SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotna wyprawa autem
Autor Wiadomość
Pjatla
Yo!

Wysłany: 10 Lipiec 2019, 13:38   Samotna wyprawa autem

Niedawno odebrałam prawo jazdy, a tutaj szef mi mówi że muszę jechać w delegację na drugi koniec Polski. No dobra, może przesadziłam, ale coś koło tego. I bardzo się boję co będzie, jak samochód odmówi mi posłuszeństwa w szczerym polu. Czy pomoc drogowa http://pomocdrogowa-wroclaw.eu/ dojedzie nawet w nocy, czy trzeba na nią czekać do rana? I co w ogóle robicie w takich sytuacjach?
Ostatnio zmieniony przez Pjatla 19 Lipiec 2019, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  

Fuzia
Hey, good!

Wysłany: 2 Sierpień 2019, 11:44   

Ja pamiętam, że jak tylko zdałam prawo jazdy to od razu zaopatrzyłam się w kamerkę samochodową, która podczas stłuczki nie raz okazała się zbawienna. I radzę każdemu kto wybiera się w dłuższą podróż ale i nie tylko żeby takową właśnie nabył. Tylko uważajcie na Słowacji bo tam kamerka jest zabroniona a więcej znajdzie na stronie https://twoja-elektronika.pl/wideorejestratory/wideorejestrator-a-prawo-gdzie-nie-wolno-uzywac-i-wideorejestrator-policyjny/

Andrzej1456
Yo!

Wysłany: 16 Październik 2019, 22:34   

Sądzę, że nie ma czego się bać. Ja po zrobieniu prawa jazdy zaraz jeździłem w zagraniczne trasy. Ważne to aby się przełamać. Jak mam jechać na wycieczkę to też wybieram 4 kółka. Przykładowo Kampery Kraków to miejsce gdzie wypożyczam samochody kempingowe na wycieczki. To genialna forma wypoczynku dla całej mojej rodziny. A ja mogę prowadzić czyli robić to co lubię!

kudek
That's great!

Wysłany: 21 Październik 2019, 10:51   

Ja jak uzbierałam w końcu n wymarzone autko to wiedziałam,że będzie to BMW. Tylko nie potrafiłam się jakoś zdecydować na konkretny model. Dopiero gdy zobaczyłam BMW Motors MINI to od razu wiedziałam,że takie autko jest dla mnie. Nawet nie wiedziałam,że dealer BMW jest całkiem niedaleko mnie. Jest tam bardzo miła obsługa i mają nawet korzystne ceny

Odpowiedz do tematu