad 2019, 09:02   

Daj spokój ,też już miałem takie rozkminy, a z perspektywy czasu to był pikuś, teraz się martwię o pracę magisterską, ale już mniej niż wtedy. Nawjważniejsze to dobry plan. Jak będziesz miał dobrze napisany plan pracy zatwierdzony przez recenzenta to można nawet po 15 stron dziennie pisać jak się wie coś o temacie, który się wybrało, a zakładam, że nie losowałeś z kapelusza :P do tego ważne, żeby nic cię nie rozpraszało, ja na przykład na czas pisania pracy czyli jakieś 1-2 tyg miałem dostawę pizzy z https://www.pizzadominium.pl/ codziennie dosłownie, ale dzięki temu, nie dość , że pisanie kojarzylo mi się z pizzą, którą uwielbiam to dodatkowo nie traciłem czasu na chodzenie do sklepu i robienie posiłku co pozytywnie wpłynęło na to jak mi szło pisanie. Jak już zaczniesz to minie chwila i będziesz miał skończoną prackę, daj sobie spokój z wydawaniem na to hajsu, bo potem wychodzą kwasy, antyplagiat pokazuje plagiat i są większe komplikacje niż jakbyś siadł i sam to zrobił. To nie jest pisanie książki , to tylko praca licencjacka :P

Odpowiedz do tematu