SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 14:05
tajek
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 16 Maj 2004, 13:38   tajek

W ramach ostudzenia emocji z dnia wczorajszego i skroceniu oczekiwania na druga kolejke ligi, zapodaje obiecany od dawna wywiad z tajkiem. Kto nastepny? Czekam tutaj na Wasze opinie.

(zach. oryg. pisownie)

Syo: Witaj, tajek! Przez najblizsze kilka linijek bede przeprowadzal z Toba wywiad wiec przygotuj sie fizycznie i mentalnie :D
tajek: Witaj Syo i witam wszystkich ktorzy czytaja ten Wywiad . Trema mnie zzera na sama mysl ze ktos chce zrobic ze mna wywiad , ale chyba jestem dobrze na to przygotowany :) , czekam na pytania.
S: Na dobry poczatek - mozesz sie przedstawic i napisac cos o sobie?
t: Tak wiec nazywam sie Bartlomiej Kruk , pochodze ze slaska a dokladnie z Rybnika , chodze do 3 klasy gimnazjum , nauka nie jest moja mocna strona ( niestety ) , interesuje sie muzyka , internetem a takze wieloma grami komputerowymi .
S: Icy Tower - jakim sposobem ta gra znalazla sie na Twoim dysku?
t: Gre ta ujrzalem w szkole spodobala mi sie bardzo , przyszedlem do domu wyszukalem na necie i oczywiscie sciaglem i tym sposobem mam ja az do dzis na moim twardym (dysku, zboczuchy :D - przyp. Syo ) .
S: Twoje poczatki - pamietam tylko moja walke z Toba na poziomie 590 :D , ale reszta jest mi malo znana - mozesz co nieco przyblizyc?
t: Pamietam wlasnie te czasy jak mielismy prawie identyczny wynik , wtedy moim marzeniem bylo przeskoczyc Vinego on mial wynik 628 a ja o 30 schodkow mniej , gralem bardzo wiele zeby tego dokonac i pewnego dnia udalo sie , mialem wynik 674 , z czasem mialem coraz to wieksze ambicje , nastepnym moim celem byl wynik Asefa ktory ma do dzis , i tak brnalem do przodu :)
S: "Jak dlugo, ile, jak..."
t: Rekordy moje na poczatku padaly dosyc szybko , niekiedy o bardzo mala ilosc a zdarzalo sie pobic rekord o ponad 100 schodkow , najwiecej czasu spedzilem na schodkach miedzy 600 a 700 , tam to rekord robilem o 4-5 schodkow , bardzo mnie to denerwowalo i szukalem jakiegos sposobu zeby w koncu przekroczyc te granice , i udalo sie zmienilem startowy schodek na kosciany i pozniej juz bylo super.
S: Mistrzostwo Polski nie uzyskane, za to zwyciestwo w II PTITcie zdecydowanie Ci sie nalezalo - co sadzisz o turniejach, ktore odbywaja sie dosyc czesto, o organizacji no i oczywiscie o nieudanych probach zorganizowania turniejow przez niektorych uzytkownikow naszego forum?
t: Mistrzostwo Polski jak najbardziej nalezalo sie WAPowi , szkoda ze juz nie gra w IT , PTIT2 byl bardzo trudny , mialem wielu bardzo dobrych przeciwnikow ale jakos mi sie udalo i wygralem .
O turniejach moge powiedziec tylko jedno ze do organizowania tego jest stworzony tylko Syo , swietnie wszystko organizuje , wszystko jest robione na czas i w ogole , bez ciebie Syo byla by jedna wielka Nuda . Nieudane proby organizowania innych turniejow przez uzytkownikow forum swiadczy tylko o bardzo zlej organizacji (zawsze sie o to pytam wiec niech nikt nie mysli, ze daje to dla wlasnej satysfakcji :) - przyp. Syo)
S: Zdecydowany temat nr 1 - 15 maja 2004 r. Jak pamietasz ten dzien jako sukces indywidualny i sukces dla kraju jesli chodzi o punkty na liscie Wiggina?
t: Tak 15 maja to bardzo wazna data , wszystkich chyba zaskoczyly wyniki ktore padly tego dnia , gdy zobaczylem ze ty i mario zrobiliscie takie imponujace wyniki to poczulem sie zagrozony , od razu poszedlem grac i oplacalo mi sie zrobilem to na co czekalem :) , punkty jakie przyniosa te wyniki bardzo sie przydadza Polsce , teraz bedzie juz bardzo mala roznica miedzy nami a Wlochami .
S: Zapowiadasz kolejny zaskakujacy wynik?
t: Trudno powiedziec , nie jestem w stanie przewidziec czy jeszcze zrobie cos zaskakujacego , po prostu trzeba na to poczekac .
S: W rywalizacji Fayl-tajek, mimo Twojego rekordu, jest 3-1 dla Fayla (Fayl: NML, Combo, Score, Ty: Floor). Wydaje mi sie, ze bedziesz walczyl, tutaj chce sie tylko upewnic.
t: Ja tam nie zwracam uwagi na zadne rywalizacje , oczywiscie fajnie byc pierwszym no ale jak bede drugi w Polsce to sie nic nie stanie :) , jedno co moge wam powiedziec to ze teraz bede gral na NML , sprobuje pobic ten wynik Fayla .
S: Przyszlosc polskiego Icy Towera?
t: Hmm mam nadzieje ze IT bedzie sie bardzo rozwijal , ze bedzie przybywac coraz to wiecej graczy , no i po cichu licze na nowa wersje IT :)
S: Moje marzenie to...
t: Bardzo bym chcial zeby jakas gazeta typu komputer swiat poswiecila jedna strone na IT , opisywala by tam nowosci itp. , chcialbym tez zeby odbyl sie jakis turniej ale na jakiejs sali ze wszyscy by sie spotkali (pracuje nad tym :wink: - przyp. Syo)
S: No to chyba by bylo tyle . Serdecznie dziekuje za wywiad (nieco spozniony, ale chcialem go na czas ligi zostawic) :)
t: Ja rowniez dziekuje za wywiad , Pozdrawiam wszystkich

[size=9px]"Oglosilem" tak jak "ogloszone" sa pozostale wywiady. /Vinyanov[/size]
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Maj 2008, 14:23, w całości zmieniany 2 razy  
  Profil FLD: 91 IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 16 Maj 2004, 19:53   Wywiad z tajkiem

no Syo kolejna dobra robota :) moze nastepny wywiadzik z maskotka ;) :lol:

Odpowiedz do tematu